Şirince Gezisi Dahil 4 Günlük Çeşme, Alaçatı, İzmir, Foça, Ayvalık - Cunda Adası, Küçükkuyu, Adatepe Assos Dahil Ege İncileri Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
SINIRLI SAYIDA 2 Gece Konaklamalı 4 Günlük Ege İncileri Turu Kişi Başı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
299,00 TL
 
Fırsat
2 Gece Konaklamalı 4 Günlük Ege İncileri Turu Kişi Başı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
319,90 TL
 
Fırsat
Ramazan Bayramı 2 Gece Konaklamalı 4 Günlük Ege İncileri Turu Kişi Başı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
339,90 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0212 234 32 12 / 13 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız

  İlkbahara özel 2  Gece Konaklama Dahil 4 Gün, Çeşme, Alaçatı, Şirince, İzmir, Foça,

  Ayvalık - Cunda Adası, Küçükkuyu, Adatepe Assos Dahil Ege İncileri Turu Şirince Gezisi Dahil!

  TARİH:   20-27-28 Nisan / 17 Mayıs / 14 Haziran

  SINIRLI SAYIDA 2 Gece Konaklamalı 4 Günlük Ege İncileri Turu Kişi Başı 299 TL

  2 Gece Konaklamalı 4 Günlük Ege İncileri Turu Kişi Başı 319,90 TL

  Ramazan Bayramı 2 Gece Konaklamalı 4 Günlük Ege İncileri Turu Kişi Başı 339,90 TL

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Ulaşım ve araç  içi ikramlar.

  *İzmir  Comfort,Palm City veya benzeri ,Ayvalık Mare ,Ergin,La Bella  veya benzeri  otel de iki kişilik odalar da toplam 2  gece Yarım Pansiyon konaklama.

  *Rehberlik hizmetleri

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Şirince Gezisi,Feribot,Köprü ve ara transfer ücretleri için 70 TL kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenecek olup zorunludur.

  *Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  *Müze,ören yeri,antik kent ,Kale gibi plaj  giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir.

  2 GECE KONAKLAMALI TUR PROGRAMI

  1.Gün        İstanbul-Şirince-Alaçatı-Çeşme-İzmir

  21.00  İncirli Doğtaş Mobilya Önü21.45 Mecidiyeköy Mado Önü ,22.30  Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,22.45 Kartal köprüsü altı 23.00 Çayırova Mc. Donalds önü hareket ile  otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareketle Bursa Balıkesir Karayolu üzerinden yolculuğumuza başlıyoruz.

  2.Gün       Şirince-Çeşme-Alaçatı-İzmir

  Rehberimizin anlatımı eşliğinde Bursa Balıkesir İzmir  karayolunu  takip ederek  ŞİRİNCE'ye doğru yolculuğumuz devam ediyor. Sabah,eski Rum evleriile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çekenŞirince'ye varıyoruz.Extra sabah kahvaltısı,meşhur Şirince şarabının tadımı ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat de Şirince den hareket ediyor ve Çeşme’ye varıyoruz. Panaromik çeşme turumuz sonrası Öğlen yemeği ve yüzme için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat de Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Sakız ağaçları Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri ile ünlü Alaçatı'yı geziyoruz.. Alaçatı'da sakız reçeli, sakız rakısı, sakızlı dondurma tadabilirsiniz veya sakızlı ürünler satın alabilirsiniz. Yüzme için verilecek serbest zaman sonrası  rehberimizin belirleyeceği saat de İzmir’e hareket ve şehir turu sonrası  otelimize yerleşme akşam yemeği ve konaklama.

  3.Gün     İzmir-Foça-Ayvalık-Cunda-Şeytan Sofrası

  Sabah erken kahvaltı sonrası Foça’ya hareket. Heredot’un ünlü sözü : Onlar kentlerini bizim yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzü ve en güzel ikliminde kurdular. Evet bu güzellikler diyarı şirin Ege kasabasını  keşfe çıkıyoruz.Küçük balıkçı kayıkları,arnavut taş kaldırımı sokaklar,tarihi Rum Evleri ,bu güzellikler arasında Foça sokakları turumuzu tamamladıktan sonra.Ayvalık’a hareket ,eski bir Rum köyü olan Cunda adası ,Cennet Tepesi, göreceğimiz yerler arasındadır. Öğlen yemeği için  serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saat de eski bir lav birikintisi olan Demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi olan Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası gezimiz ve fotoğraf çekim molası için hareket ediyoruz.Şeytan Sofrası Gezimiz sonrası  otelimize dönüş ,akşam yemeği ve konaklama.

  4.Gün     Ayvalık – Adatepe – Küçükkuyu - Zeus Altarı- ASSOS

  Sabah kahvaltı sonrası hareket ile Türkiye’de bir ilk olan  Zeytinyağı Fabrika Müzesini gezip içeride özel anlatımlar ile zeytinin  nasıl işlendiğini ve yağ üretimini hakkında bilgi alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz  Müze dükkanından taze zeytin,zeytinyağı,doğal sabun ve özgün olarak tasarlanmış çeşitli mutfak aksesuarları ve kitaplar alabilir .Sonrasında eski bir Yunan köyü olan Adatepe köyünü görüp Zeus Altarını ziyaret ediyoruz.Edremit Körfezi ve Küçükkuyu’yu en iyi görebileceğimiz yerler arasında olan Zeus Altarın da manzaranın tadını doya doya çıkarıp fotoğraf çekebilirsiniz .Zeus altarı gezimiz sonrası  2700 yıllık tarihe sahip, taş evleri ve Athena tapınağı ile Türkiye'nin cazibe merkezlerinden biri olan Assos'a varıyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Antik liman’a inebilirler veya  tapınağa çıkarak serbest vakitlerini değerlendirebilirler. Serbest zamanımızın ardından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor ve Çanakkale-Tekirdağ  güzergahından İstanbul’a seyahat ediyoruz.Tekirdağ’da vereceğimiz meşhur köfte molamızın ardından İstanbul’a varış ve misafirlerimizin Bakırköy, Beşiktaş,Kadıköy kalkış noktalarına bırakılması.

  Tek kişi ve çocuk ücretleri

  Belirtilen ücretler iki veya üç kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 95 TL  fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk  talep edildiği takdirde 155  TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 279,90TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

    • REZERVASYON DETAYLARI

  a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 12 / 13 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON İPTALİ , DEĞİŞİKLİK VE TUR PROGRAMININ UYGULANMASI

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi ve  Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden  3 gün önce , günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 • 0212 234 32 11 / 12