• + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
Edirne 3 * Merkezi Otel’de Oda Kahvaltı Konaklama Bedeli Kişibaşı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
189,00 TL
 
Fırsat
Keşan 4 * Otel’de Yarım Pansiyon Konaklama Bedeli Kişibaşı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
199,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Edirne'de baharın habercisi olarak kabul edilen Kakava Şenlikleri ne bu yıl bende gitmek istiyorum diyorsanız bu fırsatı kaçırmayın !

  HAREKET TARİHİ:  05 Mayıs Hareket  /  2 Gün 1 Gece Otel Konaklaması  

  Edirne 3 * Merkezi Otel’de Oda Kahvaltı Konaklama Bedeli Kişibaşı 189 TL

  Keşan 4 *  Otel’de Yarım Pansiyon Konaklama Bedeli Kişibaşı  199 TL

  **Turu satın alan misafirlerimiz   Milli park, Otopark,Bahşiş  giriş  ücretleri için  Kişi başı 50  TL Acenteye ödemekle yükümlüdür. Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacaktır ve zorunludur.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  REZERVASYON İÇİN Hola Telefon : 0 212 225 69 66 / 225 69 36 

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN  HİZMETLERİMİZ

  *  Otellerde 1 Gece Seçilen kategoriye göre Yarım Pansiyon veya Oda Kahvaltı Konaklama                        

  *  Lüks Otobüsler İle Ulaşım                                                                                             

  *  Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri                                                                                                                 

  *  Otobüs İçi İkramlar                                                                                            

  *  1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Mesleki Sorumluk Sigortası

  TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  *  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

  *  Tüm Özel Harcamalar       

  *  Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

  *  Ek Hizmet Bedelleri

  *  Müze Giriş Ücretleri

  ÖNEMLİ BİLGİLER

   Turumuzun toplam süresi 2 gece 3 gün, otel konaklaması 1 gece 2 gündür.

   Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü veya garantisi verilemez.

   Rehberimiz gerekli gördüğü takdirde tamamını gerçekleştirmek koşuluyla tur programının akışında değişiklik yapabilir.


  TUR PROGRAMI

  1.GÜN                      İSTANBUL - EDİRNE

  Saat  :07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi  

  Saat  :07:30 Mecidiyeköy Trump Avm Önü

  Saat : 08:00 Bakırköy İncirli Önü  Hareket ile yaklaşık 2  saat sürecek yolculuğumuza başlıyoruz.

  2.GÜN             LÜLEBURGAZ - EDİRNE                                                                                               

  Lüleburgaz’a  hareket. Burada Sokullu Mehmet Paşa Cami ve Şadırvanı gibi  sanat eserlerini gördükten sonra, Babaeski’ye hareket ediyoruz. Cedit Ali Paşa Cami ile Babaeski Köprüsü gibi en önemli iki kültür eserini gördükten sonra, Camileri, Çarşıları,Köprüleri, Tarihi Evleriyle Kültürel Mirasın en yoğun hissedildiği sınır kenti  Edirne’ye hareket ediyoruz. Vereceğimiz  öğle yemeği molası sonrası, eski başkent Edirne’de Saray İçi, Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreş Meydanı, Adalet Kasrı, Fatih ve Kanuni Köprüleri, Fatih Sultan Mehmet ve Cem Sultan’ın doğup hükümdarlık sürdükleri Edirne saray kalıntıları gezilerimizi gerçekleştiriyoruz. Balkan Şehitliği, 16.yy.da su sesi, müzik ve güzel kokularla akıl hastalarının tedavi edildiği ve 2004 yılında Avrupa Konseyi tarafından Avrupa müze ödülü kazanan II. Beyazid Külliyesi ve Sağlık Müzesi  ziyaretinden sonra Kırkpınar Meydanı’nda, baharın gelişinin müjdecisi KAKAVA  ATEŞİ’nin yakılması ile başlayan, Edirne KAKAVA ŞENLİKLERİ’ne katılıyoruz. Romanların baharın gelişini müzik, dans eşliğinde karşıladığı, Kakava Şenlikleri  için serbest  zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte aracımız ile buluşuyor otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği  ve geceleme otelimizde.

  3.GÜN              EDİRNE - İSTANBUL

  Sabah erken saatlerde uyanarak  Kakava Şenlikleri’nin 2. Gününe katılmak amacı ile Tunca Nehri kenarına hareket ediyoruz. Burada dilek ağacında dileklerimizi diledikten sonra, Roman müziği ve dansları  eşliğinde şenliklere katılıyoruz. (Dileyen misafirlerimiz dileklerini kâğıda yazarak veya dilek mumlarını Tunca Nehri’ne bırakarak dileklerini dileyebilirler)  Şenlik sonrası, otelimize hareket ediyoruz. Otelimizde alınan kahvaltısı sonrasında; Edirne'de; II Balkan savaşları sırasında Edirne  savunmasının yapıldığı askeri mimari örneği Buçuktepe Tabyası'nda: Şükrü pasa Anıtı, Balkan Savaşı Müzesi, Sırp sındığı Savaşı Müzesi’ni geziyoruz. 24 Temmuz 1923 Lozan Barış Antlaşması’yla Türk topraklarına katılan, Edirne’ye 4 km.lik doğa ve tarih yoluyla bağlanan Karaağaç gezimizi gerçekleştiriyoruz. Tarihi Meriç Köprüsü (Mecidiye Köprüsü),Lozan Anıtı, Tren İstasyonu, Tunca Ekmek çizade Ahmet Paşa Köprüsü gezilerimizi  çay molası ile tamamlıyoruz.Sonrasında kapısıyla ünlü Üç Şerefeli Camii, yazılarıyla ünlü Eski Camii (Ulu Camii), Bedesten veMimar Sinan‘ın “Ustalık Eserimdir” dediği Selimiye Camii ve Arasta Çarşısı gezilerimizi tamamlıyoruz.  Günün sonunda Edirne’nin ünlü Deva-i Misk Tatlısı, Badem Ezmesi, Edirne Peyniri, Edirne’nin eski bir geleneği Aynalı Gelin Süpürgesi, Yöresel Meyve Sabunlarından almak için vereceğimiz  serbest zaman sonrası İstanbul’a hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde siz  misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz

   

   


 • Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Turu satın alan misafirlerimiz   Milli park, Otopark,Bahşiş  giriş  ücretleri için  Kişi başı 50  TL Acenteye ödemekle yükümlüdür.

  Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacaktır ve zorunludur.

  7-12 yaş grubu çocuklar içinde bu ücret 50 TL dir.

  0 – 6 yaş çocuklar otobüste koltuk,almadıkları takdirde ücretsizdir.

  Koltuk talep edildiği takdirde 80 TL  Acente’ye ödenecektir.

  Tek kişi farkı 50 TL dir. 7-12 yaş çocuk  konaklama ve ulaşım fiyatı 20 tl indirimlidir.

  TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket  tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

   

 • Hola Telefon : 0 212 225 69 66 / 225 69 36