• + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
10 Temmuz / 24 Temmuz / 7 Ağustos / 14 Ağustos Tur Bedeli
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
1849,00 TL
 
Fırsat
5 Haziran 2017 Tur Bedeli
Satış Adedi
TÜKENDİ
Fırsat Fiyatı
1199,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Benelux-Paris turları ile Avrupa’nın en güzel şehirlerini gezeceksiniz. .Amsterdam’ın kanallarında gündüz tekne turuna çıkıp birbirinden güzel evlerini görecek, canlı gece hayatıyla eğleneceksiniz. Sonraki durak olan Brüksel’de çeşit çeşit çikolataları tadıp, Grand Place meydanında devasa yapıtlara hayranlık duyacaksınız.Lüksemburg’a geldiğinizde ise kendinizi sarayların ve muhteşem doğanın içinde bulacaksınız. Son durak olan Avrupa’nın kalbi Paris’te ise Champs Elysees Caddesi’nin ışıltısına kapılıp, kendinizi Eyfel Kulesi’nde bulabilir veya Seine Nehri üzerinde tekne gezintisinin keyfini çıkarabilirsiniz

  THY ile 7 Gece 8 Gün Benelux & Paris Turu;

  5 Haziran 2017 Tur Bedeli 1199 TL

  10 Temmuz / 24 Temmuz /  7 Ağustos / 14 Ağustos Tur Bedeli 1849 TL

   **Fırsat satın alımından önce mutlaka acente ile iletişime geçilmelidir.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ ‘Tur Programı’ kısmını dikkatlice inceleyiniz. 

  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul-Luxemburg gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

  3*&4* yıldızlı otellerde Brüksel 1 gece, Paris 3 gece, Lüksemburg 1 gece, Amsterdam 2(Almere bölgesinde) gece; toplam 7 gece oda-kahvaltı konaklama

  Brüksel, Paris, Lüksemburg, Amsterdam panoramik şehir turları

  Alan-otel-alan transferleri

  Tecrübeli Magnet Tur Türkçe rehberlik hizmeti

  Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli

  Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  15 TL Yurtdışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir)

  120 € vize ücreti ve hizmet bedeli

  Öğle ve akşam yemekleri

  Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

  Ekstra turlar

  Kişisel harcamalar

  Her türlü otel ekstraları

  Şehir konaklama vergileri (Gecelik kişi başı 2-6 Euro arasında olup, sadece gerekli olan otellerde, pasaport ibrazı ile, şahsi vergi makbuzu alınarak direkt otele ödenir)

  Şoför bahşişleri  [5 Euro /kişi başı] (İsteğe bağlı)

  Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası [20 € /kişi başı] (Bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatları kapsar)

  Rezervasyon İptal Sigortası [30 € /kişi başı] (Tur kalkış tarihine 15 gün kalana kadar koşulsuz şartsız turu iptal etme imkanı sunar. Vize ücreti ve hizmet bedeli, yurtdışı seyahat sağlık sigortası ve rezervasyon iptal sigortası ücretlerinin iadesi yoktur)

  TUR PROGRAMI

  1. Gün                                                  İSTANBUL-LUXEMBURG - PARIS

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan iki buçuk saat önce rehberimizle buluşuyoruz. Bilet, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Luxemburg’a gidiyoruz. Varışın ardından özel otobüsümüzle Paris’e transfer oluyoruz.Yol üzerinde ekstra Reims-Champagne Gezisi (25 Euro). Bu turumuzda Fransa'nın kraliyet şehri Reims’e gidiyor ve  ülkenin dini merkezi Reims Katedrali ile birlikte bu güzel şehri tanıyoruz. Ardından Paris yolculuğumuz devam ediyor. Paris'te yapılacak şehir tanıtım turunda göreceğimiz yerlerden bazıları; Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon'un Mezarı. Şehir turu sonrası otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

  2. Gün                                                  PARIS

  Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Paris Rüyası Gezisi (100 Euro). Fransa denince dünyada tartışmasız insanların aklına ilk gelen Paris'in demir lady'si Eiffel Kulesi'ne çıkarak güne başlıyoruz. Bütün Paris'in panoramik manzarasını izleyip fotoğraflayacağımız bu ziyaretimizde Eiffel'in ikinci katına çıkacağız. Daha sonra Paris'e hayat veren meşhur Seine Nehri üzerinde keyifli bir tekne gezisi bizleri bekliyor. Bu gezimiz sırasında parlamento, dış işleri bakanlığı binası, D'Orsay Müzesi, Cite adası, Notre Damme Katedrali, adliye sarayı, Concierge hapishanesi, Louvre Müzesi göreceğimiz yerlerden bazıları. Nehir gezisi sonrası Rönesansı başlatan aile Medici'lerin Paris'teki temsilcisi Maria Di Medici tarafından yaptırılan Lüksemburg bahçelerini gezip, Roma'daki panteon binasından örnek alınarak yapılan Paris'in Panteon Kilisesi’ni fotoğraflayıp, Latin mahallesinin içinden geçerek Paris'in sıfır noktası Cite adasındaki Notre Damme Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından şehrin bohem hayatının hala hüküm sürdüğü, gece hayatının tüm renkleriyle devam ettiği şehrin doğal tepesi Montmartre'a füniküler ile çıkarak, halk arasındaki tabiriyle adaklar kilisesi olarak bilinen Kutsal Kalp kilisesi Sacre Coeur'ü fotoğraflıyoruz. Sonrasında ressamların sanatlarını icra ettikleri ressamlar meydanına geçerek vereceğimiz serbest zamanda arzu edenler meşhur Fransız soğan çorbasını deneyebilirler. Ya da ünlü Fransız kreplerinin ve şaraplarının tadına bakabilirsiniz. Moulin Rouge'un bulunduğu Pigalle semtinden geçerek Paris'in kalbi Champs Elysees caddesinde vereceğimiz serbest zaman ile gezimiz sona erecek. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Lido Kabare Show Programı(125 Euro). Dünyanın en ünlü kabare şovu olan Lido'da, muhteşem dekorlar, kıyafetler ve dansçıların performanslarını izlerken şampanyanızı yudumlayarak harika bir akşam geçiriyoruz. Gezi ve program sonrası otele dönüş ve geceleme otelimizde.

  3. Gün                                                  PARIS

  Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecekDisneyland Gezisi (Yetişkin: 100 Euro – Çocuk: 75 Euro). Walt Disney'in hayal dünyasının gerçeğe dönüşmüş ve dünyaca ünlü karakterleri, eğlence parkları ve alışveriş dükkanlarıyla dolu dolu harika bir gün geçirebileceğiniz masal dünyasına girmeye var mısınız? Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak ekstradüzenlenecek La Vallée Outlet Alışveriş Gezisi (15 Euro). Bu gezimizde misafirlerimiz dünyaca ünlü markaları barındıran birbiriyle uyumlu pek çok binanın yan yana dizilmesiyle oluşturulmuş alışveriş köyünde alışverişlerini yapabilirler. Gezi sonrası otelimize dönüyoruz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

  4. Gün                                                  PARIS - BRUKSEL

  Kahvaltıdan sonra özel otobüsümüzle otelimizden ayrılarak Brüksel’e doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde ekstra Gent Gezisi (30 Euro). Bu gezimizde XIII.Yy.'da ipek merkezi olan ve XVI.Yy'da Kraliçe Elizabet'in dünyaya değerli taşlarıyla lanse ettiği Belçika'nın kaleleri, şatoları, kuleleriyle tarihin en güzel çizgisini taşıyan şehrini görme imkanı bulacağız. Ardından yine güzergah üzerinde ekstra Brugge Gezisi (35 Euro). Meşhur rahibe işi dantellerine benzer şekilde kanallarla dantel gibi işlenmiş, XVII. Yy’daki mimarisini savaşlardan etkilenmeden korumuş, adeta zamanın durduğu, taş sokaklarıyla ve içinde dolaşan faytonların nal sesleriyle sizi büyülü atmosferine hapsedecek, pek çok ünlü dönem filmlerinin de çekildiği, Michelangelo'nun pietasına ev sahipliği yapan Notre Damme Kilisesi ve şehir meydanıyla bu muhteşem şehri doyasıya yasayacağız. Midye, el yapımı çikolata ve dünyanın French Fries diye tanıdığı ancak aslında Belgian Fries olan ünlü patates kızartmaları gibi eşsiz lezzetlerinden tatma fırsatı bulacağız. Bol bol fotoğraf çekebileceğiniz doğa harikası manzaralarıyla Brugge şehri hatıralarımız arasında yerini alacak. Brugges Gezisi'nin ardından Brüksel'e yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımızla birlikte Brüksel'de yapılacak panoramik şehir turunda göreceğimiz yerlerden bazıları; Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon Evleri, Grand Palace, Manneken Piss, Atomium ve Heysel Stadyumu. Şehir turu sonrası otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

  5. Gün                                                  BRUKSEL - AMSTERDAM

  Kahvaltıdan sonra özel otobüsümüzle Amsterdam'a hareket ediyoruz. Amsterdam panoramik şehir tanıtım gezisinde göreceğimiz yerlerden bazıları; Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı ve Coaster Müvecher Müzesi. Şehir turu sonrası arzu eden misafirlerimizle ekstra Amsterdam Kanallar Gezisi (15 Euro). Amsterdam'ı ünlü kanalları üzerinden üstü cam olan teknelerle, başka şekilde gezerek göremeyeceğiniz noktalarını görme imkanına sahip olacağınız keyifli bir gezi. Gezinin ardından otele dönüşümüz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.

  6. Gün                                                  AMSTERDAM

  Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz ile Amsterdam’a varışımızla birlikte ilk önce ekstra Marken & Volendam & Zaanse Schans Gezisi (60 Euro).Günümüzde aktif olarak kullanılmayan yel değirmenlerini toplu halde görebileceğimiz Zaanse nehri kıyısında bulunan yel değirmeni köyümüzde öncelikle meşhur Hollanda tahta ayakkabılarının imalatını bizler için hazırlanmış özel bir şov eşliğinde izleyecek sonrasında yine Hollanda kültürünün en önemli öğelerinden biri olan Hollanda peynirinin yapım aşamalarını görerek sonrasında farklı aromalardaki bu peynirleri tatma ve satın alma imkanına sahip olacağız. Yel değirmenlerinin fotoğraflarını çektikten sonra 1955'e kadar karayolu bağlantısı olmayan ve bu sayede çok iyi korunan küçük bir ada olan Marken'i ziyaretimiz sırasında ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilirsiniz. Gezi sonrası arzu eden misafirlerimizle ekstra Büyük Hollanda Gezisi (75 Euro). Bu keyifli gezide ilk durağımız Hollanda'nın başkenti ve yönetim merkezi olan Den Haag (Lahey) olacak. Başkent sokaklarında bir ülkenin parlamento binasını avlusundan fotoğraflayabilmenin keyfini ve ayrıcalığını yaşayacağız. Ardından Mesdag Müzesi’nde 360 derece etrafımızı çevreleyen 120 metre uzunluğunda ve 14 metre yüksekliğinde bir tuvalin üzerine yapılmış dünyanın ilk panorama resmini göreceğiz. Hava durumuna göre rengi değişen bu resme bakmaya doyamayacaksınız. Den Haag'taki son durağımız ise Lahey Adalet Divanı Binası olacak. Ardından, mavi beyaz porselenleriyle ve inci küpeli kız resmiyle bilinen Vermeer'in doğduğu şehir olan meşhur Delft şehrine giderek, serbest verilecek zamanda muhteşem manzaralarıyla büyülenerek harika zaman geçireceğiz. Son durağımız olan Avrupa’nın en büyük ticaret limanı olan Rotterdam'a gidip, küp evler, Euromast kulesi, Erasmus köprüsü, New York Hotel göreceğimiz güzelliklerden bazıları. Dolu dolu geçireceğimiz bu keyifli gezide unutulmaz hatıralar edineceksiniz. Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

  7. Gün                                                  AMSTERDAM - LUXEMBURG

  Kahvaltıdan sonra özel otobüsümüzle Luxemburg’a hareket ediyoruz. Yol üzerinde ekstraolarak gerçekleştirilecek Köln & Cochem Gezisi'ne(50 Euro)katılabilirsiniz. Bu gezimizde Ortaçağ'dan kalma kaleleri, masallara konu olan şatoları, tarihsel pazar yerleri ve olağanüstü doğa manzarası ile mutlaka görülmesi gereken Cochem'de anılarınızdan çıkmayacak bir zaman geçireceksiniz. Ardından Köln'e varışı takiben yapılacak nehir gezisinde göreceğimiz yerlerden bazıları; Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri. Gezinin ardından Luxemburg yolculuğumuza ediyoruz. Lüksemburg'a varıldığında yapılacak olan şehir tanıtım gezisinde göreceğimiz yerlerden bazıları; Petrus Vadisi, eski şehir merkezi ve dar sokakları, şehir katedrali, Dükler Sarayı, Charlotte Heykeli. Şehir turu sonrası arzu eden misafirlerimizle ekstra Remich & Schengen Gezisi(20 Euro). Remich Kasabası'na gidiyor, burada Almanya ile Lüksemburg'u birbirinden ayıran Moselle Nehri üzerindeki köprüden Remich'i görüyoruz. Buradan bir dakikada 3 ülkeyi kat edeceğimiz (Lüksemburg, Almanya, Fransa) noktaya geliyoruz. Moselle Nehri boyunca eşsiz manzaralar ve Schengen Anıtı önünde fotoğraf molası sizleri bekliyor. Gezinin ardından otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

  8. Gün                                                  LUXEMBURG - İSTANBUL

  Kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyoruz. Rehberinizin belirteceği saatte havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul'a dönüyoruz. Atatürk Havalimanı’na varışımızla birlikte gezimizin sonu.

   


  REHBERLİK HİZMETİ

  Rehberiniz sizleri, havalimanında karşılıyor ve gezi sonuna kadar eşlik ediyor.

  GENEL ŞARTLAR VE ÖNEMLİ NOTLAR

  “Genel Şartlar ve Önemli Notlar” tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

  Gezimiz, minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesidir ve size acenteniz tarafından bildirilecektir.

  Acenta, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acenta, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. Havayolundan veya misafirden kaynaklı olarak, yurt içi iç hat uçuşlarını/bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık ve/veya doğabilecek problemlerden Acenta sorumlu tutulamaz. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

  Programlarımızdaki uçak yerleri grup yeri olup, gidiş-dönüş tek bilet olarak düzenlenmektedir. Gidiş uçuşunun kaçırılması ve/veya kullanılmaması durumunda, dönüş uçuşu da otomatik olarak yanabilir. İlgili durumda havayolu firmasının kuralları geçerlidir.

  Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında/ekranlarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir. Böyle bir durumdan veya kişisel sebeplerden uçuşun kaçırılması durumunda, misafirin yeni biletini (bir önceki maddeye göre, eğer gerekirse gidiş-dönüş bilet olarak) kendisinin ödeyerek temin etmesi gerekmektedir. Ayrıca, grubun gidişini kaçırmış olmasından ötürü ilk günkü programı kısmen ya da tamamen kaçırabilir; bu durumda sorumluluk misafire aittir. Bununla birlikte, gruptan farklı bir uçuşla ilgili şehre/ülkeye gidilmesi durumunda, alan-şehir ya da alan-otel transferi misafirin sorumluluğundadır.

  Uçak biletlerini milleri ile upgrade ettirmek isteyen misafirlerimiz, ancak biletleri kesildikten sonra ilgili havayolu firmasının ilgili uçuşunda müsaitlik olduğu takdirde upgrade işlemlerini gerçekleştirebilirler. Programlarımızdaki uçak yerleri grup sınıfından olduğundan, istenen bileti müsaitlik olması durumunda upgrade ettirmeden önce, havayolu firmasının belirteceği tutarda farkın ödenip; biletin grup sınıfından upgrade edilebilecek ekonomi sınıfına geçirilmesi gerekebilir. Bu durumda oluşacak fiyat farkı misafirin sorumluluğundadır. Programlarımızdaki grup biletleri, turun hareketinden birkaç gün önce kesilir.

  Misafirin rezervasyonunu iptal ettirmesi ve/veya ilgili tura dahil olmaması/olamaması durumunda vize ücreti ve hizmet bedeli iadesi yapılmaz. Misafir, vizesini ve vize hizmetini Acenta’nın tavsiye ettiği MaviDüş Turizm (www.vizedunyasi.com ) aracılığı ile aldıysa ve Acenta ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafirin vizesini vize bitiş tarihinden en geç 1 hafta içerisinde vizesini kullanmadığını pasaportu ile ibraz ettikten sonra, vize için konsolosluklara ödenen harç ve benzeri tutarlar haricinde kala tutarı iade alabilir. Misafir vizesini kendi imkânlarıyla ve/veya farklı bir vize aracılık firmasının yardımı ile aldıysa ve Acenta ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafire herhangi bir iade yapılmaz.

  3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre sunulabilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür veya sofabed şeklinde sunulabilir. 3 kişilik odalarda 3 ayrı yatak garantisi verilememekte olup, otel(ler)de buna uygun oda olması durumunda, müsaitliğe göre, otel tarafından blokaj yapılmaktadır.

  Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.

  Rezervasyon/kayıt esnasında, seyahat edilecek pasaportta geçen isim-soyisim, doğum tarihi, pasaport numarasının bildirilmesi ve sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedelleri misafirin sorumluluğundadır.

  Otellerde sunulan kontinental kahvaltıdır; Türk kahvaltısı değildir. Tur grupları için kahvaltılar, otelin inisiyatifinde, ayrı bir salonda verilebilmektedir.

  Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen max. 2-3 saat süreli gezilerdir. Panoramik şehir gezileri içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra geziler, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Bu durumda Acenta, rehber aracılığıyla olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür. Ekstra geziler minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ekstra geziler yerel acentemiz tarafından düzenlenmektedir. Gidilecek yer(ler)de, yerel yönetim(ler) tarafından herhangi bir sebeple ziyaret edilmesine/gezilmesine izin verilmemesi durumunda, ilgili yer(ler) görülemeyebilir ve/veya gezilemeyebilir. Bu durum Acenta’nın sorumluluğunda değildir.

  Bir tur programı içindeki bir kalkış tarihi için, aynı grup içinde birden çok otel seçeneği olan programların rehberi ve otobüs(ler)i aynıdır.

  Yolculuk sırasında güzergâh üzerinde yapılacak ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar.

  Misafirlerimizin Acenta'dan temin etsin ya da etmesin, muhakkak tur tarihinden bir gün önce başlayan ve tur tarihinden bir gün sonrası sona eren bir yurtdışı seyahat ve sağlık sigortasının olması ve ilgili sigorta poliçesini yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından para cezaları verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.

  Misafirlerin tura katıldığı dönemde/tarihte var olan sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

  Seyahatiniz süresince kullandığınız ulaşım araçlarından ve konakladığınız otellerden kısa süreli ya da tamamen ayrılırken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz.

  Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, hattınızın yurtdışı aramalarına/aranmalarına açık olup olmadığını, GSM operatörü firmanızdan kontrol etmeniz gerekmektedir.

  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları bulunmaktadır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. Detaylı bilgi için : http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru

  Acenta, mücbir sebepler oluştuğu veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve/veya uçulacak olan havayolu firmasını değiştirebilir.

   


 • REZERVASYON GEREKLİDİR.

  Kupon alımının ardından rezervasyon için 0216 467 0 900 numaralı telefonu arayarak kupon kodu/kodları ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.

  Fırsat, seçilen tarih kategorisinde rezervasyonu yaptırılan bir tur için geçerlidir.

  Tur fiyatına dâhil olan, olmayan hizmetler ve tur programı fırsat detayında belirtilmiştir.

  Fiyatlar, çift kişilik odada kişi başı konaklama fiyatlarıdır. 

  TUR KATILIM DETAYLARI, “ÖNEMLİ NOTLAR VE UYARILAR” BAŞLIĞI İLE TUR PROGRAMININ ALTINDA SIRALANMIŞTIR. 

  İPTAL, İADE VE DEĞİŞİKLİK YAPILMAZ.

  Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Acenteye bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Magnettur sorumlu tutulamaz. 

  Rezervasyon esnasında pasaport numarası, T.C. kimlik numarası, doğum tarihi gün ay ve yıl olarak acenteye bildirilmelidir.

 • Adres Magnet Tur Şaşkınbakkal Bağdat Cd. Kazım Kulan Ap. No:371 A-blok Kat:3 D:84 Kadıköy, Istanbul

  0216 467 0 900