• + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
7 Gece 8 Gün Benelux – Paris Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
999,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Benelux-Paris turları ile Avrupa’nın en güzel şehirlerini gezeceksiniz. .Amsterdam’ın kanallarında gündüz tekne turuna çıkıp birbirinden güzel evlerini görecek, canlı gece hayatıyla eğleneceksiniz. Sonraki durak olan Brüksel’de çeşit çeşit çikolataları tadıp, Grand Place meydanında devasa yapıtlara hayranlık duyacaksınız.Lüksemburg’a geldiğinizde ise kendinizi sarayların ve muhteşem doğanın içinde bulacaksınız. Son durak olan Avrupa’nın kalbi Paris’te ise Champs Elysees Caddesi’nin ışıltısına kapılıp, kendinizi Eyfel Kulesi’nde bulabilir veya Seine Nehri üzerinde tekne gezintisinin keyfini çıkarabilirsiniz

  29 OCAK HAREKETLİ TURUN KONTENJANI DOLMUŞTUR!

  7 Gece 8 Gün Benelux – Paris Turu 999 TL !

   **Fırsat satın alımından önce mutlaka acente ile iletişime geçilmelidir.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ ‘Tur Programı’ kısmını dikkatlice inceleyiniz. 


  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul-Amsterdam gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

  3*&4* Yıldızlı otellerde Brüksel 1 gece, Paris 3 gece, Lüksemburg 1 gece, Amsterdam(Almere bölgesinde) 2 gece; toplam 7 gece oda kahvaltı konaklama

  Brüksel, Paris, Lüksemburg, Amsterdam panoramik şehir turları

  Alan-otel-alan transferleri

  Tecrübeli Magnet Tur Türkçe rehberlik hizmeti

  Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli

  Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  15 TL Yurtdışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir)

  120 € vize ücreti ve hizmet bedeli

  Öğle ve akşam yemekleri

  Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

  Ekstra turlar

  Kişisel harcamalar

  Şehir konaklama vergileri (Gecelik kişi başı 2-6 Euro arasında olup, sadece gerekli olan otellerde, pasaport ibrazı ile, şahsi vergi makbuzu alınarak direkt otele ödenir)

  Her türlü otel ekstraları

  Şoför bahşişleri  [5 Euro /kişi başı] (İsteğe bağlı)

  Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası [20 € /kişi başı] (Bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatları kapsar)

  TUR PROGRAMI

  1. Gün                                                 İSTANBUL - BRUKSEL

  Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Magnet Tur Kontuarında uçuştan iki saat önce rehberimiz ile buluşuyoruz. Bilet, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçuşu ile Brüksel'e uçuyoruz. Varışımızla birlikte havalimanında bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Brüksel'de yapılacak panoramik şehir turunda göreceğimiz yerlerden bazıları; Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon Evleri, Grand Palace, Manneken Piss, Atomium ve Heysel Stadyumu. Şehir turu sonrası otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

  2. Gün                                                 BRUKSEL - PARIS

  Kahvaltıdan sonra özel otobüsümüzle otelden hareket ediyoruz. Yol üzerinde ekstra Brugge Gezisi (30 Euro). Meşhur rahibe işi dantellerine benzer şekilde kanallarla dantel gibi işlenmiş, XVII. Yüzyıldaki mimarisini savaşlardan etkilenmeden korumuş, adeta zamanın durduğu, taş sokaklarıyla ve içinde dolaşan faytonların nal sesleriyle sizi büyülü atmosferine hapsedecek, pek çok ünlü dönem filmlerinin de çekildiği, Michelangelo'nun pietasına ev sahipliği yapan Notre Damme kilisesi ve şehir meydanıyla bu muhteşem şehri doyasıya yasayacağız. Midye, el yapımı çikolata ve dünyanın French Fries diye tanıdığı ancak aslında Belgian Fries olan ünlü patates kızartmaları gibi eşsiz lezzetlerinden tatma fırsatı bulacağız. Bol bol fotoğraf çekebileceğiniz doğa harikası manzaralarıyla Brugge şehri hatıralarımız arasında yerini alacak. Brugges Gezisi'nin ardından yol üzerinde ekstra Gent Gezisi (35 Euro). Bu gezimizde XIII.Yy.'da ipek merkezi olan ve XVI.Yy'da Kraliçe Elizabet'in dünyaya değerli taşlarıyla lanse ettiği Belçika'nın kaleleri, şatoları, kuleleriyle tarihin en güzel çizgisini taşıyan şehrini görme imkanı bulacağız. Ardından Paris'e yolculuğumuza devam ediyoruz. Paris'te yapılacak şehir tanıtım turunda göreceğimiz yerlerden bazıları; Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon'un Mezarı. Şehir turu sonrası otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

  3. Gün                                                 PARIS

  Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Paris Rüyası Gezisi (100 Euro). Fransa denince dünyada tartışmasız insanların aklına ilk gelen Paris'in demir lady'si Eiffel Kulesi'ne çıkarak güne başlıyoruz. Bütün Paris'in panoramik manzarasını izleyip fotoğraflayacağımız bu ziyaretimizde Eiffel'in ikinci katına çıkacağız. Daha sonra Paris'e hayat veren meşhur Seine Nehri üzerinde keyifli bir tekne gezisi bizleri bekliyor. Bu gezimiz sırasında parlamento, dış işleri bakanlığı binası, D'Orsay Müzesi, Cite adası, Notre Damme Katedrali, adliye sarayı, Concierge hapishanesi, Louvre Müzesi göreceğimiz yerlerden bazıları. Nehir gezisi sonrası Rönesansı başlatan aile Medici'lerin Paris'teki temsilcisi Maria Di Medici tarafından yaptırılan Lüksemburg bahçelerini gezip, Roma'daki panteon binasından örnek alınarak yapılan Paris'in Panteon Kilisesi’ni fotoğraflayıp, Latin mahallesinin içinden geçerek Paris'in sıfır noktası Cite adasındaki Notre Damme Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından şehrin bohem hayatının hala hüküm sürdüğü, gece hayatının tüm renkleriyle devam ettiği şehrin doğal tepesi Montmartre'a füniküler ile çıkarak, halk arasındaki tabiriyle adaklar kilisesi olarak bilinen Kutsal Kalp kilisesi Sacre Coeur'ü fotoğraflıyoruz. Sonrasında ressamların sanatlarını icra ettikleri ressamlar meydanına geçerek vereceğimiz serbest zamanda arzu edenler meşhur Fransız soğan çorbasını deneyebilirler. Ya da ünlü Fransız kreplerinin ve şaraplarının tadına bakabilirsiniz. Moulin Rouge'un bulunduğu Pigalle semtinden geçerek Paris'in kalbi Champs Elysees caddesinde vereceğimiz serbest zaman ile gezimiz sona erecek. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Lido Kabare Show Programı(125 Euro). Dünyanın en ünlü kabare şovu olan Lido'da, muhteşem dekorlar, kıyafetler ve dansçıların performanslarını izlerken şampanyanızı yudumlayarak harika bir akşam geçiriyoruz. Gezi ve program sonrası otele dönüş ve geceleme otelimizde.

  4. Gün                                                 PARIS

  Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Disneyland Gezisi (Yetişkin: 100 Euro – Çocuk: 75 Euro). Walt Disney'in hayal dünyasının gerçeğe dönüşmüş ve dünyaca ünlü karakterleri, eğlence parkları ve alışveriş dükkanlarıyla dolu dolu harika bir gün geçirebileceğiniz masal dünyasına girmeye var mısınız? Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak ekstradüzenlenecek La Vallée Outlet Alışveriş Gezisi (30 Euro). Bu gezimizde misafirlerimiz dünyaca ünlü markaları barındıran birbiriyle uyumlu pek çok binanın yan yana dizilmesiyle oluşturulmuş alışveriş köyünde alışverişlerini yapabilirler. Geceleme otelimizde.

  5. Gün                                                 PARIS - LUXEMBURG

  Kahvaltıdan sonra özel otobüsümüzle Lüksemburg'a hareket ediyoruz. Yol üzerinde ekstra Reims-Champagne Gezisi (25 Euro). Bu turumuzda Fransa'nın kraliyet şehri Reims’e gidiyor ve  ülkenin dini merkezi Reims Katedrali ile birlikte bu güzel şehri tanıyoruz. Ardından Luxemburg yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışı takiben yapılacak olan şehir tanıtım gezisinde göreceğimiz yerlerden bazıları; Petrus Vadisi, eski şehir merkezi ve dar sokakları, şehir katedrali, Dükler Sarayı, Charlotte Heykeli. Şehir turunun ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Remich & Schengen Gezisi(20 Euro). Remich Kasabası'na gidiyor, burada Almanya ile Lüksemburg'u birbirinden ayıran Moselle Nehri üzerindeki köprüden Remich'i görüyoruz. Buradan bir dakikada 3 ülkeyi katedeceğimiz (Lüksemburg, Almanya, Fransa) noktaya geliyoruz. Moselle Nehri boyunca eşsiz manzaralar ve Schengen Anıtı önünde fotoğraf molası sizleri bekliyor. Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelimizde.

  6. Gün                                                 LUXEMBURG - AMSTERDAM

  Kahvaltıdan sonra özel otobüsümüzle Amsterdam'a hareket ediyoruz. Yol üzerinde ekstraolarak gerçekleştirilecek Köln & Cochem Gezisi'ne (50 Euro)katılabilirsiniz. Bu gezimizde Ortaçağ'dan kalma kaleleri, masallara konu olan şatoları, tarihsel pazar yerleri ve olağanüstü doğa manzarası ile mutlaka görülmesi gereken Cochem'de anılarınızdan çıkmayacak bir zaman geçireceksiniz. Ardından Köln'e varışı takiben yapılacak nehir gezisinde göreceğimiz yerlerden bazıları; Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri. Gezinin ardından Amsterdam yolculuğumuza ediyoruz. Amsterdam panoramik şehir tanıtım gezisinde göreceğimiz yerlerden bazıları; Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı. Şehir turu sonrası arzu eden misafirlerimizle ekstra Amsterdam Kanallar Gezisi (15 Euro). Amsterdam'ı ünlü kanalları üzerinden üstü cam olan teknelerle, başka şekilde gezerek göremeyeceğiniz noktalarını görme imkanına sahip olacağınız keyifli bir gezi. Gezinin ardından otele dönüşümüz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.

  7. Gün                                                 AMSTERDAM

  Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Büyük Hollanda Gezisi (75 Euro). Tam gün sürecek bu keyifli gezide ilk durağımız Hollanda'nın başkenti ve yönetim merkezi olan Den Haag (Lahey) olacak. Buradaki ilk durağımız ise eski bir kraliyet sarayı içinde bulunan Escher Müzesi. Matematik ve resmin iç içe geçişi ve rakamların manipüle edilerek gözlerimizin bize nasıl oyunlar oynayabileceğini eşsiz bir şekilde deneyimleyeceğiz. Devamında başkent sokaklarında bir ülkenin parlamento binasını adımlayarak avlusundan fotoğraflayabilmenin keyfini ve ayrıcalığını yaşayacağız. Daha sonra yürüyerek kraliyet çalışma sarayını göreceğiz. Ardından Mesdag Müzesinde 360 derece etrafımızı çevreleyen 120 metre uzunluğunda ve 14 metre yüksekliğinde bir tuvalin üzerine yapılmış dünyanın ilk panorama resmini göreceğiz. Hava durumuna göre rengi değişen bu resme bakmaya doyamayacaksınız. Den Haag'taki son durağımız ise Lahey Adalet Divanı Binası olacak. Fotoğraf molasından sonra büyük Hollanda gezimizin ikinci durağı olan Scheweningen'e geçerek kuzey denizi kenarındaki okyanus havası alabileceğimiz bu sayfiye kasabasını gördükten sonra üçüncü durağımız mavi beyaz porselenleriyle ve inci küpeli kız resmiyle bilinen Vermeer'in doğduğu şehir olan meşhur Delft şehrinde serbest verilecek zamanda muhteşem manzaralarıyla büyülenerek harika zaman geçireceğiz. Daha sonra dördüncü ve son durağımız olan Avrupa’nın en büyük ticaret limanı olan Rotterdam'a gidip, küp evler, Euromast kulesi, Erasmus köprüsü, New York Hotel göreceğimiz güzelliklerden bazıları. Dolu dolu geçireceğimiz bu keyifli gezide unutulmaz hatıralar edineceksiniz. Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

  8. Gün                                                 AMSTERDAM-  İSTANBUL

  Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Marken & Volendam & Zaanse Schans Gezisi (60 Euro). Günümüzde aktif olarak kullanılmayan yel değirmenlerini toplu halde görebileceğimiz Zaanse nehri kıyısında bulunan yel değirmeni köyümüzde öncelikle meşhur Hollanda tahta ayakkabılarının imalatını bizler için hazırlanmış özel bir şov eşliğinde izleyecek sonrasında yine Hollanda kültürünün en önemli öğelerinden biri olan Hollanda peynirinin yapım aşamalarını görerek sonrasında farklı aromalardaki bu peynirleri tatma ve satın alma imkanına sahip olacağız. Yel değirmenlerinin fotoğraflarını çektikten sonra 1955'e kadar karayolu bağlantısı olmayan ve bu sayede çok iyi korunan küçük bir ada olan Marken'i ziyaretimiz sırasında ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilirsiniz. Eski bir balıkçı kasabası olan Volendam'ın liman bölgesinde ucuza hediyelik eşya alma ve limanda taze deniz ürünleri yeme fırsatı bulacağız. Gezi sonrası serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte buluşuyoruz ve havalimanına doğru yolculuğumuz başlıyor. Bilet, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçuşu ile İstanbul'a dönüyoruz. Sabiha Gökçen Havalimanı’na varışımızla birlikte gezimizin sonu.


  REHBERLİK HİZMETİ

  Rehberiniz sizleri, havalimanında karşılıyor ve gezi sonuna kadar eşlik ediyor.

  GENEL ŞARTLAR VE ÖNEMLİ NOTLAR

  “Genel Şartlar ve Önemli Notlar” tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

  Gezimiz, minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesidir ve size acenteniz tarafından bildirilecektir. 

  Acenta, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acenta, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. Havayolundan veya misafirden kaynaklı olarak, yurt içi iç hat uçuşlarını/bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık ve/veya doğabilecek problemlerden Acenta sorumlu tutulamaz. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

  Programlarımızdaki uçak yerleri grup yeri olup, gidiş-dönüş tek bilet olarak düzenlenmektedir. Gidiş uçuşunun kaçırılması ve/veya kullanılmaması durumunda, dönüş uçuşu da otomatik olarak yanabilir. İlgili durumda havayolu firmasının kuralları geçerlidir.

  Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında/ekranlarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir. Böyle bir durumdan veya kişisel sebeplerden uçuşun kaçırılması durumunda, misafirin yeni biletini (bir önceki maddeye göre, eğer gerekirse gidiş-dönüş bilet olarak) kendisinin ödeyerek temin etmesi gerekmektedir. Ayrıca, grubun gidişini kaçırmış olmasından ötürü ilk günkü programı kısmen ya da tamamen kaçırabilir; bu durumda sorumluluk misafire aittir. Bununla birlikte, gruptan farklı bir uçuşla ilgili şehre/ülkeye gidilmesi durumunda, alan-şehir ya da alan-otel transferi misafirin sorumluluğundadır.

  Uçak biletlerini milleri ile upgrade ettirmek isteyen misafirlerimiz, ancak biletleri kesildikten sonra ilgili havayolu firmasının ilgili uçuşunda müsaitlik olduğu takdirde upgrade işlemlerini gerçekleştirebilirler. Programlarımızdaki uçak yerleri grup sınıfından olduğundan, istenen bileti müsaitlik olması durumunda upgrade ettirmeden önce, havayolu firmasının belirteceği tutarda farkın ödenip; biletin grup sınıfından upgrade edilebilecek ekonomi sınıfına geçirilmesi gerekebilir. Bu durumda oluşacak fiyat farkı misafirin sorumluluğundadır. Programlarımızdaki grup biletleri, turun hareketinden birkaç gün önce kesilir.

  Misafirin rezervasyonunu iptal ettirmesi ve/veya ilgili tura dahil olmaması/olamaması durumunda vize ücreti ve hizmet bedeli iadesi yapılmaz. Misafir, vizesini ve vize hizmetini Acenta’nın tavsiye ettiği MaviDüş Turizm (www.vizedunyasi.com ) aracılığı ile aldıysa ve Acenta ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafirin vizesini vize bitiş tarihinden en geç 1 hafta içerisinde vizesini kullanmadığını pasaportu ile ibraz ettikten sonra, vize için konsolosluklara ödenen harç ve benzeri tutarlar haricinde kala tutarı iade alabilir. Misafir vizesini kendi imkânlarıyla ve/veya farklı bir vize aracılık firmasının yardımı ile aldıysa ve Acenta ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafire herhangi bir iade yapılmaz.

  3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre sunulabilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür veya sofabed şeklinde sunulabilir. 3 kişilik odalarda 3 ayrı yatak garantisi verilememekte olup, otel(ler)de buna uygun oda olması durumunda, müsaitliğe göre, otel tarafından blokaj yapılmaktadır.

  Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.

  Rezervasyon/kayıt esnasında, seyahat edilecek pasaportta geçen isim-soyisim, doğum tarihi, pasaport numarasının bildirilmesi ve sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedelleri misafirin sorumluluğundadır.

  Otellerde sunulan kontinental kahvaltıdır; Türk kahvaltısı değildir. Tur grupları için kahvaltılar, otelin inisiyatifinde, ayrı bir salonda verilebilmektedir.

  Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen max. 2-3 saat süreli gezilerdir. Panoramik şehir gezileri içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra geziler, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Bu durumda Acenta, rehber aracılığıyla olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür. Ekstra geziler minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ekstra geziler yerel acentemiz tarafından düzenlenmektedir. Gidilecek yer(ler)de, yerel yönetim(ler) tarafından herhangi bir sebeple ziyaret edilmesine/gezilmesine izin verilmemesi durumunda, ilgili yer(ler) görülemeyebilir ve/veya gezilemeyebilir. Bu durum Acenta’nın sorumluluğunda değildir.

  Bir tur programı içindeki bir kalkış tarihi için, aynı grup içinde birden çok otel seçeneği olan programların rehberi ve otobüs(ler)i aynıdır.

  Yolculuk sırasında güzergâh üzerinde yapılacak ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar.

  Misafirlerimizin Acenta'dan temin etsin ya da etmesin, muhakkak tur tarihinden bir gün önce başlayan ve tur tarihinden bir gün sonrası sona eren bir yurtdışı seyahat ve sağlık sigortasının olması ve ilgili sigorta poliçesini yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından para cezaları verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.

  Misafirlerin tura katıldığı dönemde/tarihte var olan sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

  Seyahatiniz süresince kullandığınız ulaşım araçlarından ve konakladığınız otellerden kısa süreli ya da tamamen ayrılırken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz.

  Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, hattınızın yurtdışı aramalarına/aranmalarına açık olup olmadığını, GSM operatörü firmanızdan kontrol etmeniz gerekmektedir.

  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları bulunmaktadır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. Detaylı bilgi için : http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru

  Acenta, mücbir sebepler oluştuğu veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve/veya uçulacak olan havayolu firmasını değiştirebilir.

  VİZE VE ÜLKEYE GİRİŞ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

  T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden veya http://www.vizedunyasi.com adresinden temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp; seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

  Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Magnet Tur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

  Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir. Aksi halde doğacak sonuçlardan Magnet Tur sorumlu olmayacaktır.

  Vize başvuruları, tur hareketinden 3 ay öncesinden itibaren yapılabilmektedir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi ve konsolosluklarda oluşabilecek dönemsel yoğunluklardan ve/veya uygulama farklılıklarından etkilenmemek adına, tur kalkış tarihine 3 aylık süre kalmasından itibaren, vize başvurunuzu bir an önce tamamlanması tavsiye olunur.

  Magnet Tur, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun zamanında ya da hiç vize vermemesi veya red vermesi Magnet Tur’un sorumluluğunda değildir. Programlarımızdaki vize durumları T.C. pasaportları bazında verilmektedir.

  T.C. pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşlarına izin verilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

  Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. İptal edilmiş pasaportlardaki geçerli Schengen vizeleri ile seyahat edilememektedir.

  Seyahatte kullanılacak pasaportta, giriş-çıkış yapılacak ülke sayısı göz önünde bulundurularak, giriş ve çıkış mühürlerinin vurulabilmesi için yeterli sayıda boş sayfanın olması gerekmektedir. Pasaportta yeteri kadar boş sayfa olmaması dolayısıyla seyahatin tamamının ya da bir kısmının gerçekleştirilememesi durumunda sorumluluk misafire aittir.

  18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.


 • REZERVASYON GEREKLİDİR.

  Kupon alımının ardından rezervasyon için 0216 467 0 900 numaralı telefonu arayarak kupon kodu/kodları ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.

  Fırsat, seçilen tarih kategorisinde rezervasyonu yaptırılan bir tur için geçerlidir.

  Tur fiyatına dâhil olan, olmayan hizmetler ve tur programı fırsat detayında belirtilmiştir.

  Fiyatlar, çift kişilik odada kişi başı konaklama fiyatlarıdır. 

  TUR KATILIM DETAYLARI, “ÖNEMLİ NOTLAR VE UYARILAR” BAŞLIĞI İLE TUR PROGRAMININ ALTINDA SIRALANMIŞTIR. 

  İPTAL, İADE VE DEĞİŞİKLİK YAPILMAZ.

  Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Acenteye bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Magnettur sorumlu tutulamaz. 

  Rezervasyon esnasında pasaport numarası, T.C. kimlik numarası, doğum tarihi gün ay ve yıl olarak acenteye bildirilmelidir.

 • Magnet Tur Şaşkınbakkal Bağdat Cd. Kazım Kulan Ap. No:371 A-blok Kat:3 D:84 Kadıköy, Istanbul

  0216 467 0 900