• + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
24 Haziran 2017 Cumartesi Tarihli Tur
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
2699,00 TL
 
Fırsat
22 Temmuz 2017 Cumartesi Tarihli Tur
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
2449,00 TL
 
Fırsat
29 Ekim 2017 Pazar Tarihli Tur
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
2249,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • İspanya'yı keşfetmek, güzelliklerine şahit olmak şimdi çok kolay !

  Sevdikleriniz ile birlikte muhteşem bir tatil...

  THY ile 7 Gece 8 Gün Büyük İspanya Turu;

  24 Haziran 2017 Cumartesi Tarihli Tur 2699 TL

  22 Temmuz 2017 Cumartesi Tarihli Tur 2449 TL

  29 Ekim 2017 Pazar  Tarihli Tur 2249 TL

   **Fırsat satın alımından önce mutlaka acente ile iletişime geçilmelidir.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ ‘Tur Programı’ kısmını dikkatlice inceleyiniz. 


  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul-Barcelonagidiş, Valencia-İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

  3*&4* yıldızlı otellerde; Barcelona 2, Madrid 2, Granada 2, Valencia 1; toplam 7 gece oda kahvaltı konaklama

  Panoramik Barcelona, Madrid, Granada, Valencia şehir turları

  Alan-otel-alan ve şehirlerarası transferler

  Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmetleri

  Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli

  Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  15 TL Yurtdışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir)

  120 € vize ücreti ve hizmet bedeli

  Öğle ve akşam yemekleri

  Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

  Ekstra turlar

  Kişisel harcamalar

  Her türlü otel ekstraları

  Şehir konaklama vergileri(Gecelik kişibaşı 2-6 Euro arasında olup, sadece gerekli olan otellerde, pasaport ibrazı ile, şahsi vergi makbuzu alınarak direkt otele ödenir)

  Şoför bahşişleri  [5 Euro /kişi başı] (İsteğe bağlı)

  Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası [20 € /kişi başı](Bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatları kapsar)

  Rezervasyon İptal Sigortası [30 € /kişi başı](Tur kalkış tarihine 15 gün kalana kadar koşulsuz şartsız turu iptal etme imkanı sunar. Vize ücreti ve hizmet bedeli, yurtdışı seyahat sağlık sigortası ve rezervasyon iptal sigortası ücretlerinin iadesi yoktur)

  TUR PROGRAMI 

  1. Gün                                                  İSTANBUL-BARCELONA

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan iki buçuk saat önce rehberimizle buluşuyoruz. Bilet, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Barcelona’ya uçuşumuz gerçekleşiyor.Varışımızla birlikte gerçekleştirilecek panoramik Barcelona şehir turumuzda; Endülüs Arenası, Kristof Kolomb Heykeli, Kale Semti, Kraliyet Sarayı. Şehir turu sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra Barcelona Şaheserleri Gezisi’ne (30 Euro)katılabilirler. Akdeniz’de Romen, Arap ve Hristiyan kültürlerinin esintileriyle günümüze kadar uzanan köklü bir geçmişe sahip bu güzel liman kentinde gerçekleştireceğimiz keyifli gezimizde Gaudi tarafından yapılan olağanüstü eşsiz bir yapı olan Sagra de Familia Katedrali’ni dışarıdan gördükten sonra, Plaza de Catalunya (Katalunya Meydanı), Barcelona’nın kalbi ünlü La Ramblas Caddesi, eski liman ve Colon Meydanı’nı görüyoruz.Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

  2. Gün                                                 BARCELONA

  Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Figueras & Girona Gezisi(60 Euro). İspanya'nın en iyi korunmuş ortaçağ şehirlerinden biri olan Girona'yı gezerken zaman içinde bir yolculuk yapacak, nehir kıyısındaki rengarenk evlerle büyülenecek ve şehrin etkileyici tarihi yapısını yakından tanıyacaksınız. Ardından küçük ve şirin bir kasaba olan Figueras'ı gezeceğiz. Çılgın ressam Salvador Dali'nin hayatı boyunca ilham alarak ölümsüz aşkı Gala'yı resmettiği meşhur eseri ve diğer eserlerinin bulunduğu sanat müzesini gezerken çok keyif alacaksınız. Gezi sonrası otelimize dönüyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstraolarak düzenlenecek Flamenko Gecesi’nde(55 Euro) doyumsuz bir şova tanıklık ediyoruz. İspanya'nın meşhur Flamenko dansını usta dansçılardan izleyerek harika bir gece geçiriyoruz. Gezi sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

  3. Gün                                                  BARCELONA - MADRID

  Kahvaltıdan sonra özel otobüsümüzle Madrid'e hareket ediyoruz. Yol üzerinde düzenlenecek ekstra Zaragoza Gezisi (15 Euro),siz değerli misafirlerimize, İspanya’nın en güzel şehirlerinden birini daha tanıma fırsatı sunuyor. Bu güzel şehri gezdikten ve serbest zamanda öğle yemeğimizi aldıktan sonra Madrid yolculuğumuz devam ediyor. Madrid'e varışta gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda Plaza Espania, Alcala Kapısı’nı görüyor ve otelimize transfer oluyoruz. Ardından serbest zaman ve geceleme otelimizde.

  4. Gün                                                  MADRID

  Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Madrid Şaheserleri Gezisi(30 Euro). Bu gezimizde dünyanın ikinci en büyük boğa güreşi arenası konumunda bulunan Las Vaentas, Avrupa kapısı olarak nitelendirilen Torres De Europa, dünyanın en iyi futbol takımlarından biri olan Real Madrid’in stadyumu Santiago Bernabeu, Kraliyet Sarayı, Plaza Mayor, Puerta Del Sol (Sol Meydanı), Opera Binası, Kibele Meydanı, Neptün Çeşmesi, Prado Müzesi, İspanya’nın tek botanik bahçeli tren istasyonu olan Atocha ve Almudena Katedrali’ni görüyoruz. Bu gezimizin ardından arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek Segovia Gezisi’ni(50 Euro)gerçekleştiriyoruz.Geçmiş ile günümüzün bir arada yaşandığı tarihi Segovia şehrinde, Roma döneminden kalma granit taşlardan yapılmış su kemerleri ve Disneyland'ın sembolü olmuş ünlü şatosuna ilham kaynağı olan Alcazar şatosu göreceğimiz yerlerden bazıları. Verilecek serbest zamanda Segovia' nın süt kuzusu etleri ile ünlü restoranlarında yemek yiyebilir ya da gezerek harika fotoğraflar çekebilirsiniz.Gezinin ardından otelimize dönüyoruz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde. 

  5. Gün                                                  MADRID - GRANADA

  Kahvaltıdan sonra otelimizden ayrılarak Granada’ya doğru yola çıkıyoruz. Güzergah üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek muhteşem ve doyumsuz bir gezi olan Toledo & Al Hambra Sarayı Gezisi’ne (95 Euro)katılabilirler. Bu gezimizde ilk durağımız Toledo. UNESCO'nun Dünya Mirası Listesi'ne koyduğu bu güzel şehirde, rehberimizin anlatımları eşliğinde yürüyerek şehrin önemli noktaları Toledo Kathedrali, Zocodover Meydanı, Alcantara Köprüsü, Bisagra Kapısı ve birbirine geçmiş sokaklarını gezeceğiz. Verilecek serbest zamanda fotoğraf çekebilir ya da bir şeyler atıştırabilirsiniz. Gezi sonrası Granada’ya doğru yolculuğumuz devam ediyor ve varışımızla birlikteşehre hakim bir tepede savunma kalesi ve saray olarak yapılmış Al Hambra'yı ziyaret ediyoruz. V. Charles Sarayı ile başlayacak olan turumuzda, şehrin uzun süren Arap geçmişinden kalan, duvarlarında kullanılan kırmızı renk ve damlarındaki kırmızı kiremitlerden dolayı kırmızı anlamına gelen Al Hambra'da birbirleriyle bağlantılı sayısız odaları, salonları, avluları, fıskiyeli havuzları, çeşmeleri görülecek yerler arasında. Bu güzel gezimizin ardından otele transferimizden önce yapılacak panoramik Granada şehir turumuzda Arap Çarşısı ve Albaizin semti görülecektir. Otele transferimizin ardından serbest zaman. Akşam ise arzu eden misafirlerimizle ekstra Sacramonte Gezisi (30 Euro). Granada'ya gidilince Sacramonte gidilmesi şart olan bölgelerden biri olarak bilinir. Al Hambra'nın tam karşısında yer alan Sacramonte'de Granada'da yaşayan çingenelerin, beyaza boyanmış mağara evlerinde flamenko izleyerek keyifli bir gece geçiriyoruz. Gezi sonrası otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.

  6. Gün                                                  GRANADA

  Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Sevilla & Cordoba Gezisi(90 Euro). Bu güzel gezimizin ilk durağı olan Sevilla şehrinde Amerika Meydanı, Belediye Sarayı, İspanya Meydanı, Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Maria Luisa Parkı’nı görüyoruz. Ardından gezimizin ikinci durağı olan Cordoba’ya geçiyoruz.Burada göreceğimiz yerlerden bazıları; Calle de Flores, tipik Endülüs sokakları, iç avlulu çiçekli bembeyaz evleri ve labirent gibi sokakları ile Judeira (Musevi Mahallesi), Plaza Mayor, Roma Köprüsü, şehir surları, Almodovar Kapısı ve yapımına 785 yılında başlanan ve 987 yılında tamamlanabilen, Batı İslam sanatının en etkili ve meşhur yapılarından biri olan Cordoba Camii’ni görüyoruz. Gezi sonrası Granada’daki otelimize dönüyoruz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

  7. Gün                                                  GRANADA - VALENCIA

  Kahvaltıdan sonra otelimizden ayrılarak Valencia’ya transfer oluyoruz. Varışımızın ardından yapılacak panoramik şehir turumuzdagöreceğimiz yerlerden bazıları; portakalları ile ünlü meyve bahçeleri, şehrin sembolü olan Gotik Katedrali, Micalet Çan Kulesi, 15. Yüzyıl'da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski pazar alanı. Şehir turunun ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Valencia Şaheserleri Gezisi(30 Euro).Ünlü mimar Santiago Calatrava'nin sanat ve bilim şehri mimarlık harikası gezilecek, tarihi Valencia limanları, Formula1 pisti ve Malvarossa plajları görülecek. 2007 Amerika Kupası yelken marinası ve yerleşkeleri yine liman bölgesinde görülecek. Tarihi Valencia şehir merkezinde Katedral, La Lonja, Plaza de la Virgen,eyalet binası, Santa Catalina kulesi, Mercat de Colon Pazarı,Torres de Serrano tarihi kapısı görülecektir. Gezi sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

  8. Gün                                                  VALENCIA- İSTANBUL

  Kahvaltının ardından otelden ayrılıyoruz. Rehberinizin belirteceği saatte havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul'a dönüyoruz. Atatürk Havalimanı’na varışımızla birlikte gezimizin sonu. 


  REHBERLİK HİZMETİ

  Rehberiniz sizleri, havalimanında karşılıyor ve gezi sonuna kadar eşlik ediyor.

  GENEL ŞARTLAR VE ÖNEMLİ NOTLAR

  “Genel Şartlar ve Önemli Notlar” tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

  Gezimiz, minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesidir ve size acenteniz tarafından bildirilecektir.

  Acenta, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acenta, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. Havayolundan veya misafirden kaynaklı olarak, yurt içi iç hat uçuşlarını/bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık ve/veya doğabilecek problemlerden Acenta sorumlu tutulamaz. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

  Programlarımızdaki uçak yerleri grup yeri olup, gidiş-dönüş tek bilet olarak düzenlenmektedir. Gidiş uçuşunun kaçırılması ve/veya kullanılmaması durumunda, dönüş uçuşu da otomatik olarak yanabilir. İlgili durumda havayolu firmasının kuralları geçerlidir.

  Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında/ekranlarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir. Böyle bir durumdan veya kişisel sebeplerden uçuşun kaçırılması durumunda, misafirin yeni biletini (bir önceki maddeye göre, eğer gerekirse gidiş-dönüş bilet olarak) kendisinin ödeyerek temin etmesi gerekmektedir. Ayrıca, grubun gidişini kaçırmış olmasından ötürü ilk günkü programı kısmen ya da tamamen kaçırabilir; bu durumda sorumluluk misafire aittir. Bununla birlikte, gruptan farklı bir uçuşla ilgili şehre/ülkeye gidilmesi durumunda, alan-şehir ya da alan-otel transferi misafirin sorumluluğundadır.

  Uçak biletlerini milleri ile upgrade ettirmek isteyen misafirlerimiz, ancak biletleri kesildikten sonra ilgili havayolu firmasının ilgili uçuşunda müsaitlik olduğu takdirde upgrade işlemlerini gerçekleştirebilirler. Programlarımızdaki uçak yerleri grup sınıfından olduğundan, istenen bileti müsaitlik olması durumunda upgrade ettirmeden önce, havayolu firmasının belirteceği tutarda farkın ödenip; biletin grup sınıfından upgrade edilebilecek ekonomi sınıfına geçirilmesi gerekebilir. Bu durumda oluşacak fiyat farkı misafirin sorumluluğundadır. Programlarımızdaki grup biletleri, turun hareketinden birkaç gün önce kesilir.

  Misafirin rezervasyonunu iptal ettirmesi ve/veya ilgili tura dahil olmaması/olamaması durumunda vize ücreti ve hizmet bedeli iadesi yapılmaz. Misafir, vizesini ve vize hizmetini Acenta’nın tavsiye ettiği MaviDüş Turizm (www.vizedunyasi.com ) aracılığı ile aldıysa ve Acenta ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafirin vizesini vize bitiş tarihinden en geç 1 hafta içerisinde vizesini kullanmadığını pasaportu ile ibraz ettikten sonra, vize için konsolosluklara ödenen harç ve benzeri tutarlar haricinde kala tutarı iade alabilir. Misafir vizesini kendi imkânlarıyla ve/veya farklı bir vize aracılık firmasının yardımı ile aldıysa ve Acenta ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafire herhangi bir iade yapılmaz.

  3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre sunulabilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür veya sofabed şeklinde sunulabilir. 3 kişilik odalarda 3 ayrı yatak garantisi verilememekte olup, otel(ler)de buna uygun oda olması durumunda, müsaitliğe göre, otel tarafından blokaj yapılmaktadır.

  Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.

  Rezervasyon/kayıt esnasında, seyahat edilecek pasaportta geçen isim-soyisim, doğum tarihi, pasaport numarasının bildirilmesi ve sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedelleri misafirin sorumluluğundadır.

  Otellerde sunulan kontinental kahvaltıdır; Türk kahvaltısı değildir. Tur grupları için kahvaltılar, otelin inisiyatifinde, ayrı bir salonda verilebilmektedir.

  Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen max. 2-3 saat süreli gezilerdir. Panoramik şehir gezileri içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra geziler, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Bu durumda Acenta, rehber aracılığıyla olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür. Ekstra geziler minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ekstra geziler yerel acentemiz tarafından düzenlenmektedir. Gidilecek yer(ler)de, yerel yönetim(ler) tarafından herhangi bir sebeple ziyaret edilmesine/gezilmesine izin verilmemesi durumunda, ilgili yer(ler) görülemeyebilir ve/veya gezilemeyebilir. Bu durum Acenta’nın sorumluluğunda değildir.

  Bir tur programı içindeki bir kalkış tarihi için, aynı grup içinde birden çok otel seçeneği olan programların rehberi ve otobüs(ler)i aynıdır.

  Yolculuk sırasında güzergâh üzerinde yapılacak ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar.

  Misafirlerimizin Acenta'dan temin etsin ya da etmesin, muhakkak tur tarihinden bir gün önce başlayan ve tur tarihinden bir gün sonrası sona eren bir yurtdışı seyahat ve sağlık sigortasının olması ve ilgili sigorta poliçesini yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından para cezaları verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.

  Misafirlerin tura katıldığı dönemde/tarihte var olan sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

  Seyahatiniz süresince kullandığınız ulaşım araçlarından ve konakladığınız otellerden kısa süreli ya da tamamen ayrılırken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz.

  Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, hattınızın yurtdışı aramalarına/aranmalarına açık olup olmadığını, GSM operatörü firmanızdan kontrol etmeniz gerekmektedir.

  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları bulunmaktadır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. Detaylı bilgi için : http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru  

  Acenta, mücbir sebepler oluştuğu veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve/veya uçulacak olan havayolu firmasını değiştirebilir.


 • REZERVASYON GEREKLİDİR.

  Kupon alımının ardından rezervasyon için 444 1 421 numaralı telefonu arayarak kupon kodu/kodları ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.

  Fırsat, seçilen tarih kategorisinde rezervasyonu yaptırılan bir tur için geçerlidir.

  Tur fiyatına dâhil olan, olmayan hizmetler ve tur programı fırsat detayında belirtilmiştir.

  Fiyatlar, çift kişilik odada kişi başı konaklama fiyatlarıdır. 

  TUR KATILIM DETAYLARI, “ÖNEMLİ NOTLAR VE UYARILAR” BAŞLIĞI İLE TUR PROGRAMININ ALTINDA SIRALANMIŞTIR. 

  İPTAL, İADE VE DEĞİŞİKLİK YAPILMAZ.

  Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Acenteye bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Magnet Tur sorumlu tutulamaz. 

  Rezervasyon esnasında pasaport numarası, T.C. kimlik numarası, doğum tarihi gün ay ve yıl olarak acenteye bildirilmelidir.

 • Adres Magnet Tur Şaşkınbakkal Bağdat Cd. Kazım Kulan Ap. No:371 A-blok Kat:3 D:84 Kadıköy, Istanbul

  444 1 421