• + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
6 Mayıs Cumartesi / 13 Ağustos Pazar Tur Bedeli
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
1649,00 TL
 
Fırsat
27 Ağustos Pazar Tur Bedeli
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
2049,00 TL
 
Fırsat
22 Ekim Pazar Tur Bedeli
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
1499,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Viyana'da doludizgin dakikalar, Budapeşte'te fotoğraf karelerine sığdırmak için can atacağınız manzaralar, Prag'da rüyaya dalacağınız unutulmaz anılar sizleri bekliyor.

  THY ile 7 Gece 8 Gün Orta Avrupa Turu;

  6 Mayıs Cumartesi / 13 Ağustos Pazar Tur Bedeli 1649 TL 

  27 Ağustos Pazar Tur Bedeli 2049 TL 

  22 Ekim Pazar Tur Bedeli 1499 TL

   **Fırsat satın alımından önce mutlaka acente ile iletişime geçilmelidir.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ ‘Tur Programı’ kısmını dikkatlice inceleyiniz. 


  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul-Budapeşte gidiş, Prag-İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

  3* & 4* yıldızlı otellerde; Budapeşte 2, Viyana 2, Prag 3; toplam 7 gece oda kahvaltı konaklama

  PanoramikBudapeşte, Viyana, Prag şehir turları

  Alan-otel-alan ve şehirlerarası transferler

  Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmetleri

  Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli

  Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  15 TL Yurtdışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir)

  120 € vize ücreti ve hizmet bedeli

  Öğle ve akşam yemekleri

  Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

  Ekstra turlar

  Kişisel harcamalar

  Her türlü otel ekstraları

  Şoför bahşişleri  [5 Euro /kişi başı] (İsteğe bağlı)

  Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası [20 € /kişi başı] (Bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatları kapsar)

  Rezervasyon İptal Sigortası [30 € /kişi başı] (Tur kalkış tarihine 15 gün kalana kadar koşulsuz şartsız turu iptal etme imkanı sunar. Vize ücreti ve hizmet bedeli, yurtdışı seyahat sağlık sigortası ve rezervasyon iptal sigortası ücretlerinin iadesi yoktur)

  TUR PROGRAMI

  1. Gün                                                  İSTANBUL - BUDAPESTE

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan iki buçuk saat önce rehberimizle buluşuyoruz. Bilet, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Budapeşte’ye uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışın ardından özel otobüsümüzle gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda göreceğimiz yerlerden bazıları;Kahramanlar Meydanı, Opera, Parlamento Binası, Mathias Kilisesi, St. Stephen Bazilikası, Budapeşte'nin en güzel manzarasına sahip Gellert Tepesi. Şehir turu sonrası serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Macar Folkloru & Çigan Gecesi (45 Euro). Macar dans ve Çigan müzik kültürünün en iyi şekilde icra edildiği otantik bir mekanda aynı zamanda Macar mutfağının en seçkin örneklerini (Gulaş Çorbası gibi) ve yerel içeceklerini tadabileceğiniz güzel bir gece geçiriyoruz. Ardından otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

  2. Gün                                                 BUDAPESTE

  Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Estergom & Visegrad & Szentendre Gezisi (60 Euro). Estergon ile gezimiz başlıyor. Yaklaşık 150 yıl Osmanlı himayesinde kalmış kentin tarihi kalesini ve Macar Katolik Kilisesi'nin merkezi Estergon Bazilikası'nı görüyoruz. Öğle yemeğini tarihi kent Visegrad'da Tuna Nehri kenarında Rönesans atmosferini yansıtan bir mekanda alıyoruz. Ardından gideceğimiz Macaristan'ın en güzel kasabalarından biri olan Szentendre'de dileyenler gezip fotoğraf çekebilir, dileyenler alışveriş yapabilirler. Yöreye özgü el işi örtüler, kristal, porselen ürünler, hediyelik eşyalar bulabileceksiniz.Gezi sonrası şehre dönüş ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Tuna Nehri Gezisi (30 Euro). Dünyanın en iyi ve güzel gece aydınlatmasına sahip ödüllü Budapeşte şehrini Buda ve Peşte olarak ikiye ayıran Tuna Nehri üzerinde tekneyle geziyoruz. Gerçekten büyüleyici manzaranın tadını çıkaracak, harika fotoğraflar çekebileceksiniz. Teknede yapılacak anlatımlar ile Budapeşte tarihi ve Tuna Nehri’nin iki kıyısında yer alan ışıklandırılmış tarihi binalar hakkında bilgi alabileceksiniz. Gezi sonrası otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

  3. Gün                                                 BUDAPESTE - VIYANA

  Kahvaltıdan sonra otelden ayrılarak özel otobüsümüzle Viyana’ya doğru yola çıkıyoruz. Budapeşte’den Viyana’ya geçerken yol üzeri ekstra düzenlenecek olan Bratislava Gezisi (30 Euro) çok güzel bir alternatif. Son derece şirin bir başkent olan Bratislava'da; Yahudi Soykırım Anıtı, Barlar Sokağı, Maria Theresa Yürüyüş Yolu, Mozart’ın 6 yaşında, F. Liszt’in de 9 yaşında ilk konserini verdiği saray binaları, Michael Kulesi, Özgürlük ve Şehir meydanları, Cafe Mayer, Napolyon’un Askeri, Opera Binası keşif duraklarımız. Gezi sonrası Viyana yolculuğumuz devam ediyor. Viyana'ya varışımızda yapacağımız panoramik şehir gezisinde göreceğimiz yerlerden bazıları; Sanat ve Doğa Tarihi Müzeleri, Opera Binası, Hoffburg Sarayı, Parlamento Binası, Belediye Sarayı, Burg Tiyatrosu, Üniversite, Votiv Kilisesi. Gezi sonrası otelimize yerleşiyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimizle ekstra Grinzing Şnitzel Gecesi (50 Euro). Viyana'nın en şık semtlerinden biri olan Grinzing; küçük ve şirin evleri restoranlara dönüştürülen Viyana'nın elit bölgelerinden biridir. Sizleri götüreceğimiz bu restoranlardan birinde, Viyana'nın dünyaca meşhur şnitzelini tadarak tipik Viyana müziği eşliğinde keyifli bir gece geçireceğiz.Geceleme otelimizde.

  4. Gün                                                 VIYANA

  Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Wienerwald & Seegrote & Mayerling & Baden & Schönbrunn Sarayı Bahçeleri Gezisi (55 Euro). Gezimiz Avrupa’nın en büyük yer altı göllerinden biri olan ve II.Dünya Savaşı'nda Hitler tarafından uçak fabrikası olarak kullanılan eski bir maden ocağı Seegrote ile başlıyor. Birçok filmde sahne olarak kullanılan bu gölde küçük bir tekne gezisi yapacağız. Ardından Lichtenstein Kalesi’nde kısa bir mola ile fotoğraf çekiyoruz. Buradan hareketle Avusturya tarihinin en trajedik olaylarından birinin gerçekleştiği Mayerling Av Köşkü gezilecek. Gezinin son durağı ise Bethooven'ın 9. senfonisine ilham veren şirin kaplıca şehri Baden. Burayı da gezdikten sonra son durağımız Schönbrunn Sarayı Bahçesi'nde fotoğraf molasından sonra gezimiz sona eriyor.Gezi sonrası serbest zaman. Akşamki programımız ise ekstra muhteşem Viyana Konser Gecesi (60 Euro). Viyana'ya gelip de konser izlemeden olmaz. Sizler için seçtiğimiz özel konser salonlarından birinde keyifli ve unutulmaz bir akşam geçireceksiniz. Bu harika müzik şöleninin ardından otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

  5. Gün                                                  VIYANA - PRAG

  Kahvaltıdan sonra otelimizden ayrılıyoruz ve Prag'a doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimizle ekstraCesky Krumlov Gezisi (45 Euro). Zamanda yolculuk insanoğlunun en büyük hayalidir. Bu gezimizde sizi zamanda yolculuğa çıkarıyoruz. Çek Cumhuriyeti'nin Unesco koruma listesine giren ve tamamı koruma altına alınan ilk şehri olan Cesky Kurumlov'da, ortaçağ döneminden kalmış olan dar sokaklarında bir tarihi filmin oyuncusu gibi dolaşacak ve birçok örneğinden daha iyi korunmuş kalesinin yüzyıllar içerisindeki değişimi görebileceksiniz. Masallarda görebileceğimiz evler ve de etrafını gökkuşağı gibi sarmalayan Vltava nehri ile şehri gezerken bir kaç yüzyıl geriye gideceksiniz. Bohemya bölgesinin incisi unutamayacağınız bir gezi olacak. Gezi sonrası Prag'a varışta yapılacak panoramik şehir turunda göreceğimiz yerlerden bazıları; Eski Belediye Binası, Çehov Köprüsü, Astronomik Saat Kulesi, Rudolfinium, Paris Caddesi. Şehir turunun ardından arzu eden misafirlerimizle ekstra Orta Çağ Gecesi (60 Euro). Turun bu son akşamında sizleri Ortaçağ atmosferine götüreceğimiz bu gece gezimizde, o dönemde insanların nasıl eğlendiklerine şahitlik edeceksiniz. Döneme uygun kostümler, dekorlar eşliğinde ateş dansları ve birbirinden güzel diğer gösterileri izlerken aynı zamanda yemeklerimizi Ortaçağ usulü yiyecek ve içeceklerimizi yudumlarken bu harika eğlencenin bir parçası olacağız. Ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

  6. Gün                                                  PRAG

  Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz ile önce ekstra olarak düzenlenecek olan görülmezse olmazlardan olan Karlovy Vary Gezisi (60 Euro)ve ardından ekstra Prag Şaheserleri Gezisi (25 Euro).Karlovy Vary Gezisi’nde Mustafa Kemal Atatürk, Karl Marx, Beethoven, Mozart, Çar I. Petro gibi birçok ünlünün dinlenmek için tercih ettiği, UNSECO tarafından koruma altında bulunan Karlovy Vary gezimizi rehberinizin anlatımları ile keyifli bir yürüyüşle yapacak ve yerel bir restoranda öğle yemeği alacaksınız. Doğanın tüm güzelliklerini bir araya topladığı bu güzel şehirde öğleden sonramızı ise alışveriş ve gezinti yaparak ve bol bol fotoğraf çekerek geçiriyoruz. Gezi sonrası Prag’a dönüyoruz ve Prag Şaheserleri Gezisi’nde eski Krallık Sarayı ve Kale Bölgesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü söylenen St.Vitus Katedrali, Matias Kapısı, St.Georg Kilisesi, Oyuncak Müzesi, Kral Yolu, VIII. Yüzyılda baş mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 30 Aziz heykelinin bulunduğu dünyanın en eski köprülerinden olan ve trafiğe kapalı olan Charles Köprüsü, Clementinium Manastırı, Kral Alışveriş Caddesi, Johannes Kepler’in evi, St.Nikolaus Kilisesi, Simetana evi, Jan Hus Heykeli, sosyalizmin 1948 de ilan edildiği Kingsky Sarayı ve Astronomik saat kulesi görülecek yerler arasındadır. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra ve akşam yemekli Vltava Tekne Gezisi (45 Euro). Prag'ın tarihi dokusu ve ışıklandırılmış büyüleyici manzarası eşliğinde açık büfe yemekli gezimizde keyifli bir akşam geçireceksiniz. Gezi sonrası otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

  7. Gün                                                  PRAG

  Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Dresden ve Terezin Gezisi (90 Euro). İki bölümden oluşan bu gezimizde öncelikle Terezin küçük hisarda bulunan eski bir Nazi toplama kampını ziyaret edeceğiz. Habsburglar döneminde kale olarak inşa edilen Terezin kasabasında yer alan bu kamp, insanlık tarihinin en trajik olaylarından II.Dünya Savaşı’na götürecek. Ardından trajedinin diğer sahnesi olan Dresden'e hareket. Frauenkirche Kilisesi, Zwinger Müzesi, Semper Opera Binası, Kraliyet Sarayı ve Elbe Nehri kıyısı göreceğimiz keşif duraklarımız. II.Dünya Savaşı’nda havacılık tarihinin görmüş olduğu en büyük bombardımanda küllere gömülmüş olan Dresden günümüzde adeta küllerinden doğan bir şehir olarak karşımıza çıkacak. Kuzey'in Floransa'sını gezerken keyifli saatler geçireceğiz. Gezi sonrası otelimize dönüyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Çek Folklor Gecesi (50 Euro). Çek Müziği ve Çek folk danslarını yakından tanıma fırsatınızın olacağı yemekli eğlence programında keyifli bir gece sizleri bekliyor. Bu keyifli gecenin bitiminde otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

  8. Gün                                                  PRAG - İSTANBUL

  Kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve serbest zaman. Rehberinizin belirteceği saatte havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul'a dönüyoruz. Atatürk Havalimanı’na varışımızla birlikte gezimizin sonu.

   


  REHBERLİK HİZMETİ

  Rehberiniz sizleri, havalimanında karşılıyor ve gezi sonuna kadar eşlik ediyor.

  GENEL ŞARTLAR VE ÖNEMLİ NOTLAR

  “Genel Şartlar ve Önemli Notlar” tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

  Gezimiz, minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesidir ve size acenteniz tarafından bildirilecektir.

  Acenta, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acenta, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. Havayolundan veya misafirden kaynaklı olarak, yurt içi iç hat uçuşlarını/bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık ve/veya doğabilecek problemlerden Acenta sorumlu tutulamaz. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

  Programlarımızdaki uçak yerleri grup yeri olup, gidiş-dönüş tek bilet olarak düzenlenmektedir. Gidiş uçuşunun kaçırılması ve/veya kullanılmaması durumunda, dönüş uçuşu da otomatik olarak yanabilir. İlgili durumda havayolu firmasının kuralları geçerlidir.

  Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında/ekranlarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir. Böyle bir durumdan veya kişisel sebeplerden uçuşun kaçırılması durumunda, misafirin yeni biletini (bir önceki maddeye göre, eğer gerekirse gidiş-dönüş bilet olarak) kendisinin ödeyerek temin etmesi gerekmektedir. Ayrıca, grubun gidişini kaçırmış olmasından ötürü ilk günkü programı kısmen ya da tamamen kaçırabilir; bu durumda sorumluluk misafire aittir. Bununla birlikte, gruptan farklı bir uçuşla ilgili şehre/ülkeye gidilmesi durumunda, alan-şehir ya da alan-otel transferi misafirin sorumluluğundadır.

  Uçak biletlerini milleri ile upgrade ettirmek isteyen misafirlerimiz, ancak biletleri kesildikten sonra ilgili havayolu firmasının ilgili uçuşunda müsaitlik olduğu takdirde upgrade işlemlerini gerçekleştirebilirler. Programlarımızdaki uçak yerleri grup sınıfından olduğundan, istenen bileti müsaitlik olması durumunda upgrade ettirmeden önce, havayolu firmasının belirteceği tutarda farkın ödenip; biletin grup sınıfından upgrade edilebilecek ekonomi sınıfına geçirilmesi gerekebilir. Bu durumda oluşacak fiyat farkı misafirin sorumluluğundadır. Programlarımızdaki grup biletleri, turun hareketinden birkaç gün önce kesilir.

  Misafirin rezervasyonunu iptal ettirmesi ve/veya ilgili tura dahil olmaması/olamaması durumunda vize ücreti ve hizmet bedeli iadesi yapılmaz. Misafir, vizesini ve vize hizmetini Acenta’nın tavsiye ettiği MaviDüş Turizm (www.vizedunyasi.com ) aracılığı ile aldıysa ve Acenta ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafirin vizesini vize bitiş tarihinden en geç 1 hafta içerisinde vizesini kullanmadığını pasaportu ile ibraz ettikten sonra, vize için konsolosluklara ödenen harç ve benzeri tutarlar haricinde kala tutarı iade alabilir. Misafir vizesini kendi imkânlarıyla ve/veya farklı bir vize aracılık firmasının yardımı ile aldıysa ve Acenta ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafire herhangi bir iade yapılmaz.

  3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre sunulabilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür veya sofabed şeklinde sunulabilir. 3 kişilik odalarda 3 ayrı yatak garantisi verilememekte olup, otel(ler)de buna uygun oda olması durumunda, müsaitliğe göre, otel tarafından blokaj yapılmaktadır.

  Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.

  Rezervasyon/kayıt esnasında, seyahat edilecek pasaportta geçen isim-soyisim, doğum tarihi, pasaport numarasının bildirilmesi ve sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedelleri misafirin sorumluluğundadır.

  Otellerde sunulan kontinental kahvaltıdır; Türk kahvaltısı değildir. Tur grupları için kahvaltılar, otelin inisiyatifinde, ayrı bir salonda verilebilmektedir.

  Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen max. 2-3 saat süreli gezilerdir. Panoramik şehir gezileri içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra geziler, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Bu durumda Acenta, rehber aracılığıyla olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür. Ekstra geziler minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ekstra geziler yerel acentemiz tarafından düzenlenmektedir. Gidilecek yer(ler)de, yerel yönetim(ler) tarafından herhangi bir sebeple ziyaret edilmesine/gezilmesine izin verilmemesi durumunda, ilgili yer(ler) görülemeyebilir ve/veya gezilemeyebilir. Bu durum Acenta’nın sorumluluğunda değildir.

  Bir tur programı içindeki bir kalkış tarihi için, aynı grup içinde birden çok otel seçeneği olan programların rehberi ve otobüs(ler)i aynıdır.

  Yolculuk sırasında güzergâh üzerinde yapılacak ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar.

  Misafirlerimizin Acenta'dan temin etsin ya da etmesin, muhakkak tur tarihinden bir gün önce başlayan ve tur tarihinden bir gün sonrası sona eren bir yurtdışı seyahat ve sağlık sigortasının olması ve ilgili sigorta poliçesini yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından para cezaları verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.

  Misafirlerin tura katıldığı dönemde/tarihte var olan sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

  Seyahatiniz süresince kullandığınız ulaşım araçlarından ve konakladığınız otellerden kısa süreli ya da tamamen ayrılırken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz.

  Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, hattınızın yurtdışı aramalarına/aranmalarına açık olup olmadığını, GSM operatörü firmanızdan kontrol etmeniz gerekmektedir.

  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları bulunmaktadır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. Detaylı bilgi için : http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru

  Acenta, mücbir sebepler oluştuğu veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve/veya uçulacak olan havayolu firmasını değiştirebilir.


 • REZERVASYON GEREKLİDİR.

  Kupon alımının ardından rezervasyon için 444 1 421 numaralı telefonu arayarak kupon kodu/kodları ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.

  Fırsat, seçilen tarih kategorisinde rezervasyonu yaptırılan bir tur için geçerlidir.

  Tur fiyatına dâhil olan, olmayan hizmetler ve tur programı fırsat detayında belirtilmiştir.

  Fiyatlar, çift kişilik odada kişi başı konaklama fiyatlarıdır. 

  TUR KATILIM DETAYLARI, “ÖNEMLİ NOTLAR VE UYARILAR” BAŞLIĞI İLE TUR PROGRAMININ ALTINDA SIRALANMIŞTIR. 

  İPTAL, İADE VE DEĞİŞİKLİK YAPILMAZ.

  Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Acenteye bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Magnet Tur sorumlu tutulamaz. 

  Rezervasyon esnasında pasaport numarası, T.C. kimlik numarası, doğum tarihi gün ay ve yıl olarak acenteye bildirilmelidir.

 • Adres Magnet Tur Şaşkınbakkal Bağdat Cd. Kazım Kulan Ap. No:371 A-blok Kat:3 D:84 Kadıköy, Istanbul

  444 1 421