• + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
29 Mayıs 2017 / 7 Ağustos 2017 Tur Bedeli
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
1849,00 TL
 
Fırsat
26 Haziran 2017 Tur Bedeli
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
2249,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Aşkın, sanatın, tarihin ve kültürün başkenti Roma'da dünyanın en büyük kilisesi olan San Pietro, İspanyol Merdivenleri, Aşk Çeşmesi, minik cafelerinde espresso keyfine doyamayacaksınız!

  29 Mayıs 2017 / 7 Ağustos 2017 Tur Bedeli 1849 TL

  26 Haziran 2017 Tur Bedeli 2249 TL

   **Fırsat satın alımından önce mutlaka acente ile iletişime geçilmelidir.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ ‘Tur Programı’ kısmını dikkatlice inceleyiniz. 

  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul-Torinogidiş, Napoli-İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

  3*&4* yıldızlı otellerde; Venedik(Padova/Treviso/Quarto d'Altino bölgelerinde) 2, Floransa(Montecatini bölgesinde) 2, Roma 2, Napoli 1; toplam 7 gece oda kahvaltı konaklama

  Panoramik Venedik, Floransa, Roma, Napoli şehir turları

  Alan-otel-alan ve şehirlerarası transferler

  Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmetleri

  Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli

  Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  15 TL Yurtdışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir)

  120 € vize ücreti ve hizmet bedeli

  Öğle ve akşam yemekleri

  Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

  Ekstra turlar

  Kişisel harcamalar

  Her türlü otel ekstraları

  Vaporetto ücreti [15 Euro /kişi başı] (İsteğe bağlı. Venedik’te adaya geçişte vapur kullanmak isteyen misafirler için)

  Şehir konaklama vergileri (Gecelik kişi başı 2-6 Euro arasında olup, sadece gerekli olan otellerde, pasaport ibrazı ile, şahsi vergi makbuzu alınarak direkt otele ödenir)

  Şoför bahşişleri  [5 Euro /kişi başı] (İsteğe bağlı)

  Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası [20 € /kişi başı] (Bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatları kapsar)

  Rezervasyon İptal Sigortası [30 € /kişi başı] (Tur kalkış tarihine 15 gün kalana kadar koşulsuz şartsız turu iptal etme imkanı sunar. Vize ücreti ve hizmet bedeli, yurtdışı seyahat sağlık sigortası ve rezervasyon iptal sigortası ücretlerinin iadesi yoktur)

  TUR PROGRAMI

  1. Gün                                                  İSTANBUL-TORINO - VENEDIK

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan iki buçuk saat önce rehberimizle buluşuyoruz. Bilet, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Torino’ya uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışın ardından bizi bekleyen özel otobüsümüzle Venedik’e transfer oluyoruz.Arzu eden misafirlerimiz ile yol üzerindeekstra Milano & Verona Gezisi (50 Euro). Bu güzel gezimizin ilk durağı olan Milano’da Duomo Katedrali, Fortezza Kalesi, Ortaçağ’ın en büyük alışveriş merkezi La Galeria’yı görüyoruz. Moda ve sanatın başkenti, birbirinden ünlü mağazalarına ev sahipliği yapan bu güzel şehrin dünyaca ünlü cadde ve sokakları görüyoruz. Ardından Verona’ya yolculuğumuz devam ediyor. Verona, Veneto Bölgesi’nin en çok turist çeken şehirlerinin başında geliyor. Arkeoloji alanları ve Ortaçağ'dan kalma merkezi gerçekten büyüleyici. Yazın pek çok konser ve opera gösterilerinin yapıldığı ünlü Arenası 20.000 kişilik kapasitesiyle şehrin en görkemli yapısı. Onun yanı sıra turistlerin en çok ilgisini çeken ikinci nokta, Sheakespeare'in ünlü oyunu Romeo & Jüliet'in kahramanı Jüliet'in doğduğu varsayılan evin balkonu göreceğimiz yerlerden bir diğeri. Verilecek serbest zamanda Erbe Meydanı’ndaki cafe ve restoranlarda güzel vakit geçirebilirsiniz. Gezi sonrası Venedik’te konaklayacağımız otele transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

  2. Gün                                                  VENEDIK

  Kahvaltıdan sonra Venedik'te yapılacak Venedik şehir turunda görülecek yerlerden bazıları; San Marco Meydanı, Bazilikası, Dükler Sarayı, Saat Kulesi, İşkence Köprüsü, Büyük Kanal ve Rialto Köprüsü. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Gondol Gezisi (25 Euro). Kanallar Gezisi'nde Büyük Kanal ve Rialto Köprüsü görecek ve küçük kanallarında yarım saatlik keyifli bir gezi yapacağız. Ardından dileyen misafirlerimizle ekstra Murano & Burano Gezisi (40 Euro). Venedik’in hemen yanında bulunan Murano ve Burano adalarında ünlü Murano cam işlemeciliğinin inceliklerini ve Burano’nun kendine has evlerini görme imkanı bulacağız. Gezi sonrası otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

  3. Gün                                                  VENEDIK - FLORANSA

  Kahvaltıdan sonra özel otobüsümüzle Floransa’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde ekstra olarak Bologna Gezisi'ni (25 Euro) gerçekleştiriyoruz. Bu gezimizde, Neptün Çeşmesi, Piazza Maggiore (Büyük Meydan), Eski Borsa Binası, Avrupa'nın ilk üniversite binası, Quadrilatero (eski pazar) Garisenda ve Asinelli kuleleri görülecek yerler arasında. Ardından Floransa yolculuğumuz devam ediyor. Varışımızı takiben gerçekleştirilecek panoramik şehir turunda Duomo, Uffizi Sarayı, Çan Kulesi, Vaftizhane, Signoria Meydanı ve Rönesans dönemi heykelleri görülecek yerler arasında. Gezi sonrası otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

  4. Gün                                                  FLORANSA

  Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Toscana Gezisi (90 Euro). Gezimize Pisa şehri ile başlıyoruz. Dünyaca meşhur eğik kulesiyle bilinen Pisa şehrinde rehberimizle gezerek Pisa Kulesi, Katedral, İtalya'nın en büyük vaftizhanesi ve Miracolo Meydanı’nı göreceğiz. Verilecek serbest zamanda bol bol fotoğraf çekip alışveriş yapabilirsiniz. Ardından gideceğimiz San Gimignano şehrinde merkez olarak kabul edilen Cisterne Meydanı’nı ziyaret edeceğiz. Üzüm bağlarıyla meşhur vadilerinden geçerek ulaşacağımız Toscana Bölgesi’ndeki, tepe üzerine kurulmuş XII. ve XIII. yy’dan kalma kuleleriyle ve dar sokaklarıyla ünlü San Gimignano tipik bir Ortaçağ kasabasıdır. Devamında son durağımız olan Siena. Ortaçağ'dan kalma dar sokakları ve Avrupa'nın en büyük meydanı olarak kabul edilen Campo Meydanı ile ünlü. Rehberimiz eşliğinde yürüyerek Siena Katedrali ve Palazzo Publico'yu göreceğiz. Toscano Bölgesi’nin meşhur içeceklerinden alabilirsiniz. Gezi sonrası otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

  5. Gün                                                  FLORANSA - ROMA

  Kahvaltıdan sonra özel otobüsümüzle Roma’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde ekstra Orvieto Gezisi (25 Euro). Orvieto, dünyanın en önemli Ortaçağ miraslarından biridir. Beyaz ve siyah mermerlerle gotik ve barok sanatının güneşi olduğu söylenir. Teleferikle şahin tepesi adı verilen şehre varışımızın ardından şarap mahzenleri ve otantik görüntüsü ile Orvieto 1290 yılların kokusunu soluyacaksınız. Keyifli otobüs yolculuğu sonunda yapılacak panoramik Roma şehir turunda; Colosseum, Venedik Meydanı, Forum Meydanı, Forum Meydanı'nın en meşhur caddesi olan ve Mussolini'nin kendine özel olarak açtırmasıyla ünlü Via Fori dei Imperiali, Roma'nın kudret simgesi Colosseo Amfi Tiyatrosu göreceğimiz yerler arasında. Şehir turu sonrası arzu eden misafirlerimizle ekstra Roma Şaheserleri Gezisi (25 Euro). Bu gezimizde yürüyerek bu harika şehrin altını üstüne getiriyor ve en güzel noktalarını ziyaret ediyoruz. Venedik Meydanı’ndan başlayacağımız bu gezide, ünlü mağazaların bulunduğu sokak ve caddelere açılan meydanı, İspanyol Merdivenleri’ni görüyoruz. Ardından Aşk Çeşmesi olarak bilinen Fontana di Trevi’yi görüyoruz. Sonrasında ise Roma’nın en ilgi çekici merkezlerinden biri olan Pantheon ile heykel ve çeşmeleri ile ünlü Novana Meydanı’nı görerek gezimizin son durağı olan Vatikan’a yürüyor, dünyanın en büyük kilisesi olan San Pietro Bazilikası’nda Rönesans'ın dev sanatçıları Leonardo Da Vinci ve Michelangelo'nun şaheserlerini görüyoruz. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

  6. Gün                                                  ROMA

  Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Göller Bölgesi & Castel Romano Outlet Alışveriş Gezisi (40 Euro). Gezimiz Castel Gandolfo Köyü ile başlıyor. Papa'nın yazlık sarayına ev sahipliği yapan bu şirin tipik İtalyan köyünde hediyelik eşya satan dükkanları ve küçük kafeleri gördükten sonra volkanik Albano gölü manzarasında fotoğraf çekiyoruz. Şeftalisi, gölde yakalanan balıkları ve yerel şarapları ile ünlü köyün ardından ikinci durağımız Nemi Köyü. Nemi leziz dağ çilekleri ve çilekten yapılma likörleri ve köyün girişinde ve çıkışında bulunan çeşmelerinden akan doğal maden suyu ile meşhur. İtalya'nın karakteristik bu iki şirin volkanik göl yanına kurulmuş köyünü gezdikten sonra, İtalya'nın en büyük outletlerinden biri olan Castelli Romani'de ucuz alışveriş fırsatı bulacağız. Gezi sonrası otelimize dönüyoruz ve serbest zaman. Roma'nın gece görüntüsünü görmek isteyen misafirlerimizle akşam ekstra Roma Gece Gezisi (30 Euro). Gezimizin ilk durağı Navona Meydanı. Navona meydanında dört nehir çeşmesini görüp çevreyi tanıdıktan sonra Panteon'a doğru keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Tüm tanrılar tapınağı Panteon Roma'daki en eski beton kubbeli yapıdır. Panteon'u görüp fotoğraflarımızı çektikten sonra akşam yemeği için serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz yemek için Navona Meydanı veya Panteon etrafındaki restoranları tercih edebilirler. Panteon'un olduğu meydandaki meşhur roma dondurmacısında dondurma tadabilirler. Akşamın devamında Piazza Venzia'dan geçerek birleşik İtalya'nın ilk kralı Vittoria Emanuelle III Anıtı görülecek. Buradan otobüsümüze geçerek Cavour Caddesi üzerinden Forum ve muhteşem Colosseum'un ışıklandırılmış halini görmeye gidiyoruz. Fotoğraf için verilecek molanın ardından gezimiz sona eriyor. Geceleme otelimizde.

  7. Gün                                                  ROMA - NAPOLI

  Kahvaltıdan sonra Napoli’ye transfer oluyoruz. Varışımızla birlikte gerçekleştirilecek panoramik Napoli şehir turumuzda şehrin önemli tarihi yapılarından Kraliyet Sarayı, San Carlo Tiyatrosu, Umbertto 1 Galerisi, San Francesco Di Paolo Kilisesi, Plebiscito Meydanı ve Napoli Limanı görülecek yerler arasında. Ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Pompei Gezisi (45 Euro). Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Vezüv Yanardağı’nın eteklerindeki Pompei antik şehri ile günümüz başlıyor. Uzun yıllar süren kazılar sonucu hala sadece bir kısmı ortaya çıkarılabilmiş olan bu muazzam şehirde Apollon Tapınağı, Bazilika, Forum, Gladyatör okulu, Lupanare, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları ve tiyatroları rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyoruz. Yanardağ patlaması sırasında lavların altında kalarak taşlaşmış bazı insan ve hayvan kalıntıları da göreceklerimiz arasında. Gezi sonrası Napoli’ye dönüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Amalfi sahillerinin incisi Sorrento Gece Gezisi (30 Euro)‘ne katılabilirler. Bu turumuzda Napoli’den yaklaşık 45 dakika uzaklıkta bulunan Fransız Rivierası Monte Carlo’yu bile kıskandıracak doğal güzelliği ile meşhur Sorrento’ya hareket ediyoruz. Amalfitano sahil şeridinin en popüler yerleşim birimi sayfiye yeri olarak kaktüs ağaçları, dar sokakları, meydanındaki restoranları, dantel işleri, butikleri ve İtalyan jet sosyetesinin uğrak yeridir. Gezi sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelde.

  8. Gün                                                  NAPOLI - İSTANBUL

  Kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve serbest zaman. Rehberinizin belirteceği saatte havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul'a dönüyoruz. Atatürk Havalimanı’na varışımızla birlikte gezimizin sonu.


  REHBERLİK HİZMETİ

  Rehberiniz sizleri, havalimanında karşılıyor ve gezi sonuna kadar eşlik ediyor.

  GENEL ŞARTLAR VE ÖNEMLİ NOTLAR

  “Genel Şartlar ve Önemli Notlar” tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

  Gezimiz, minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesidir ve size acenteniz tarafından bildirilecektir.

  Acenta, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acenta, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. Havayolundan veya misafirden kaynaklı olarak, yurt içi iç hat uçuşlarını/bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık ve/veya doğabilecek problemlerden Acenta sorumlu tutulamaz. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

  Programlarımızdaki uçak yerleri grup yeri olup, gidiş-dönüş tek bilet olarak düzenlenmektedir. Gidiş uçuşunun kaçırılması ve/veya kullanılmaması durumunda, dönüş uçuşu da otomatik olarak yanabilir. İlgili durumda havayolu firmasının kuralları geçerlidir.

  Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında/ekranlarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir. Böyle bir durumdan veya kişisel sebeplerden uçuşun kaçırılması durumunda, misafirin yeni biletini (bir önceki maddeye göre, eğer gerekirse gidiş-dönüş bilet olarak) kendisinin ödeyerek temin etmesi gerekmektedir. Ayrıca, grubun gidişini kaçırmış olmasından ötürü ilk günkü programı kısmen ya da tamamen kaçırabilir; bu durumda sorumluluk misafire aittir. Bununla birlikte, gruptan farklı bir uçuşla ilgili şehre/ülkeye gidilmesi durumunda, alan-şehir ya da alan-otel transferi misafirin sorumluluğundadır.

  Uçak biletlerini milleri ile upgrade ettirmek isteyen misafirlerimiz, ancak biletleri kesildikten sonra ilgili havayolu firmasının ilgili uçuşunda müsaitlik olduğu takdirde upgrade işlemlerini gerçekleştirebilirler. Programlarımızdaki uçak yerleri grup sınıfından olduğundan, istenen bileti müsaitlik olması durumunda upgrade ettirmeden önce, havayolu firmasının belirteceği tutarda farkın ödenip; biletin grup sınıfından upgrade edilebilecek ekonomi sınıfına geçirilmesi gerekebilir. Bu durumda oluşacak fiyat farkı misafirin sorumluluğundadır. Programlarımızdaki grup biletleri, turun hareketinden birkaç gün önce kesilir.

  Misafirin rezervasyonunu iptal ettirmesi ve/veya ilgili tura dahil olmaması/olamaması durumunda vize ücreti ve hizmet bedeli iadesi yapılmaz. Misafir, vizesini ve vize hizmetini Acenta’nın tavsiye ettiği MaviDüş Turizm (www.vizedunyasi.com ) aracılığı ile aldıysa ve Acenta ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafirin vizesini vize bitiş tarihinden en geç 1 hafta içerisinde vizesini kullanmadığını pasaportu ile ibraz ettikten sonra, vize için konsolosluklara ödenen harç ve benzeri tutarlar haricinde kala tutarı iade alabilir. Misafir vizesini kendi imkânlarıyla ve/veya farklı bir vize aracılık firmasının yardımı ile aldıysa ve Acenta ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafire herhangi bir iade yapılmaz.

  3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre sunulabilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür veya sofabed şeklinde sunulabilir. 3 kişilik odalarda 3 ayrı yatak garantisi verilememekte olup, otel(ler)de buna uygun oda olması durumunda, müsaitliğe göre, otel tarafından blokaj yapılmaktadır.

  Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.

  Rezervasyon/kayıt esnasında, seyahat edilecek pasaportta geçen isim-soyisim, doğum tarihi, pasaport numarasının bildirilmesi ve sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedelleri misafirin sorumluluğundadır.

  Otellerde sunulan kontinental kahvaltıdır; Türk kahvaltısı değildir. Tur grupları için kahvaltılar, otelin inisiyatifinde, ayrı bir salonda verilebilmektedir.

  Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen max. 2-3 saat süreli gezilerdir. Panoramik şehir gezileri içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra geziler, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Bu durumda Acenta, rehber aracılığıyla olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür. Ekstra geziler minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ekstra geziler yerel acentemiz tarafından düzenlenmektedir. Gidilecek yer(ler)de, yerel yönetim(ler) tarafından herhangi bir sebeple ziyaret edilmesine/gezilmesine izin verilmemesi durumunda, ilgili yer(ler) görülemeyebilir ve/veya gezilemeyebilir. Bu durum Acenta’nın sorumluluğunda değildir.

  Bir tur programı içindeki bir kalkış tarihi için, aynı grup içinde birden çok otel seçeneği olan programların rehberi ve otobüs(ler)i aynıdır.

  Yolculuk sırasında güzergâh üzerinde yapılacak ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar.

  Misafirlerimizin Acenta'dan temin etsin ya da etmesin, muhakkak tur tarihinden bir gün önce başlayan ve tur tarihinden bir gün sonrası sona eren bir yurtdışı seyahat ve sağlık sigortasının olması ve ilgili sigorta poliçesini yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından para cezaları verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.

  Misafirlerin tura katıldığı dönemde/tarihte var olan sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

  Seyahatiniz süresince kullandığınız ulaşım araçlarından ve konakladığınız otellerden kısa süreli ya da tamamen ayrılırken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz.

  Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, hattınızın yurtdışı aramalarına/aranmalarına açık olup olmadığını, GSM operatörü firmanızdan kontrol etmeniz gerekmektedir.

  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları bulunmaktadır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. Detaylı bilgi için : http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru

  Acenta, mücbir sebepler oluştuğu veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve/veya uçulacak olan havayolu firmasını değiştirebilir.


 • REZERVASYON GEREKLİDİR.

  Kupon alımının ardından rezervasyon için 444 1 421  numaralı telefonu arayarak kupon kodu/kodları ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.

  Fırsat, seçilen tarih kategorisinde rezervasyonu yaptırılan bir tur için geçerlidir.

  Tur fiyatına dâhil olan, olmayan hizmetler ve tur programı fırsat detayında belirtilmiştir.

  Fiyatlar, çift kişilik odada kişi başı konaklama fiyatlarıdır. 

  TUR KATILIM DETAYLARI, “ÖNEMLİ NOTLAR VE UYARILAR” BAŞLIĞI İLE TUR PROGRAMININ ALTINDA SIRALANMIŞTIR. 

  İPTAL, İADE VE DEĞİŞİKLİK YAPILMAZ.

  Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Acenteye bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Magnet Tur sorumlu tutulamaz. 

  Rezervasyon esnasında pasaport numarası, T.C. kimlik numarası, doğum tarihi gün ay ve yıl olarak acenteye bildirilmelidir.

 • Adres Magnet Tur Şaşkınbakkal Bağdat Cd. Kazım Kulan Ap. No:371 A-blok Kat:3 D:84 Kadıköy, Istanbul

  444 1 421