• + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
İzmir 3 * Merkezi Otel oda kahvaltı kişibaşı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
209,00 TL
 
Fırsat
İzmir 4* Merkezi Otel yarım pansiyon kişibaşı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
269,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Alaçatı sokaklarında mis gibi yemek kokuları eşliğinde eğlenceli ve lezzetli  bir şölene davetlisiniz  !!

  07 Nisan  / 09 Nisan    Cuma & Pazar  2 gün 1 gece  

  İzmir 3 * Merkezi Otel oda kahvaltı 209 TL (Susuzlu Hotel )

  İzmir 4* Merkezi Otel yarım pansiyon 269 TL (Susuzlu Hotel / Atlantis Hotel / Marla Hotel )

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  NOT:  Turumuzun toplam süresi 2 gece 3 gün, otel konaklaması 1 gece 2 gündür.

   Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü veya garantisi verilemez.

   Rehberimiz gerekli gördüğü takdirde tamamını gerçekleştirmek koşuluyla tur programının akışında değişiklik yapabilir.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN  HİZMETLERİMİZ

    * İzmir Seçilen Otelde 1 Gece Y.P. Konaklama  

    * 1 sabah kahvaltısı ve 1 açık büfe veya set menü akşam yemeği

    * Hola Turizm Otobüs İçi İkramları

    * 1618 sayılı Kanunca Zorunlu Mesleki Sorumluluk ve Seyahat Sigortası

    * Lüks Otobüslerle Gidiş – Dönüş Ulaşım ve Çevre Gezileri   * Rehberlik Hizmetleri

  TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  * Kişisel harcamalar , İlk Gün Çiçekliköy Serpme Kahvaltı  ( Kişibaşı 25 tl )

  * Tur esnasında Alınan tüm öğle yemekleri

  * Tüm yemeklerde alınan içecekler * Ekstra Olarak Belirtilen Organizasyonlar

  * Mola Yerlerinde ve Otelde Yapılan Harcamalar *Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

  TUR PROGRAMI

  07 Nisan  Cuma                   İstanbul - Çeşme

  Saat  : 21:00 İncirli Ömür Plaza

  Saat  : 21:30 Harbiye Ofis Önü

  Saat  : 22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden hareket ile Çeşme’ye gece yolculuğu.

  08 Nisan Cumartesi           Çeşme - Alaçatı                                                                                               

  Sabah  Bornova Çiçekli köy’de  alınacak  ekstra  Ege serpme kahvaltımızın  ardından Çeşme’ye varış ,Otobüsümüz ile yapacağımız Panoramik   çeşme turu esnasında  Çeşme Kalesi  ile  Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray göreceğimiz yerler arasında. Çeşme Meydanında vereceğimiz serbest zamanın ardından  Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Taş evleri ,renkli sokakları, arnavut kaldırımları ile bu güzel ege kasabası  bütün ihtişamı ile sizleri  karşılayacak. Saat 13:00 ‘de Ot festivalinin yapıldığı alana hareket ediyoruz. Alaçatı’da 1001 çeşit ot yetiştiği efsanelerde anlatılmaktadır. Otların çeşitliliği ve bu otlar ile pişirilen geleneksel yemeklerin kaybolmaması için düzenlenen festival  yerel giysiler giymiş halkın doğadan topladıkları çeşit çeşit otlarını araçlara yükleyerek yaptıkları geçidi izleyebilirsiniz. Sonrasında  Festival  açılışının ve resepsiyonun ardından  amatör gurmeler tarafından hazırlanacak Ege yemekleri yarışması  jürinin  beğenisine sunulmaktadır. Festival  sonrası  konaklama yapılacak İzmir deki otelimize varış ve geceleme.

  09 Nisan Pazar              İzmir – Foça – Bergama - İstanbul

  Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası , Menemen yolu üzerinden yol güzergahımızda Foça’da kısa bir serbest zaman verip , Bergama’ya hareket ediyoruz.Antik Dönemdeki Pergamon devletinin başkenti olan Bergama’ya ulaşıyoruz. Şehir içinde yapacağımız panoramik tur sonrası Bergama Ovasına hâkim bir tepenin üzerine yapılmış ve Pergamon’nun yönetim merkezi konumundaki Akrapol’e çıkıyoruz. Buranın eşsiz manzarası eşliğinde yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğraflar sonrasında. Gezeceğimiz yerler arasında Almanya’ya kaçırılan Zeus Sunağı, Anadolu’nun en dik şekilde inşa edilmiş Tiyatrosu, Bakhüs Tapınağı, Bergama Kütüphanesi, Athena Tapınağı , Bergama şehir merkezinde bulunan ve Hristiyanlığın 4 İncilinin ve temel kurallarının kabul edildiği, Ekümenik toplantılarının yapıldığı Anadolu toprakları üzerinde bulunan 7 kiliseden biri olan aynı zamanda haç merkezi Kızıl Kuleyi görmeye gidiyoruz. Buradaki anlatımlar ardından yöreden çıkan Onyx Taşı atölyelerini ziyaret ederek taş hakkında bilgi alıyoruz. Bu güzel Bergama programı ardından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor ve gece geç saatlerde siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz.

    • Rezervasyon Detayları

  a-Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum , onaylıyorum butonu ile rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket  tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 • Cumhuriyet cad. , Prof dr celal öker sok , çim apt. no : 9 d : 2 harbiye

  Telefon : 0212 225 69 36 – 66