FIRSAT TÜKENDİ
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Yılların insan vücudundaki en önemli etkilerinden birisi de yüzde yaşanan sarkma ve deformasyonlardır. Yer çekiminin de etkisi ile zamanla ciltteki gerginlik azalır ve kaybolur. Ameliyatsız yüz germe tekniklerinin gelişmesi ile birlikte Riwana Güzellik'te ameliyata gerek duyulmadan yüz güldürücü sonuçlar alabilirsiniz.

  Uygulama da Neler Var?

  Ön Temizlik ve Peeling Uygulaması (15 Dakika)

  Cildiniz ölü hücrelerden arındırılarak derinlemesine temizlenir ve diğer aşamalar için hazır hale getirilir.

  Radyo Frekans Uygulaması (15 Dakika)

  Uygulama sonunda yüz cildinde gerilme ve sıkılaşma sağlanır.
  Sonuç olarak daha sıkı, düzgün bir cilt ile genel bir toparlanma sağlanır.

  Yüz Liftingi (15 Dakika)

  Yüz sıkılaşır ve sarkan cilt toparlanır, çift yanak görünümü yok olur, dudak çevresindeki cilt sarkmalarına karşı direnç kazanır ve mimik çizgileri azalır. Boyuna uygulandığında boyun kasları sıkılaşır, boyun bölgesindeki cilt nem kazanır, elastikiyeti artar.

  Oksiyen Terapi ve Collagen Maske Uygulamaları (20 Dakika)

  Kapalı ortam, sigara kullanımı, sağlıksız beslenme ve ilerleyen yaş faktörleri ile oksijen akışı yavaşlayan ciltte yenilenme zayıflar. Oksijen terapi hücre oluşumunu destekler ve cilde oksijen kazandırır. Hücre aktiviteleri hızlanan ciltte kırışık derinlikleri azalır, cilt nem alabilme kabiliyetini ve elastikiyetini yeniden kazanır. Cildin enerjisi yükselir. Collagen Maske uygulaması ile cilde nem ve kolajen desteği verilir. Deniz kolajeni cilde yepyeni bir görünüm kazandırır, cildin üzerinde yumuşak ve görünmez bir koruyucu tabaka oluşturur. Cilt parlak, canlı ve sıkı bir görünüme kavuşur. Sarkmalar ve kırışıklar toparlanır

   


  Riwana Güzellik Salonu Hakkında

  Riwana bir güzellik salonundan ziyada bir kulüp. Riwana'ya girdiğimiz andan itibaren kötü enerjileri, somurtkan hallerimizi, derdimizi asla getirmiyoruz. Riwana'da ilk günden beri ilkelerimizi vazgeçilmezimiz haline getirdik. Güler yüz ve elbette siz önemli misafirlerimizin memnuniyeti. Hijyenik tercihler bizim için cok önemli. Tüm malzemelerimiz ve kozmetik ürünlerimiz sizin için son derece titiz yerlerde belirleniyor. Bölgesel inceleme için makinalarımız son teknolojiyi takip ediyor. Güzellik trendlerini günlük izliyor ve hemen Riwana Güzllik Salonuna yansıtıyoruz. Uzman kadromuz misafirlerimizle minimum süre içinde güzel dostluklar kuruyor ve her sene özel günlerde bir araya geliyoruz. Uygun fiyat servisimiz ve kampanyalar ile bütçelere zara vermeden zerafetin gücünü sizlere veriyoruz.

  Misyonumuz: Ülkemizde, dermatokozmetoloji hizmetlerinde, medikal estetik kozmetik uygulamalarda, kozmetik rehabilitasyon ve medikal kozmetik çalışmalarında öncü olmaktır. Misyon doğrultusunda, bilimsel ilkeleri temel belirler, ülkemizin öcü ve en etkin dermatokozmetoloji salon zinciri haline gelip, yeniliklere imza atan, bu yenilikleri kendinden sonrakilere verebilecek düzeyde, güçte ve kalitede hizmetlerini büyütmek ve ülke geneline sunmak.

   


 • 30 Ocak 2017 tarihine kadar geçerlidir.

  Rezervasyon zorunludur.

  Rezervasyon için  0212 571 55 94 nolu telefonu arayabilirsiniz.

  Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 6 saat öncesinden bildirilmesi gerekmektedir.

  Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır..

  Dilediğiniz kadar kupon alabilirsiniz. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

  Her kupon  1 (bir) kez kullanılabilir. 

  Bu fırsat  1 kişiliktir.

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayın.