Bayramlarda Geçerli 5* Dedeman Otel Konaklamalı Safranbolu & Amasra &Devrek & Ereğli & Maşukiye Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
SINIRLI SAYIDA 5* Dedeman Otel Konaklamalı Safranbolu Amasra Turu
Satış Adedi
TÜKENDİ
Fırsat Fiyatı
399,00 TL
 
Fırsat
5* Dedeman Otel Konaklamalı Safranbolu Amasra Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
559,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • 23 Nisan VE Bayramlarda geçerli

  5* DEDEMAN OTEL’ de 2 Gece KONAKLAMALI 

  SAFRANBOLU & AMASRA &DEVREK & EREĞLİ & MAŞUKİYE TURU

  HAREKET TARİHLERİ: 20 Nisan /17 mayıs / 14 HAZİRAN / 17-20-21 AĞUSTOS

  SINIRLI SAYIDA 5* Dedeman Otel Konaklamalı Safranbolu Amasra Turu 399 TL

  5* Dedeman Otel Konaklamalı Safranbolu Amasra Turu 559 TL

  * Otoban, otopark , milli park ve ören yeri giriş ücreti olarak 50 TL rezervasyon esnasında acenteye ödenmesi gerekmektedir. 

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.

  *5* Dedeman otel de iki kişilik odalar da 2  gece Yarım Pansiyon konaklama ( sabah&akşam yemeği, Otel dahilinde ücretsiz kapalı havuz , hamam , sauna ve fitness kullanımı)

  *Rehberlik hizmetleri 

  *otelde alınan kahvaltı ve aksam yemekleri

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün alınan  kahvaltı.

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  *Programda belirtilen tüm müze , ören yeri millipark giriş ücretleri katılımcılara aittir.

  TUR PROGRAMI

  1.GÜN İSTANBUL-SAFRANBOLU-ZONGULDAK

  24:00 İncirli Ömür Plaza Önü

   24:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,

  01.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,

  01.15 Kartal Köprüsü Altı

  01.45 İzmit Halkevi Önü hareket ile  seyahatimize başlıyoruz.

  Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarında  6-7  saat  sürecek  yolculuğumuzun ilk durağı Safranbolu.

  2.GÜN         SAFRANBOLU-ZONGULDAK

  Sabah saatlerinde  Yörük Köyüne varış ve extra alınacak kahvaltıyı takiben tarihi  çamaşırhanenin gezilmesi. Homeros’un İlyada destanına konu olmuş,5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu’yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz.Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami ,bir müze ev olan Kaymakamlar Evi, İzzet Mehmet Paşa Cami, Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası'nı geziyoruz. Sonrasında Yemek ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz Meşhur Safranbolu Lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası.Rehberimizin belirleyeceği saat de Zonguldak’a hareket 5* Dedeman Zonguldak otele yerleşme akşam yemeği ve konaklama. Dileyen misafirlerimiz ücretsiz olarak Kapalı Yüzme havuzu , hamam , sauna,fitness gibi aktivitelerden  faydalanabilir ve günün yorgunluğunu atabilirler.

  3.GÜN GÖKGÖL MAĞRASI-DEVREK-AMASRA

  Sabah Kahvaltı sonrası otelimizden hareket ile damlataş birikimi yönünden son derece zengin olan traverten, sarkıt, dikit sütunlar ve damlataşlar ile süslü. İçinde ayrıca bir yeraltı ırmağı bulunan Gökgöl Mağarasını ziyaret edip Devrek Gezisi ve Baston yapım atölyelerinin görülmesi sonrası Fatih Sultan Mehmet'in bile fethederken zarar vermeye kıyamadığı 3000 yıllık kent Amasra'ya doğru yola çıkıyoruz. Fatih Sultan Mehmet’in “Lala, Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu'mola? (Dünyanın Gözleri)  dediği Amasra’ ya varışımızın ardından Karadeniz’in meşhur balık lokantalarında öğle yemeği için serbest zaman .Öğlen yemeğini takiben Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi,Boztepe,Kaleiçi,Tahtacılar Çarşısını gezdikten sonra sonra Kraliçe Amastris’ten adını alan Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı izleri taşıyan Amasra şehir merkezi göreceğimiz yerler arasındadır.Gezimiz sonrası  konaklama yapılacak Zonguldak 5*  Dedeman otele varış akşam yemeği ve konaklama.Dileyen misafirlerimiz ücretsiz olarak Kapalı Yüzme havuzu , hamam , sauna,fitness gibi aktivitelerden  faydalanabilir ve günün yorgunluğunu atabilirler.

  4.GÜN PAZAR   ZONGULDAK –EREĞLİ  – MAŞUKİYE-İSTANBUL

  Sabah kahvaltı sonrası otelimizin aktivitelerinden faydalanmak için serbest zaman ve rehberimizin belirleyeceği saat de hareket.Panaromik Ereğli Turumuz ve Müze haline getirilmiş Kurtuluş savaşında önemli rol oynamış ALEMDAR gemisini ziyaret edip İki saatlik yolculuk sonrası Maşukiye’ye hareket ve serbest zaman.Rehberimizin belirlediği saat de  İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu.

  Tek kişi ve çocuk ücretleri

  Belirtilen ücretler iki –üç kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 150 TL  fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde 250 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 329 TL olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

  EKSTRA HARCAMALAR;

  *İlk gün kahvaltı (25 TL) serpme kahvaltı olarak servis edilmektedir,

  *Amasra balık menü (35 TL) 3 cesıt mevsim balığı—sınırsız  + Amasra salatası+içecek+helva olarak servis edilir.

  *Maşukiyede öğle yemeği; 30 TL (Kiremitte alabalık&köfte&tavuk yanında salata+içecek olarak servis edilir) • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie.com  veya 0850 736 26 26 & 05422948448  Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com   adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz. 

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlarda 28  gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 veya 05437353250