5 – 6 Mayıs Ek Bedelsiz Günübirlik Kakava Şenlikleri & Edirne Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
SINIRLI SAYIDA Ek Bedelsiz Günübirlik Kakava Şenlikleri & Edirne Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
79,90 TL
 
Fırsat
Ek Bedelsiz Günübirlik Kakava Şenlikleri & Edirne Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
89,90 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0212 234 32 12 / 13 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız

  Ek Hizmet Bedeli Toplamadan    Günübrilik  Kakava Şenlikleri & Edirne Turu  05 & 06  Mayıs 2018

  Ulaşım+Kahvaltı Paketi + Rehberlik  Dahil

  Edirne'de baharın habercisi olarak kabul edilen Kakava Şenlikleri ne bu yıl bende gitmek istiyorum diyorsanız bu fırsatı kaçırmayın !

  TARİH:  05 & 06  Mayıs 2018

  SINIRLI SAYIDA Ek Bedelsiz Günübirlik Kakava Şenlikleri & Edirne Turu 79.90 TL

  Ek Bedelsiz Günübirlik Kakava Şenlikleri & Edirne Turu 89.90 TL

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Otobüs ile Ulaşım, Otobüs içi ikramlar.

  *Profesyonel Rehberlik hizmetleri

  *Otobüs içi Kahvaltı paketi.  Mini kahvaltı seti veya 1 adet Açma + 1 Adet Poğaça + 1 Adet meyve suyu olarak ikram edilir.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Müze,ören yeri gibi tüm giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir.

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  *Öğlene yemeği tercih edildiği takdirde . Edirne Tava ciğeri + 1 adet soft içecek ve tatlı  25 TL extra olarak rehbere ödenir.

  TUR PROGRAMI

  06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı  ,06:30 Mecidiyeköy Migros Önü ,07:00 Bakırköy Ömür Plaza Önü
  07:30 Beylikdüzü Tüyap Mc.Donalds Önünde buluşarak

  Siz değerli misafirlerimizle belirlenen noktalardan hareket.Rehberimizin bilgilendirme amaçlı anlatımları eşliğinde, Edirne'ye doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 3 saatlik bir yolculuk sonrasında Edirne'ye ulaşıyoruz. Burada önemli bir kültür mirası olan camileri, çarşıları, köprüleri, tarihi evleriyle kültürel mirasın en yoğun hissedildiği sınır kenti Edirne'de; II Balkan Savaşları sırasında Edirne savunmasının yapıldığı askeri mimari örneği Bucuk Tepe Tabyası'nda; Sükrüpasa Anıtı, Balkan Savaşı Müzesi, Sırp Sındığı Savaşı Müzesi, Sarayiçi gezisi, tarihi Kırk pınar yağlı güreş meydanı, Adalet Kasrı, Fatih ve Saray Köprüleri, Fatih Sultan Mehmet ve Cem Sultan'ın doğup hükümdarlık sürdükleri Edirne saray kalıntılarında ve Babüssade, Saray Mutfakları, Cihannüma Kasrı, Kum Kasrı ve Hamamı, Balkan Şehitliği 16.yy.da su sesi, müzik ve güzel kokularla akıl hastalarının tedavi edildiği ve 2004 yılında Avrupa Konseyi tarafından Avrupa müze ödülüne sahip II.Beyazid Külliyesi Sağlık Müzesi gezilerinin ardından Meşhur  Edirne Ciğerini tatmak için extra öğle yemeğimizi alıyoruz.Yemek Sonrası 24 Temmuz 1924 Lozan Barış Antlaşmasıyla Türk toprakların katılan Edirne'ye 4 km.lik doğa ve tarihi yoluyla bağlanan Karaağaç gezisi, Tarihi Meriç Köprüsü, Lozan Anıtı, Tren İstasyonu gezileri sonrasında kır kahvesinde çay molası veriyoruz .Buradaki molamızın ardından Edirne şehir merkezine dönerek ,kapısıyla ünlü Üç Şerefeli Camii, yazılarıyla ünlü Eski Camii (Ulu Camii) ve Mimar Sinan'ın ustalık eserimdir dediği Selimiye Camii ve Arasta Çarsısı gezilerinden sonra Edirne'nin ünlü Deva-i Misk Tatlısı, Badem Ezmesi, Edirne Peyniri Edirne'nin eski bir geleneği aynalı gelin süpürgesi, yöresel meyve sabunları alma fırsatı için serbest zaman ve alış veriş molası veriyoruz.Sonrasında  Kakava Şenlikleri’nin yapıldığı Sarayiçi ‘ne hareket ediyor Hıdırellez (Hz.Hızır ve Hz.İlyas) Baharı Karşılama Merasimi’ne 16:30’da katılıyoruz . Bir İslam inancına göre Hz.Hızır ve Hz.İlyas 5 Mayıs'ta buluşurlar ve dünya yeşile bürünürmüş. Kış biter baharla birlikte yaza hazırlık dönemi başlarmış. Bizlerde baharı şen romanların "KAKAVA ŞENLİKLERİ" eşliğinde sizlerle beraber ve de dilekler dileyerek bu değişik kültürün atmosferinde karşılayacağız. En büyük kakava ateşini görüp inanca göre 3 kez üzerinden atlayacağız ve 2 saat sürecek bu eğlencemizi tamamladıktan sora Rehberimizin belirleyeceği saat de  İstanbul'a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyor ve misafirlerimizi almış olduğumuz kalkış noktalarına bırakıyoruz.

  Tek kişi ve çocuk ücertleri

  Belirtilen ücretler  kişi başı olup 0-4 yaş çocuk otobüste koltuk ve yemek almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk ve yemek talep edildiği takdirde tam ücret ödenir • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  28 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 • 0212 234 32 11 / 12