Günübirlik Kavala Vistonida Gölü & Porto Lagos, Dedeağaç Jumbo & Lidl Market Alışveriş Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
NİSAN & MAYIS Günübirlik Kavala, Vistonida Gölü & Porto Lagos, Dedeağaç Jumbo & Lidl Market Alışveriş Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
119,90 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0212 234 32 12 / 13 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız

  Günübirlik Kavala, Vistonida Gölü & Porto Lagos, Dedeağaç Jumbo & Lidl Market Alışveriş Turu!

  17-31 Mart/7-14-23-28 Nisan / 01-12-26 Mayıs

  MART Günübirlik Kavala, Vistonida Gölü & Porto Lagos, Dedeağaç Jumbo & Lidl Market Alışveriş Turu 99.90 TL

  NİSAN & MAYIS Günübirlik Kavala, Vistonida Gölü & Porto Lagos, Dedeağaç Jumbo & Lidl Market Alışveriş Turu 119.90 TL

  23 NİSAN & 1 MAYIS Günübirlik Kavala, Vistonida Gölü & Porto Lagos, Dedeağaç Jumbo & Lidl Market Alışveriş Turu 129.90 TL

  *Sınır Geçiş ve ayakbastı ücretleri için kişi başı 10 € kayıt ile birlikte acenteye ödenecek olup zorunludur.

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Gidiş Ve Dönüş Ulaşım

  *Türkçe Rehberlik Hizmetleri

  *Kavala,Vistonida Gölü & Porto Lagos,Dedeağaç Gezileri

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Extra ve Program dışı geziler,tüm kişisel harcamalar.

  *Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir).

  *Schengen vize ve hizmet bedeli 120 € dur.

  *Sınır Geçiş ve ayakbastı ücretleri için kişi başı 10 € kayıt ile birlikte acenteye ödenecek olup zorunludur.

  TUR PROGRAMI

  1.Gün  C.tesi  İstanbul – İpsala – Kavala

  Siz Konuklarımızı  Saat 23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı Önü ,23.30 Mecidiyeköy Migros Önü ( Eski Ali Samiyen Stadı Karşısı) 24.00 Bakırköy Ömür Plaza,24.15 Bahçeşehir Tır Parkında karşılayarak  seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç Gümülcine otoyolu takip edilerek sabah yol güzergahında vereceğimiz extra kahvaltı molası sonrası Kavala’ya varıyor ve şehir turumuza başlıyoruz. Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile şirin bir belde olan Porto Lagos ve Vistonida Gölü&Agios Nikolaos Kilisesini görüp Dedeağaç’a hareket ediyoruz. Dedeağaç Jumbo & Lidl Marketlere varış ve alışveriş için serbest zaman. Dedeağaç’ta vereceğimiz  serbest zaman sonrası Rehberimizin belirleyeceği saat de  İpsala sınır kapısına doğru hareket.Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu üzerinden İstanbul’a yolculuk, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması. • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

  Yeşil Pasaporta vizesizdir

  Pasaportunda KKTC girişi olanlar Yunanistan’a giriş yapamamaktadır.

 • 0212 234 32 11 / 12