• + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
4* Kervansaray City Otel'de 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
180,00 TL
 
Fırsat
5* Kervansaray Termal – Convention Center & Spa Otel'de 1 gece yarım pansiyon konaklama
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
230,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Kış aylarının eşsiz eğlencesini ve manzarasını kaçırmak istemeyenlere müthiş bir kar tatili sunuyoruz. Bu tatilde 4 ve 5 yıldızlı otel konforunda kayak yapmanın keyfini doyasıya yaşayacak...Kış aylarının muhteşem kar keyfinden mahrum kalmayacaksınız...

  Fırsat, 17 Aralık 2016 – 16  Nisan 2017 tarihleri arasında her hafta sonu hareket edecek turlarda geçerlidir.  Tur Tarihleri : 17 Aralık 2016 – 16  Nisan 2017 tarihleri arasında her hafta sonu hareket edecek turlarda geçerlidir.

  1.Gün. İstanbul – Bursa Otobüs Yolculuğu

  Cumartesi sabahı hareket yer ve saatleri;
  03:30 İncirli Ömür Plaza Önü
  04:00 Mecidiyeköy Teknosa Önü
  04:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
  04:45 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı Önü
  05:00 Çayırova Mc Donald’s Önü

  Uludağ’ın zevkini bizimle, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde yaşayın. Siz değerli misafirlerimize gününüzü en güzel şekilde değerlendirmek amacıyla kalkış noktasından misafirlerimizin katılımıyla turumuza başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz içerisindeki sınırsız ikramlarımız, sabah kahvaltımız eşliğinde  Eskihisar – Topçular üzerinden kısa bir feribot yolculuğu ile Yalova ve Bursa’ya panoramik bakışın ardından Uludağ Kayak ve Eğlence merkezine varıyoruz. Misafirlerimize özel indirimlerle skipass ve kayak kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinde ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz dağ havası alırken , kalan misafirlerimiz ile kayak keyfine başlıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat 17:00‘de Uludağ’a veda edip Bursa’da yer alan Otelimize varıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

  2. Gün Tam Gün Kayak Keyfi

  Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısının ardından yaklaşık olarak 40 dakika otobüs yolculuğu sonrasında Beyaz Belde Uludağ’a varıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat  17:00‘de Uludağ’a veda edip İstanbul'a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergah üzerinde Akşam Yemeğinde Bursa’nın meşhur İskender Kebabını yiyeceğimiz mola sonrasında normal hava şartlarına göre yine akşam saatlerinde İstanbul’a varışımız ile bir başka Tatilalsana organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

  Gezi Ücretine Dahil Olan Hizmetler:
  •    Man Fortuna- Neoplan – Mercedes Travego Marka Otobüsler ile Ulaşım, 
  •    5*Kervansaray Termal Otelde, 4*Kervansaray City Otel’de 1 gece 2 Gün Konaklama,
  •    Otelde 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı , 1 Akşam Yemeği,
  •    Kervansaray Termal’de kalan misafirler için  Termal Havuz , Hamam ve Sauna ‘dan Yararlanma,
  •    Tatilalsana Güvencesi,
  •    Tatilalsana İndirimli Ekipman ve Skipass’tan yararlanma,
  •    Tatilalsana Otobüsü içerisindeki sınırsız ikramlar,
  •    1618 No’lu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

  Gezi Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
  •    Öğle Yemekleri,
  •    Kayak Ekipmanları,
  •    Milli Park Girişleri (Her giriş 3 TL)
  •    Skipass Ücretleri.


  0 – 5 yaş grubu çocuklar ücretsiz olup koltuk verilmez. 6-12 yaş grubu çocuklar konaklamada indirimli olup tur bedeli üzerinden 60TL indirim yapılmaktadır.Bu ücret acenteye rezervasyon esnasında ödenir. Single oda farkı 4* City Otelde 65 TL , 5* Termal Otelde 90 TL’dir.

  Otel Bilgisi : 

  4* Kervansaray City Otel;

  5* Kervansaray Termal – Convention Center & Spa;

  http://www.kervansarayhotels.com.tr

  Not: Haftanın yoğunluğuna göre otellerdeki doluluk durumuna göre aynı ya da daha üst standartlarda konaklama yapma hakkı Atomtur – Tatilalsana’da saklıdır.

  Ekipmanlar;

  Kayak Evi’ nden indirimli olarak kiralama yapacağımız ekipmanlar kış sporu markasının ve en yeni teknolojileri bulunduran ürünlerden oluşmakta olduğundan kendinizi güvende hissedeceksiniz. Ekipmanlarınızı Rehberlerimizden otobüs içerisinde Ekipman fişi karşılığında alabilirsiniz.   

  Ekipman Ücretleri:
  • Kayak Takımı : 30 TL
  • Snow Board : 35 TL
  • Tulum  Alt : 15 TL
  • Tulum Üst : 15 TL

  Otobüsler;

  Neoplan : 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör.

  Trevego Mercedes: 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör. • Fırsat, 17 Aralık 2016 – 16  Nisan 2017 tarihleri arasında her hafta sonu hareket edecek turlarda geçerlidir

  TATİLALSANA’DAN REZERVASYON YAPTIRILMASI GEREKLİDİR. Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5 / 0535 219 62 03
  numaralı telefonları aranmalı veya bilgi@atomtur.com adresine grupfoni.com kupon kodu, fırsatın içeriği, isim - soyisim, GSM numarası, ev veya iş numarası, varsa tura katılacak diğer kişilerin bilgileri yazılmalıdır.

  Kupon satın alındıktan sonra tur tarihi için rezervasyon yapılması zorunludur.

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini 7 iş günü öncesinden acenteye yazılı olarak bilgi vermekle yükümlüdür.

  Acente tarafından turdan 1 gün önce bildirmek kaydıyla yeterli sayıya ulaşılmadığında tur misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.

  Yangın, Savaş hali, Ekonomik kriz, Doğal afet gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Tatilalsana sorumlu değildir.

  Tur programında yer alan güzergah ve oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda içeriği aynı kalması kaydı ile değişiklik yapabilir.

  Gezi Süremiz, 1 gece 2 gündür. Sabah  belirtilen yerlerden  alınarak başlar . 0-2 yas grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. 

  Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda ATOM TUR – TATİLALSANA Seyahat Acentesi'nin  sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız  otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 

  Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir.

  Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 

  Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR – TATİLALSANA turu  1  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR – TATİLALSANA iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. 

  En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.satın alma ile  bu şartlar kabul edilmiş olur. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.  Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

  Satın alma ile bu şartlar kabul edilmiş olur. 

  tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların tatilalsana gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

  Dilediğin kadar kupon satın alabilir ve sevdiklerine hediye edebilirsiniz.

  Her kupon 1 (bir) kez kullanılabilir ve tek kişiliktir..

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

 • www.tatilalsana.com

  0216 306 306 1 / 0216 306 306 5