Her Salı Ve Cuma Kesin Kalkışlı 5*Dedeman Otel Konaklamalı Batı Karadeniz Kültür Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
Her Salı & Cuma Kesin Kalkışlı Batı Karadeniz Kültür Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
249,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • 5*Dedeman Otel  Konaklamalı  Batı Karadeniz Kültür Turu

  Her Salı ve Cuma kesin kalkıslı

   Safranbolu-Cam teras,Yörük Köyü,Amasra,Ereğli,Maşukiye

    Ücretsiz Kapalı Yüzme Havuzu,sauna hamam ve fitness kullanımı 

  30 Eylül 2018 TARIHINE KADAR GECERLİ

  Her Salı & Cuma Kesin Kalkışlı Batı Karadeniz Kültür Turu 249 TL

  Otoban, otopark , milli park ve ören yeri giriş ücreti olarak 50 TL rezervasyon esnasında acenteye ödenmesi gerekmektedir.

  Fiyatlar bayram,  ve özel dönemlerde geçerli değildir.

  20-21 Nisan- 18 mayıs-14-15 haziran -17-21-24 Ağustos hareket tarihini seçen misafirlerimiz acentaya 50 TL ÖZEL dönem farkı olarak acentaya ödenir.

  *Deniz manzaralı oda tercih eden misafirlerimiz kişi başı 30 TL fark ödemelidir.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

   Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

  *Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.(otobüs içi ikram sadece su servisi olarak yapılır)

  *5* Dedeman otel de iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( sabah&akşam yemeği, Otel dahilinde ücretsiz kapalı havuz , hamam , sauna ve fitness kullanımı)

  *Rehberlik hizmetleri 

  Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

  *Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün alınan  kahvaltı.

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  TUR PROGRAMI  

  1.Gün Cuma              İstanbul-Safranbolu-Amasra Bartın 

  24:00 İncirli Ömür Plaza Önü 24:30 Mecidiyeköy Meydan,01.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,01.15 Kartal Köprüsü Altı

  02.15 İzmit Halkevi Önü hareket ile  seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarında  6-7  saat  sürecek  yolculuğumuzun ilk durağı Safranbolu. 

  2.Gün Cumartesi       Cam Teras-Safranbolu-Amasra-Zonguldak

  Sabah saatlerinde  Yörük Köyüne varış ve extra alınacak kahvaltıyı takiben tarihi  çamaşırhanenin gezilmesi. Homeros’un İlyada destanına konu olmuş,5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu’yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz .Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami ,bir müze ev olan Kaymakamlar Evi,  Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası'nı geziyoruz.Meşhur Safranbolu Lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası , Fatih Sultan Mehmet'in bile fethederken zarar vermeye kıyamadığı 3000 yıllık kent Amasra'ya doğru yola çıkıyoruz. Bakacak Tepesi'nden Fatih Sultan Mehmet’in “Lala, Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu'mola? (Dünyanın Gözleri)  dediği Amasra’nın manzarasını seyrederek bir fotoğraf molası veriyoruz.Daha sonra Karadeniz’in meşhur balık lokantalarında öğle yemeği için serbest zaman .Öğlen yemeğini takiben Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi,Boztepe,Kaleiçi,Tahtacılar Çarşısını gezdikten sonra sonra Kraliçe Amastris’ten adını alan Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı izleri taşıyan Amasra şehir merkezi göreceğimiz yerler arasındadır.Gezimiz sonrası  konaklama yapılacak Zonguldak 5*  Dedeman otele varış akşam yemeği ve konaklama.Dileyen misafirlerimiz ücretsiz olarak Kapalı Yüzme havuzu , hamam , sauna,fitness gibi aktivitelerden  faydalanabilir ve günün yorgunluğunu atabilirler. 

  3.Gün Pazar     Zonguldak –Ereğli -Maşukiye – İstanbul

  Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de otelimizden hareket.Panaromik Ereğli Turumuz  sonrası Müze haline getirilmiş ALEMDAR gemisini ziyaret  ediyoruz.Sonrasında bir damlataş mağrası olan Cehennem ağzı magrası gezisi sonrası Maşukıyeye doğru hareket ediyoruz.İki saatlik yolculuk sonrası Maşukiyede öğlen yemeği için e serbest zaman.Rehberimizin belirlediği saat de  İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu.

  EKSTRA HARCAMALAR;

  *İlk gün kahvaltı (25 TL) serpme kahvaltı olarak servis edilmektedir,

  *Amasra balık menü(35 TL) 3 cesıt mevsim balığı—sınırsız  + Amasra salatası+içecek+helva olarak servis edilir.

  *Maşukiyede öğle yemeği; 30 TL (Kiremitte alabalık&köfte&tavuk yanında salata+içecek olarak servis edilir)

  Tek kişi ve çocuk ücretleri

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 70 TL fark ödemelidir. 0-5 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir .Koltuk  talep edildiği takdirde 99 TL dir.  6-12 yaş çocuk ücreti iki yetişkin yanında konaklanması halinde  HAFTA İÇİ  179 TL HAFTA SONU 209 TL  olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir. • Rezervasyon Detaylar-ı

  a-Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie veya 0850 - 736 26 26 / 05422948441 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

   

   

   

 • 0850 736 26 26 veya 05437353250