Her Salı Ve Cuma Kesin Kalkışlı 5*Dedeman Otel Konaklamalı Batı Karadeniz Kültür Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
Her Salı Kesin Kalkışlı Batı Karadeniz Kültür Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
149,00 TL
 
Fırsat
Her Cuma Kesin Kalkışlı Batı Karadeniz Kültür Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
189,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • 5*Dedeman Otel  Konaklamalı  Batı Karadeniz Kültür Turu

  Her Salı ve Cuma kesin kalkıslı

   Safranbolu-Cam teras,Yörük Köyü,Amasra,Ereğli,Maşukiye

    Ücretsiz Kapalı Yüzme Havuzu,sauna hamam ve fitness kullanımı 

   30 MART 2018 TARIHINE KADAR GECERLİ   

  Ücretsiz Kapalı Yüzme Havuzu, Sauna Hamam Ve Fitness Kullanımı

  Fiyatlar bayram ve özel dönemlerde geçerli değildir.

  Her Salı Kesin Kalkışlı Batı Karadeniz Kültür Turu 149 TL

  Her Cuma Kesin Kalkışlı Batı Karadeniz Kültür Turu 189 TL

  31 Mart’a kadar fiyatlarımız geçerlidir. Nisan –Mayıs Haziran ayı  sezon dönem farkı Kişi başı 30 TL dir 23 Nisan -19 Mayıs gibi özel dönemlerde fiyat farkı 50 TL olup rezervasyon esnasında acentaya ödenir

  Fiyatlar bayram, YILBAŞI  ve özel dönemlerde geçerli değildir.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

   Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

  *Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.(otobüs içi ikram sadece su servisi olarak yapılır)

  *5* Dedeman otel de iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( sabah&akşam yemeği, Otel dahilinde ücretsiz kapalı havuz , hamam , sauna ve fitness kullanımı)

  *Rehberlik hizmetleri 

  Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

  *Millipark, ören yeri,müze  giriş ücretleri,otopark ücretleri için ( 50 TL olup acenta rehberi tarafından araç içinde toplanacaktır bu  ücret 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur. Müze kart geçerli değildir.)

  *Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün alınan  kahvaltı.

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  TUR PROGRAMI  

  1.Gün Cuma              İstanbul-Safranbolu-Amasra Bartın 

  24:00 İncirli Ömür Plaza Önü 24:30 Mecidiyeköy Meydan,01.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,01.15 Kartal Köprüsü Altı

  02.15 İzmit Halkevi Önü hareket ile  seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarında  6-7  saat  sürecek  yolculuğumuzun ilk durağı Safranbolu. 

  2.Gün Cumartesi       Cam Teras-Safranbolu-Amasra-Zonguldak

  Sabah saatlerinde  Yörük Köyüne varış ve extra alınacak kahvaltıyı takiben tarihi  çamaşırhanenin gezilmesi. Homeros’un İlyada destanına konu olmuş,5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu’yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz .Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami ,bir müze ev olan Kaymakamlar Evi,  Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası'nı geziyoruz.Meşhur Safranbolu Lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası , Fatih Sultan Mehmet'in bile fethederken zarar vermeye kıyamadığı 3000 yıllık kent Amasra'ya doğru yola çıkıyoruz. Bakacak Tepesi'nden Fatih Sultan Mehmet’in “Lala, Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu'mola? (Dünyanın Gözleri)  dediği Amasra’nın manzarasını seyrederek bir fotoğraf molası veriyoruz.Daha sonra Karadeniz’in meşhur balık lokantalarında öğle yemeği için serbest zaman .Öğlen yemeğini takiben Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi,Boztepe,Kaleiçi,Tahtacılar Çarşısını gezdikten sonra sonra Kraliçe Amastris’ten adını alan Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı izleri taşıyan Amasra şehir merkezi göreceğimiz yerler arasındadır.Gezimiz sonrası  konaklama yapılacak Zonguldak 5*  Dedeman otele varış akşam yemeği ve konaklama.Dileyen misafirlerimiz ücretsiz olarak Kapalı Yüzme havuzu , hamam , sauna,fitness gibi aktivitelerden  faydalanabilir ve günün yorgunluğunu atabilirler. 

  3.Gün Pazar     Zonguldak –Ereğli -Maşukiye – İstanbul

  Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de otelimizden hareket.Panaromik Ereğli Turumuz  sonrası Müze haline getirilmiş ALEMDAR gemisini ziyaret  ediyoruz.Sonrasında bir damlataş mağrası olan Cehennem ağzı magrası gezisi sonrası Maşukıyeye doğru  hareket ediyoruz.İki saatlik yolculuk sonrası Maşukiyede öğlen yemeği için e serbest zaman.Rehberimizin belirlediği saat de  İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu.

  EKSTRA HARCAMALAR;

  *İlk gün kahvaltı (25 TL) serpme kahvaltı olarak servis edilmektedir,

  *Amasra balık menü(30 TL) 3 cesıt mevsim balığı—sınırsız  + Amasra salatası+içecek+helva olarak servis edilir.

  *Maşukiyede öğle yemeği; 30 TL (Kiremitte alabalık&köfte&tavuk yanında salata+içecek olarak servis edili

  Tek kişi ve çocuk ücretleri

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 50 TL fark ödemelidir. 0-5 yaş çocuk otobüste koltuk   almadığı takdirde ücretsizdir .Koltuk  talep edildiği takdirde 90 TL dir. 6-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 129,00 TL olarak  acenteye ödenir .Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

   

   

    • Bu fırsat ; 30 Haziran’a Kadar  Salı ve Cuma hareketli turlarda geçerlidir

  Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

  TATİLSELFİE 8422  A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR.

  Kişi başı 50 TL  (Müze girişleri , Milli Park Ören Yeri Girişleri vb Otopark otoban vb ) Müze Kart kültür Bakanlığına bağlı müzelerde geçerli olup , Özel müzelerde geçersizdir Bu turumuzda Kültür Bakanlığına bağlı müze girişi bulunmamaktadır )

  Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  70TL   ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir

  31 Mart’a kadar fiyatlarımız geçerlidir. Nisan –Mayıs Haziran ayı  sezon dönem farkı Kişi başı 30 TL dir 23 Nisan -19 Mayıs gibi özel dönemlerde fiyat farkı 50 TL olup rezervasyon esnasında acentaya ödenir

  Çocuk indirimleri 2 büyük yanında olmak kayıdı ile  geçerlidir. 0-2 yaş arası çocuklar için ücretsiz , 3-6  yaş arası çocuk  100 TL ,6 -12 yaş arası çocuklar için Salı hareketli turda  ücret  119 TL   +Ek ödeme  Cuma hareketli turda  ücret 149 TL +Ek ödeme   öder)

  Konaklama  5* Dedeman Zonguldak Otelde Yarım Pansiyon için geçerlidir.

  Fırsatı satın aldıktan sonra 7  gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0850 736 26 26 –0542 2948441  numaralı telefonu arayabilir ya da tatilselfiefirsat@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir.Hava durumu şartlarına göre  programlar ve güzergahta değişiklik gösterebilir. Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir.

  Tarih veya İsim değişikliği 7 gün öncesinde bildirmek kayıdı ile yapılabilmektedir.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır

 • 0850 736 26 26 veya 05437353250