Tatilbus’tan Herşey Dâhil Günübirlik Kartepe - Maşukiye - Sapanca Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
Herşey Dâhil Günübirlik Kartepe - Maşukiye - Sapanca Turu Kişi Başıu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
89,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Sapanca Kartepe Maşukiye Turuyla Yanı Başınızdaki Güzellikleri Keşfedin!

  Şehrin gürültüsünden uzak hafta sonu günübirlik kaçamak yapmak isteyenlere en güzel alternatif Sapanca Kartepe Maşukiye’de unutulmaz bir kış tatili geçirin.

  Herşey Dâhil Günübirlik Kartepe -  Maşukiye - Sapanca Turu Kişi Başı 89 TL

  Tur Tarihleri: 16-17-23-24-30 Aralık, 6-7-13-14-20-21-27-28 Ocak, 3-4-10-11-17-18-24-25 Şubat, 3-4-10-11-17-18-24-25-31 Mart 2018

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  REZERVASYON İÇİN : 0212 824 06 96

  TUR PROGRAMI

  1.Gün  Kartepe - Maşukiye – Sapanca

  06:00 İncirli Ömür Plaza Karşısı Dilek Pastanesi Önü
  06:30 Mecidiyeköy Meydan Simit Sarayı Önü
  07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

  07:15 Kartal Köprüsü Altı’ndan hareket ile tüm kalkış noktalarından misafirlerimizin katılımıyla keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz içerisindeki ikramlarımız ve TatilBus misafirperverliğinde yolculuğumuza devam ediyoruz. Maşukiye bölgesinde yer alan Restoranımıza gidiyor ve Doğa içerisinde Açık Büfe Kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltımız sonrası Beyaz belde Kartepe’ye hareket ediyoruz. Kartepe’ye ulaşmamız ardından misafirlerimize özel indirimlerle skipass ve kayak kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinde ekipmanlarımızı aldıktan sonra serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz dağ havası alıp teleferik ile beyaz yolculuğa çıkarken, kalan misafirlerimiz ile kayak keyfine başlıyoruz. Öğle Yemeğimizi Green Park Otel Cafe’de Barbekü olarak alıyoruz. Kayak programımız sonrası Kartepe’ye veda ediyoruz. Kısa bir yolculuğumuz sonrası Maşukiye’ye ulaşıyor ve yürüyüşümüzü yaptıktan sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanınızda Zipline’a binebilir, Atv Safari yapabilir, Fotoğraf çekilebilir veya bölgenin yöresel pazarından alışveriş yapabilirsiniz. Serbest zamanımız sonrası Tektonik göl olarak bilinen Sapanca göl kenarında Çay & Kahve için kısa bir mola veriyoruz. Programımız sonrası aynı güzergah üzerinden İstanbul’a dönüş ve bir sonraki Tatilbus organizasyonunda görüşmek üzere sizleri almış olduğumuz nokta/noktalara bırakarak bir başka TatilBus organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

  Sabah Kahvaltısı : Maşukiye El Garden Hotel & Restoran : Menü : Açık Büfe. Fiyata dahil.

  Öğle Yemeği : Kartepe Green Park Hotel & Restoran : Menü : Sucuk Ekmek + Ayran. Fiyata dahil.

  HATIRLATMALAR

  -Programda doğa yürüyüşü de olacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin.
  -Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ---ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
  -Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz.)
  -Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur.
  -Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı.)
  -Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın.
  -Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz.
  -Varsa ilaçlarınız.
  -Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil.

  GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK OTOBÜSLER:

  19 Kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter
  27 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux
  46 Kişilik: Temsa Safir & Mercedes Travego & Tourismo & Neoplan • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 824 06 96

  İPTAL, İADE ve DEĞİŞİKLİK;

  *Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini yedi(7) iş günü öncesinden acentaya yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından yedi(7) gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle  yedi (7) iş günü içerisinde iade edilir.

  *Acente tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda TatilBus misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

  *Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden TatilBus sorumlu değildir.

  *Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir.

  ÖNEMLİ:  Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez.

 • 0212 824 06 96