Maltepe Salon Dilek Yıldız’da Protez Tırnak & Kalıcı Oje Uygulaması ile Bakımlı Eller!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
Protez Tırnak & Kalıcı Oje
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
79,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Eğer sık sık tırnaklarındaki ojeleri değiştirenlerden değilseniz ve genel olarak uzun sürelerle hep aynı renkleri kullanıyorsanız, ojelerinizin dökülmesi, sıyrılması ve sürekli olarak onları yeni baştan sürmek sizi de oldukça rahatsız ediyor olmalı.

  Tırnaklarımızın güzelliğinin tüm bir elimizin görünümünü değiştirebildiğini dikkate alırsanız, oje konusunun pek de hafife alınmaması gerektiğini farkedebilirsiniz.

  Tırnakların bakımsızlığına bir de yağlı solgun bir cilt eklendikten sonra tamamdır şimdi kendinizi kötü hissedebilirsiniz.

  İster protez tırnak ister kalıcı oje seçin, Salon Dilek Yıldız’a gelin, kendinizi mutlu edin  

  Protez Tırnak & Kalıcı Oje 300 TL Yerine 79 TL

  PROTEZ TIRNAK NASIL YAPILIR?

  JEL TIRNAK: En çok tercih edilen uygulamalardan biri olan jel tırnak çalışması yapılırken gerçek tırnak üzerine jelimsi bir sıvı sürülerek uygulanmaktadır. 3 aşamadan oluşan jel tırnak uygulamasında tırnak üzerine sürülen jelimsi sıvı tırnağın sabitlenmesi için yapılmaktadır. Üzerine daha koyu kıvamsı bir jel sürülüyor. İkinci olarak sürülen bu jel sıvı tırnağın şekil almasında rol oynamaktadır. Üçüncü ve son aşamada ise tekrar sürülen başka bir jel ile tırnak için son rütuşlar yapılmaktadır. Protez tırnak uygulamasında sürülen son jel tırnağın daha parlak gözükmesini sağlamaktadır.

  AKRİLİK TIRNAK: Protez tırnak çeşitlerinden olan akrilik tırnak özel bir toz ve sıvı ile yapılan bir çalışmadır. Jel tırnak kadar doğal gözükmeyen bu uygulama tırnağın ucuna yapıştırılan plastik bir tırnakla oluşmaktadır. Plastik tırnak gerçek tırnağın ucuna yapıştırıldıktan sonra hazırlanan özel karışım tırnağın kalan kısmına doldurularak eşitlenir.

    • 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerlidir.

  Randevu zorunludur.

  Randevu için 0216 4576714  / 0530 4128784 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

  Randevu iptal ve değişikliklerinin 1 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. 

  Dilediğiniz kadar kupon alabilirsiniz. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

  Her kupon  1 (bir) kez kullanılabilir. 

  Bu fırsat  1 kişiliktir.

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayın.

 • Altayçeşme Mah. Bolayır Sok. Şebnem Aprt. 1/1 Maltepe /İstanbul

  0216 4576714 / 0530 4128784