Maltepe Salon Dilek Yıldız’dan Afrika Örgüsü, Afro Dalgası veya Rasta Uygulaması!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
Afrika Örgüsü, Afro Dalgası veya Rasta
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
300,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Hem çok havalı olayım, hem de saçlarımla çok uğraşmayayım diyenlerdenseniz Salon Dilek Yıldız’a davetlisiniz!

  Afrika örgüsü, afro dalgası veya rasta.. Hangisini seçerseniz seçin, yatacaksınız saçınız yapılı, kalkacaksınız saçınız yapılı ve hatta denizden çıktığınızda bile saçınız hep yapılı ve havalı olacak.

  Afrika Örgüsü, Afro Dalgası veya Rasta 700 TL Yerine 300 TL 

  AFRİKA ÖRGÜSÜ

  Saçların tümünün istenilen uzunlukta ve kalınlıkta örülmesine denir. Örgülerde herhangi bir madde (balmumu - silikon) kullanılmamaktadır, doğrudan sentetik saç eklenerek örülür. Dolayısıyla örgüleri açtığınızda sanıldığının aksine saçınızda herhangi bir hasar meydana gelmemiş olacaktır. Ortalama saçın gürlüğüne ve istenilen uzunluğa göre örme süreleri değişir.

  Örgülerinizi ortalama 2-3 ay kadar istediğiniz modeli vererek (at kuyruğu, yarım toplama, düğüm atma) ve istediğiniz sıklıkta yıkayarak kullanabilirsiniz. Yıkaması zor değildir, saçınızı eskiden nasıl yıkıyorsanız öyle yıkamaya devam edersiniz, sadeace biraz daha zaman almaktadır. İstenildığinde saç tekrar eski haline dönecektir.

  AFRO DALGASI

  Bu model için çok uzun saçlar dezavantajdır saç boyunuz max 40 cm yani omuz altı en fazla olmalıdır. Saç yapısının gür veya seyrek oluşu buna etkendir.Öncesinde belirtilmelidir.

  -Ortalama 4 saatsüren bu işlem için yapım aşaması şu şekildedir

  1- Öncelikle saçlarınız cornrows dediğimiz model gibi geriye veya kullanım şekline göre örülür. Örüldüken sonra saçlar sabitlenir.

  2- Isıl  işlem görmüş ek sentetik afro saçlar istenilen boy ve dalgada ayarlandıktan sonra Farklı aparatlar yardımı ile herhangi bir meteryalı saçlara geçirmeden farklı bağlama teknikleri ile sabitlenir.

  3- Eklenen saç da kayma gibi bir durum olmaz. Dipten uzayan saçlarınız zaman içersinde deformasyonuna yol açar buda 2/3 ay arası kullanım zamanı sağlar

  4- Ortalama 100 gr civarında olan ek saçlar ağırlık yapmaz ve kolayca taşınabilir.

  5- Son olarak Afro saçlar zaman içinde karışacaktır. Bunun bakımı sizinle ilgilidir. Normal saçda bakılmadığı zaman karıştığı gibi açık haldeki afro da karışır ve elinizle ayırmanız yönlendirdiğimiz şekilde kullanmanız gerekecektir.

  RASTA

  Birkaç uygulama şekli vardır. Fakat yoğunlukla tığ ile yapılır. Böylece daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir işlem olur. Yorucu olsa da en sağlıklı yöntem budur. • 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerlidir.

  Randevu zorunludur.

  Randevu için 0216 4576714  / 0530 4128784 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

  Randevu iptal ve değişikliklerinin 1 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. 

  Dilediğiniz kadar kupon alabilirsiniz. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

  Her kupon  1 (bir) kez kullanılabilir. 

  Bu fırsat  1 kişiliktir.

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayın.

 • Altayçeşme Mah. Bolayır Sok. Şebnem Aprt. 1/1 Maltepe /İstanbul

  0216 4576714 / 0530 4128784