• + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
2 Günlük Romanya Bükreş - Transilvanya Turu Kişi Başı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
299,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Hemen Satın Al , Bahar Aylarında Turlara Katıl!

  Kont Drakula nın gerçekten Vampir olup olmadığını öğrenmek istemez misiniz ?

  Kalkış Tarihleri :  24.03 – 04.06.2017  Arasında Cuma Hareket / 1 Gece 2 Gün Konaklama

  24.03.2017 -  07.04.2017  - 21.04.2017 - 23.04.2017 - 12.05.2017 -  26.05.2017 - 28.05.2017

  Bükreş  -  Braşov ( 1) – Bran    Yeşil pasaporta vizesiz

  2 Günlük Romanya Bükreş - Transilvanya Turu Kişi Başı 500 TL Yerine 299 TL

   *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  * Lüx Araçlar ile gidiş dönüş ulaşım. * Yol boyunca Araç İçi İkramlar

  * Braşov Ramada Otel,Cubix  Otel veya benzeri Otel’de 1 Gece oda kahvaltı konaklama

  * Mesleki Sorumluluk  Seyahat Sigortası  

  * Rehberlik ücreti – Sınır Geçiş Masrafı - Konaklama Vergileri

  * Tur Programında yazan şehir turları ve çevre gezileri

  TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  * Yurtdışı çıkış fonu  :  15 Tl

  * Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  * Seyahat  Sağlık Sigortası 10 €  ,65 yaş üstü misafirlerimizden 20 €   alınmaktadır. ( İsteğe Bağlı )

  * Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı

  * Öğle  ve akşam yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler

  * Schengen Vizesi ve  hizmet bedeli    :  Nakit  120  €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!
  Tek kişi farkı 100  Tl dir. 3-12 yaş çocuk ücreti 250  Tl  olup acenteye ödenecektir.

  Turlarda Kullanılacak Olan Araçlarımız ;

  29 kişi ve üzeri Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir

  20 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

  14 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Wolt araçlar kullanılır.

  TUR PROGRAMI

  1.Gün   Cuma               İstanbul –  Bükreş   - Braşov  - Sinaia

  Saat 20:00  Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı / Saat 20:45  Mecidiyeköy Trumps Avm Önü  / Saat 21:15  Bakırköy Ömür Plaza Saat 21.30 Bahçeşehir Tır Parkı Önünden hareket ile misafirlerimizle buluştuktan sonra Hamzabeyli kara hudut kapısına doğru hareket ediyoruz. Burada gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Bulgaristan’a giriş yapıyoruz. Gece yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde Romanya’ya giriş yapacağımız Rusçuk / Giurgiu kara hudut kapısına ulaşıyoruz ve pasaport, gümrük işlemlerinin ardından  yolculuğumuza devam ediyoruz.

  2.Gün                             Peles Şatosu - Bran-Drakula Şatosu - Braşov     

  Sabah  vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından  zevkli bir yolculuk sonrasında  Romanyanın Transilvanya bölgesine ulaşıyoruz.Bölgeye varıldıktan sonra extra olarak düzenlecek olan Sinaia – Bran – Braşov turumuza katılabilirsiniz.Bu turumuzda İlk olarak Avrupa’nın en güzel şatolarından biri olan Peles  şatosunu geziyoruz.Bu gezimizin ardından “Vampir Avcıları” nın akınına uğrayan Bran Kalesi (Drakula Şatosu) ziyaretinizde işkence aletlerinin gölgesinde ve tarihi doku içinde enteresan bir gün geçirme şansı bulacaksınız.Drakula şato gezimizin ardından Transilvanya bölgesinin en çok bilinen ve ilgi çeken merkezi olan Nam-ı diğer Kazıklı Voyvoda’nın şehri Braşov’a hareket.Sfatului Meydanını çevreleyen Barok stili binaları izlerken bir taraftanda şirin kafelerde çinko kaplarda pişirilen enfes kahvelerin tadına doyamayacaksınız. Gezi sonrası Braşovdaki otelimize varış ve konaklama.Geceleme otelimizde.(Peles - Bran & Drakula Şatosu giriş ücretleri dahil kişibaşı 45 € ) Turumuzu tamamladıktan sonra Braşov veya Sinaia Bölgesi Otellerinde konaklama.

  3.Gün                             Bükreş – İstanbul   

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile Bükreş’e varıyoruz. Balkanların  Paris’i Bükreş’i yakından tanıma fırsatı bulacağımız turumuza başlıyoruz; İhtilal Meydanı, Üniversite Meydanı, Milli Tiyatro ve Çavuşesku tarafından yaptırılan “Halk Evi (dünyadaki 2. büyük binadır ve bittiğinde 10 milyar dolara mal olmuştur) ,Atatürk Büstü , görülecek yerler arasındadır.Vereceğimiz kısa serbest zamanın ardından dileyen misafirlerimiz bu esnada extra düzenlecek olan Köy Evi Müzesi turuna katılabilirler.Serbest zamanımızın ardından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor.Romanya Sınır kapısında işlemlerimizi tamamladıktan sonra  Bulgaristan Rusçuk otobüs ile panaromik gezimizin ardından  Hamzabey sınır kapısınına yolculuğumuz başlıyor. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası  Edirne  - Çorlu karayolu takip edilerek  gece saatlerinde İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

    • Rezervasyon Detayları

  a-Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum , onaylıyorum butonu ile rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket  tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

   

 • Hola Telefon : 0 212 225 69 66 / 225 69 36