FIRSAT TÜKENDİ
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • RAMADA İSTANBUL OLD CİTY

  Binlerce yıldır seyyahların ve tacirlerin en gözde durağı olmuş İstanbul, köklü uygarlıkların ölümsüz eserleri, uluslararası fuar alanları, çeşitli sektörlerin kalbinin attığı iş ve ticaret merkezleri, tarihi ve modern sanatın en gözde örneklerinin sergilendiği müzeleri ile 24 saat yaşayan; birbirinden bağımsız birçok noktada atan pek çok kalbi olan bir kent.

  Otelimiz bu değişik noktaları, ticaretten sanata, eğlenceden kültüre İstanbul’un kalplerinin birleştiren can damarlarının kesiştiği yerde, dünyanın eskimeyen cazibe merkezi eski İstanbul’un göz bebeğinde yer alıyor.

  İş ya da eğlence… İstanbul’a geliş nedeniniz ne olursa olsun, misafirimiz olduğunuz süre boyunca, geleneksel konukseverliğimiz ve Ramada’nın uluslararası standartlarda hizmet anlayışı ile sizi rahat ettirmeye kararlıyız.

  2016 yılında yenilenmiş olan otelimizde 2 Suit, 12 Deluxe ve 80 Superior oda olmak üzere toplamda 100 oda bulunmaktadır.

  Gününüze Asma katta yer alan Marmara Restaurant’ın eşsiz lezzetleri ve açık büfe kahvaltısı ile başladıktan birkaç dakika sonra kendinizi surlarla çevrili tarihi yarımadayı keşfederken ve dünyaca ünlü eserleri ziyaret ederken bulabilirsiniz.

  Rezervasyon için; Hafta içi 09.00-18.00 arası ‘‘0533 613 67 99’’ mesai saatleri dışında ve hafta sonları ‘‘0850 33322 65’’numaralı telefonları arayabilirsiniz.

  Standart Odada Çift Kişilik Kahvaltı Dahil Konaklama 149.00 TL

    • Özel günler hariç 31 Mart tarihine kadar her gün geçerlidir.

  *Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

  Rezervasyon zorunludur.  

  Rezervasyon için; Hafta içi 09.00-18.00 arası ‘‘0533 613 67 99’’ mesai saatleri dışında ve hafta sonları ‘‘0850 33322 65’’numaralı telefonları arayabilirsiniz.

  Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 3 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır..

  Dilediğiniz kadar kupon alabilirsiniz. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

  Her kupon  1 (bir) kez kullanılabilir. 

  Bu fırsat  2 (iki) kişiliktir.

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.                           

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayın.