Türk Hava Yolları İle Tüm Sezon Geçerli 7 Gece 8 Gün Fransa & İtalya & İsviçre Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
SINIRLI SAYIDA TürkHava Yolları İle 8 Günlük Fransa & İtalya & İsviçre Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
899,00 TL
 
Fırsat
Türk Hava Yolları İle 8 Günlük Fransa & İtalya & İsviçre Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
949,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Yurtdışı İsviçre turlarında ister karın tadını çıkarın ister İtalya ve Fransa'nın doğal güzellikleri seyre dalın. Tatilselfie ile dünyayı keşfedin!

  HAREKET TARİHLERİ : 12-30 Mart  , 6-13 -17 Nisan , 1-8-18-25   Mayıs , 14-29  Eylül , 6-13-27 Ekim, 3-10-17-24 Kasım, 1-8-15 Aralık 2018  

  4 Kasım, 1Aralık  2018 sezon dönem farkı yoktur

  30 Mart, 17 Nisan , 10-17 Kasım ,15 Aralık  sezon dönem farkı Kişi başı 65 Euro, 6-13 Nisan, 1-8-18-25 Mayıs, 14-29 Eylül, 6-13-27 Ekim  2018  sezon dönem farkı Kişi başı 95 Euro,  olup rezervasyonda acentaya ödenir.

  SINIRLI SAYIDA TürkHava Yolları İle 8 Günlük Fransa & İtalya & İsviçre Turu 899 TL

  TürkHava Yolları İle 8 Günlük Fransa & İtalya & İsviçre Turu 949 TL

  Kişi başı 145 Euro   acentaya ödenmesi gereken kalan tur bedeli olup  rezervasyon esnasında ödenmesi acentaya gerekmektedir. (Kontenjanlar sınırlı sayıdadır. Rezervasyonun hızlı bir şekilde yapılması için tur bedelinin kısmı ön ödemesidir. Ayrıca Acentaya ödenir  )

   *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

  ❧   Türk Hava Yolları ile İstanbul(IST) –  Zürih (ZRH) / Milano(MXP) – İstanbul(IST) parkurunda ikram dahil uçak bileti,

  ❧   Havalimanı vergileri,

  ❧   3* otellerde oda kahvaltı konaklamalar,  

  ❧   Alan/otel/alan transferleri,

  ❧   Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,  

  ❧   Zürih, Cenevre, Lyon, Aix-en Provence, Nice, Cenova ve  Milano panoramik şehir turları,

  ❧   Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri,

  ❧  Otel vergileri,  

  ❧  Turist Şehir vergileri

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

  ❧   Vize ücreti ve servis bedeli  

  ❧   Seyahat Sağlık Sigortası (20 Euro) 60 yaş üstü 30 Euro olup rezervasyonda acentaya ödenir ,

  ❧   Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

  ❧   Yurt dışı çıkış harcı bedeli,  

  ❧   Müze ve ören yerleri girişleri,  

  ❧   İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 5 Euro)

  Konaklamalar Hakkında Önemli Notlar;

  ***Aix-en-Provence için konaklaması Marsilya ve Brignoles bölgesindeki otellerde konaklama yapılacaktır.

  *** Alsace konaklaması Basel ya da Mulhouse bölgelerinden birinde yapılacaktır.

  ***  Italya otel standartları T.C. otel standartlarının altındadır.

  *** Otellerinin Giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası  / Çıkış saatleri  10:00 – 12:00 arasındadır.

  ***Aynı destinasyon için alternatifli oteller verildiği ve/veya sadece kategori bilgisi verildiği durumlarda konaklayacağınız otelleri gezi hareketinden 48 saat önce acentenizden öğrenebilirsiniz.

   


  TUR PROGRAMI

  FRANSA & İTALYA & İSVİÇRE

  Zürih – Alsace (2) – Cenevre – Lyon(1)

  Aix-en provence – Marsilya (1) – Nice (2) – Cenova – Milano(1)

  Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

  12 Mart 2018 Hareket … 7 Gece

  Avantajlı ekstra geziler A Paketi: 220 Euro yerine %50 indirimli 110 EURO !!!

  Annecy (55 Euro) + Avignon (55 Euro)

  Cannes & Saint Tropez (75 Euro) +  Como (35 Euro)

  (Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir.0-2 yaş ücretsiz olup, 02-12 yaş %50 indirimlidir.)

  1.Gün             İSTANBUL – ZÜRİH – ALSACE  
  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarında saat 06.00’de hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1907 sefer sayılı uçağı ile saat 09.05’da Zürih’e hareket. Yerel saat ile 10.10’da Zürih’e varış ve şehir turu. İsviçre’nin ekonomik ve kültürel başkenti ve aynı zamanda ülkenin en büyük şehri olan Zürih turumuzda, Fraumünster Kilisesi,  Grossmunster Kilisesi, İsviçre ulusal müzesi, Opera binası, Zürih Gölü,  Saat Kulesi ,eski lonca evleri, Zurich Altstadt (Eski Şehir) ve Dünyaca ünlü mağazalarla çevrelenmiş, hareketli ve renkli bir havası olan Bahnhofstrasse Caddesi  panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Alsace bölgesine hareket ve otelimize transfer.
  2.Gün             ALSACE

  Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu  eden misafirlerimiz ile Fransa ve Almanya’nın gizli cenneti Alsace bölgesine ekstra olarak düzenlenecek Alsace Güzelleri (Strasbourg & Colmar & Freiburg) turu (90 Euro). Fransız ve Alman ortak kültür ve mimari özelliklerini taşıyan, Ren şarap yolu üzerindeki Strasbourg kentinde Küçük Fransa, Katedral Meydanı, Notre Dame Katedrali, Kammerz evi görülecek yerler arasındadır. Masal diyarı Colmar kentine varışımıza istinaden; Eski Gümrük Binası, Pfister evi ve Ren nehri etrafındaki rengarenk evler ile şehrin en ünlü bölgesi Petite Venise (Küçük Venedik) görülecek yerler arasında bulunuyor. Ren nehri ve kanallarının çevrelediği eşsiz ortamda hem damak zevkinize göre bir çok lezzetli yiyecekler ve bir çok hediyelik eşya alma imkanı bulacaksınız. Almanya’nın güneşi en bol kenti Freiburg gezimizde, Almanya’nın en eski Üniversitelerinden biri olan Freiburg Üniversitesi, Dünya’nın en büyük üçüncü Katedrali, şehrin en önemli meydanlarından Münsterplatz, Gotik mimari ile yapılmış muazzam görkemli binaları, Eski belediye binası, Pazar yeri ve Lonca binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize dönüş ve serbest zaman.

  3.Gün             ALSACE – CENEVRE  – LYON

  Kahvaltının ardından Cenevre’ye hareket ve panoramik Cenevre şehir turu. Turumuz esnasında; Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral,Rousseau Adası,Birleşmiş Milletler Binası ve eski şehir görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Lyon’a hareket. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Annecy (55 Euro) turu. “Alplerin Venedik”i olarak adlandırılan Annecy’de “Mavi Göl” olarak nitelenen Annecy Gölü ve gölün iki yakasında boylu boyunca uzanan şirin ve renkli evleri ile Annecy; Savoy Alplerinin eteğinde bizleri tüm güzelliğiyle karşılıyor. Geçmişten bugüne kale, saray, mahkeme ve hapishane olarak kullanılan ve günümüzde müze olarak hizmet veren, 1132 yapımı Palais de lIsle Kalesini panoramik olarak görebilirsiniz. Ayrıca Avrupa’nın en temiz göl kenarında hatıralarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Kanallar üzerine kurulmuş Annecy şehir turumuz sonrasında Lyon’a otelimize hareket ediyoruz.

  4.Gün             LYON – AIX-EN PROVENCE  – MARSİLYA

  Kahvaltının ardından panoramik olarak düzenlenecek Lyon şehir turunu yapıyoruz. Görülecek yerler arasında; Fourviere Katedrali, Eski Lyon, Saint Jean Katedrali, Terreaux Meydanı, Opera Binası, Rhone ve Saone nehirleri bulunmaktadır. Tur sonrası Aix-en-Provence bölgesine hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Avignon(55 Euro) turu.UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan, üzüm bağları ve güzel şaraplarıyla tanınan  Rhone nehri kıyısındaki Avignon kenti bir dönem Papalık merkezi olduğu için ortaçağdan kalma surları, Papalık Sarayı ve ünlü St.Benezet köprüsüyle ilginç bir tarihi doku oluşturuyor. Daha sonra suları ve çeşmeleri ünlü Aix en Provence kentine geçiyoruz. Güney Fransa’nın saklı cenneti olan şirin kent aynı zamanda şık butikleri ve şirin sokak kahveleriyle de bizleri cezbediyor. En ünlü çeşmesi La Rotonde şehrin göbeğinde yine aynı isimle La Rotonde Meydanında bulunuyor. Şehrin her köşesinde hepsi ayrı birer sanat eseri olan çeşmelerle karşılaşmak mümkün. Aix-en Provence tarih boyunca entellektüeller tarafından ilgi odağı olmuş ayrıca Van Gogh, Cezanne ve daha birçok ünlü ressamın eserlerine ilham kaynağı olmuştur. Tur sonrası Marsilya’ya hareket ve panoramik şehir turu. Turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasında; St. Charles Tren Garı, Eski Liman bölgesi ve Longchamp Sarayı vardır. Tur sonrası otelimize transfer.

  5.Gün             MARSİLYA – NİCE

  Kahvaltının ardından Nice’e hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Cannes & Saint Tropez (75 Euro) turu. Cannes; Fransız Rivierası diye bilinen ünlü sahilde dünya jet sosyetesinin gözde beldesi ve film festivali ile ünlü Cannes şehir turumuzu yapıyoruz. Saint Tropez; Fransa’nın güneydoğusunda yer alan St. Tropez 2. Dünya Savaşı sırasında Güney Fransa’nın kurtuluşunda önemli rol oynamıştır.Tarihi ve doğal güzelliklerini çok iyi muhafaza eden St. Tropez 1956 yılında Brigtte Bardot’un oynadığı ‘Ve Tanrı Kadını Yarattı’ filmiyle dünya jet sosyetesinin gözdesi haline gelmiştir. Tur sonrası Nice’e hareket ve panoramik Nice şehir turu. Turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasında; Promenade des Anglais , Nice bölgesi, Massena Meydanı, Antika Pazarı yer alıyor. Tur sonrası otelimize transfer.

  6.Gün             NİCE

  Kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Mega Cote d’Azur(95 Euro) turuna katılabilirler Monaco & Monte Carlo  turumuzdaCote d’Azur bölgesinin en güzel koy ve burunları, en güzel yamaçları gezilerek prensliğe varıyor, saray ve çevresini gezdikten sonra akşam lüks ve ihtişamın odak noktası Monte Carlo’ya geçiyoruz. Eze; Tarihi M.Ö 2000’li yıllara dayanan ,Akdeniz’e hakim muhteşem bir manzaraya sahip Eze kasabası ve kasabanın sanat galeri ile dolu dar sokaklarını keşfedeceğiz.Eze kasabasında bir yerel parfüm fabrikası da ziyaret edilerek üretim hakkında bilgi alınıp bölgeye has krem, sabun, parfüm, yağ, vb. alışverişi yapılabilir. Saint Paul de Vence; kayalar üzerine inşa edilmiş Saray bölgesinde Monaco Lisesi, 1. Albert Müzesi, Kraliyet bahçeleri ve Saray bahçesi görülecektir. Daha sonra Monaco’nun başkenti Monte Carlonun unlu casinosunu gezebilir son model arabalar, dünyanın en lüks ve pahalı otellerinin yer aldığı bu meydanda dilerseniz bir kafe ya da restorana oturup vakit geçirebilirsiniz.

  7.Gün             NİCE – CENOVA – MİLANO

  Kahvaltının ardından Cenova’ya hareket ve panoramik şehir turu. Şehir turunda Cenova Antik liman bölgesi, Ferrari Meydanı, San Lorenzo Katedrali, Dükler Sarayı,Carlo Felice Opera Binası,Antik Fener Kulesi’ni görüyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Portofino turu (50 Euro). Rengarenk evlerin çevrelediği, tüm güzelliği ile şarkılara ilham kaynağı olmuş olan Portofino’yu ziyaret ediyoruz. Daracık sokakları rengarenk evleri, yeşil tepeleri ve turkuaz rengi Akdeniz ile Portofino görülmeye değer güzellikteki manzarasıyla bizi kendine hayran bırakıyor. Tur sonrası Milano’ya transfer ve şehir turu Avrupa’nın moda başkentlerinden biri olan Milano, bunun yanı sıra mutfağı, operası, kiliseleri ve büyük usta Leonardo Da Vinci’nin Son Akşam Yemeği freskosu gibi paha biçilemez sanat eserleriyle de öne çıkıyor. İtalya’nın iş ve finans başkenti olsa da alışveriş, gece hayatı ve yeme içme deneyimi için de doğru adres olan Milano’da ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir. Tur sonrası otelimize transfer.

  8.Gün             MİLANO – İSTANBUL

  Sabah kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Como turumuza katılabilirler (35 Euro).ComoDünya jet sosyetesinin odak yeri olup, ünlü Hollywood yıldızlarının yazlık evlerine ev sahipliği yapıyor. Como şehir turumuz esnasında yeşilin ve mavinin en güzel birlikteliğini oluşturan muhteşem manzaraları göreceğiz. Tur sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte Milano Havalimanı’na transfer oluyoruz. Türk Hava Yolları’nın TK 1896 seferi ile saat 14.35’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 19.30’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

  ***Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.

  Avantajlı ekstra geziler B Paketi : 455 Euro yerine 300 EURO !!!

  Strasbourg & Colmar & Freiburg (90 Euro) + Annecy (55 Euro) + Avignon (55 Euro)

  Cannes & Saint Tropez (75 Euro) + Mega Cote d’Azur  (95 Euro) + Portofino (50 Euro) + Como (35 Euro)

   (Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir.0-2 yaş ücretsiz olup, 02-12 yaş %50 indirimlidir.)

   


 • Bu fırsat ; 12-30 Mart  , 6-13 -17 Nisan , 1-8-18-25   Mayıs , 14-29  Eylül , 6-13-27 Ekim, 3-10-17-24 Kasım, 1-8-15 Aralık 2018   tarihlerinde geçerlidir.

   Kişi başı 145 Euro   acentaya ödenmesi gereken kalan tur bedeli olup  rezervasyon esnasında ödenmesi acentaya gerekmektedir. (Kontenjanlar sınırlı sayıdadır. Rezervasyonun hızlı bir şekilde yapılması için tur bedelinin kısmı ön ödemesidir. Ayrıca Acentaya ödenir  )

  Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

  TATİLSELFİE 8422  A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR.

  Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  230 Euro  ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir. (12 Şubat-03 Mart- 25 Mayıs,  170 Euro)

  0-2 yaş arası çocuklar için ücret 150 € , 3-12 yaş arası çocuklar için ücret  899TL   +hizmet bedeli ,varsa dönem farkı öder)

  Konaklama  3* -4*  oteller için geçerlidir. (Tarihlere göre değişir)

  24 Kasım, 1Aralık  2018 sezon dönem farkı yoktur

  30 Mart, 17 Nisan , 10-17 Kasım ,15 Aralık   sezon dönem farkı Kişi başı 65 Euro, 6-13 Nisan, 1-8-18-25 Mayıs, 14-29 Eylül, 6-13-27 Ekim  2018  sezon dönem farkı Kişi başı 95 Euro,  olup rezervasyonda acentaya ödenir.

  Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0850 736 26 260542 2948441  numaralı telefonu arayabilir ya da tatilselfiefirsat@gmail.commail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir.

  Programlarda havayolu , uçaksaatleri ,ekstra tur fiyatları değişiklik gösterebilir. Gideceğiniz tarihe göre Tur programlarını acentadan talep edebilirsiniz Tarihlere göre programlar güzergahta değişiklik gösterebilir. Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir.

  Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentamız tur sorumlu değildir. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu tutulamaz. Acentamız  Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde tatilselfie tur dan tazminat hakkı yoktur.

  Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

   Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 veya 05437353250