FIRSAT TÜKENDİ

5*Otel’de 1 Gece Konaklamalı 2 Günlük Kartepe Kayak Turu !

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Şimdi kayak, snowboard ve ya kızak ile karın tadını çıkarma zamanı!

  Sınırlı Sayıda 15-30 Mart  Arası 1 Gece 2 Gün Kartepe Kayak Turu 149,90 TL

  15-30 Mart  Arası 1 Gece 2 Gün Kartepe Kayak 159,90 TL

  Sınırlı Sayıda Ocak & Şubat & 01-14 Mart 1 Gece 2 Gün Kartepe Kayak 159,90 TL

  Ocak & Şubat & 01-14 Mart  1 Gece 2 Gün Kartepe Kayak 169,90 TL

  *Milli Park girişleri ve Kartepe transferleri için  kişi başı 25 TL kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenecek olup zorunludur.

  20 Aralık 2016 / 15  Mart 2017 Tarihine Kadar Her C.Tesi Hareket

   *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TEK KİŞİ VE ÇOCUK ÜCRETLERİ

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 50 TL fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk  talep edildiği takdirde 80 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 140 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.

  *Belirtilen otellerde iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( sabah Ve akşam yemeği).

  *Konaklama Emex  veya 5* Ramada Hotel İzmit de yapılacaktır.

  *Rehberlik Hizmetleri

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Kayak Ekipmanları Ve Ski Pass Ücretleri

  *İlk gün yolda alınan kahvaltı,Öğlen yemeği,otelde extra harcamalar.

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  *Milli Park girişleri ve Kartepe transferleri için  kişi başı 25 TL kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenecek olup zorunludur.

  KAYAK EKİPMAN FİYATLARI

  Kayak Takımı Günlük 30 TL

  Kayak Kıyafetleri Alt Üst Günlük  30 TL

  Board Kirası Günlük 35 TL

  Kayak + Kıyafet 50 TL 

  Not: Kayak ekipman Fiyatları bilgi amaçlı olup sezon içerisinde düşüş veya çıkış gösterebilirler ve acentemiz bundan sorumlu  tutulamaz.

   TUR PROGRAMI

  1.Gün Cumartesi   KARTEPE  

  05:30 İncirli Ömür Plaza Önü 06:00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,06:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,06.45 Kartal Köprüsü Altı

  07.15 İzmit Halkevi Önü hareket ile doğa ve kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarıda  1,5 saat  sürecek  yolculuğumuz sonrası Kayak ve Board takımlarımızı kiralayabilmek Maşukiye’de kısa bir mola veriyoruz. Ekipmanlarımızı tedarik ettikten sonra kayak keyfine başlamak için zirveye doğru hareket ediyoruz ve  Kartepe’ye varıyoruz. Zirveye ulaştığımızda  rehberlerimizin yardımıyla Skipass kartlarınızın temini sonrasında kayak keyfimize başlıyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, kafelerde de manzara eşliğinde vakit geçirebilir veya kayak yaparak günün tadını çıkarabilirler.Yoğunluk ve Hava koşularına göre rehberimizin belirleyeceği saat de Kartepe’den hareket Otelimize varış akşam yemeği ve konaklama.

  2.Gün Pazar    KARTEPE- İSTANBUL

  Sabah kahvaltı sonrası otelimizden Kartepe’ye hareket.Tam gün kayak için serbest zaman. Yoğunluk ve Hava koşularına göre rehberimizin belirleyeceği saat de Kartepe’den hareket İstanbul’a dönüş yolculuğu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.                                

    • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected]  veya 0212 234 32 11 /12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.