FIRSAT TÜKENDİ

1 Gece Konaklamalı Alaçatı Ot Festivali İle Eğlence Dolu 2 Gün Geçirin!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Rengarenk görüntüler oluşturan Alaçatı Ot Festivalinde birbirinden leziz yemekler ile sığacık ve bademleri keşfetmeye hazır mısınız!

  Tur Tarihleri: 6 Nisan 2018 Cuma

  1 Gece 2 Günlük Alaçatı Ot Festivali Kişi Başı 329,00TL,

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  REZERVASYON İÇİN : 0216 449 80 80

  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  Lüks Araçlar İle Gidiş - Dönüş Ulaşım

  Çevre Gezileri

  Araç İçi İkramlar

  Profesyonel Rehberlik Hizmeti

  1618 Zorunlu Seyahat Sigortası

  4/5 Yıldızlı Otellerde 1 Gece Konaklama

  1 Açık Büfe Kahvaltı

  1 Açık Büfe Akşam Yemeği

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Ekstra belirtilen Tüm Organizasyonlar

  Kişisel Harcamalar

  Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

  Öğle Yemeği

  ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI

  22:00 İncirli Ömür Plaza Karşısı Dilek Pastanesi Önü

  22:30 Mecidiyeköy Meydan Simit Sarayı Önü

  23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

  23:30 Kartal Köprüsü

  TUR PROGRAMI

  1.GÜN GECE YOLCULUĞU

  Kalkış noktlarımızda, belirtilen saatlerde, değerli misafirlerimiz ile buluşarak İzmir'e doğru hareket ediyoruz.

  2.GÜN  İZMİR - ALAÇATI OT FESTİVALİ

  Çeşme`de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan günümüzde de otel olarak hizmet veren Kervan Saray`ı görüyoruz. Sonrasında Çeşme Meydanda serbest zamanımızın ardından Alaçatı`ya hareket ediyoruz. Çeşme Belediyesi’nce 9. Düzenlenecek Alaçatı Ot Festivaline katılıyoruz. Arnavut kaldırım taşı ile dar kaplı Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokaklarda, coşkun kalabalığın içerisinde yerimizi alıp, kortej yürüyüşünü izleyeceğiz. festivale katılan yarışmacıların yaptığı yemekleri stantlarda ücret karşılığında tadımını yapma imkanımız olacak. Gün sonu rehberimizin belirlediği saatte buluşarak akşam yemeği için Konak’ta bulunan otelimize doğru yola çıkıyoruz. Yemek sonrası serbest zaman ve istirahat.

  3.GÜN KONAK - EFES - SELÇUK - MERYEM ANA - ŞİRİNCE

  Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından ilk olarak İzmir’in simgesi olan Konak Saat Kulesi’ne gidiyoruz. Rehber tarafından verilen bilgi sonrasında Antik dönemin en önemli merkezlerinden biri olan Efes Antik Kent’e doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saat süren, Dünya miras listesine alınan Efes gezisini tamamladıktan sonra Selçuk’a 7 km uzaklıktaki Bülbül dağı üzerinde bulunan Meryem Ana Evini ziyaret ediyoruz. Sonrasında Zeytin ağacı kaplı yemyeşil tepelerin üstüne kurulmuş Şirince köyüne doğru yola çıkıyoruz ve burada vereceğimiz 1 saatlik serbest zaman sonrasında turumuzu bitirip İstanbul’a doğru harekete geçiyoruz. Bir sonraki Letstur Organizasyonunda görüşmek üzere misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz.

  ÖNEMLİ BİLGİLER

  Turumuzda hareket ve dönüş tarihi dahil olmak üzere 2 gece 3 gün olup 1 gece otel konaklamalıdır. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda LETSTUR misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklar için yatak verilmeyebilir. Müze kart tur fiyatına dahil değildir. Müze kart almayan misafirler ücret ödeyerek müzelere giriş yapabilmektedirler.En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. Araç Bilgileri: Mercedes Travego - Tourismo ( 46+1+1 ), Neoplan Cityliner - Tourliner (46+1+1), Temsa Safir - Maraton (46+1+1), Mercedes Sprinter (12+1), Mercedes Sprinter (16+1)

  EK HİZMETLER

  Tur programına dahil olan tüm milli park ve ören yeri girişleri, yardımcı rehberlik ücretleri, otopark ücretleri, tekne turları, minibüs ücretleri ve turlara göre değişen diğer ücretler bu kapsamdadır. Hangi kuruma bağlı olduğu fark etmeksizin, tüm müze giriş ücretleri misafirlerimize aittir. 0-17 yaş çocuk, 65 yaş ve üstü yetişkin, müzekart sahibi, sarı basın kartı sahibi, engelli kartı sahibi misafirlerimiz, turizm bakanlığı’na bağlı müzelere ücretsiz girebilmektedir. Misafirlerimiz turizm bakanlığı’na bağlı olmayan müzelerdeki giriş ücretlerini kendileri ödeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan misafirler müze girişlerini kendileri ödeyecektir.

  SİGORTA BİLGİSİ

  1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. ( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır. ) ÖNEMLİ: Otobüslü turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 2-6 yaş çocuk fiyatı uygulanır. 0-7 yaş çocuklar ek hizmet bedeli ödemez. • 6 Nisan 2018 Cuma geçerlidir.

  REZERVASYON GEREKLİDİR.  Tel: 0216 449 80 80

  * Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir

  * Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 1 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

  * Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergâhında ve saatlerinde değişiklik yapabilir

  * Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

  * Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Lets Tur sorumluluğu yoktur.