FIRSAT TÜKENDİ

5 Yıldızlı Otellerde 1 Gece Konaklamalı 2 Günlük Büyüleyici Kapadokya Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Dünyanın en etkileyici manzaralarından birine sahip olan Kapadokya'nın büyüleyici atmosferinde göz kamaştırıcı kaya oluşumları, peri bacaları ve yeraltı şehirlerini keşfederek rüya gibi bir 2 gün geçirin!

  Tarih ve kültürle dolu muhteşem zenginlikte manzara ve yapılara tanık olacağınız bu olağanüstü geziyi hayatınız boyunca unutamayacaksınız.

  Tur Tarihleri: 9 Mart 2018 Cuma  & 23 Mart 2018 Cuma    

  Kapadokya Turu İki Kişilik Odada Kişi Başı 249 TL

  Single farkı 349 TL   

  Çocuk fiyatları 0-6 Yaş 0,00TL / 06-12 Yaş 249,00

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  REZERVASYON İÇİN : 0216 449 80 80

  DAHİL OLAN HİZMETLER

  -  Lüks Araçlar İle Gidiş - Dönüş Ulaşım       
  -  Çevre Gezileri       
  -  Araç İçi İkramlar       
  -  Profesyonel Rehberlik Hizmeti       
  -  1618 Zorunlu Seyahat Sigortası       
  -  4/5 Yıldızlı Otellerde 1 Gece Konaklama       
  -  1 Açık Büfe Kahvaltı       
  -  1 Açık Büfe Akşam Yemeği

  HARİÇ OLAN HİZMETLER

  -  Ekstra belirtilen Tüm Organizasyonlar        
  -  Kişisel Harcamalar        
  -  Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri        
  -  Öğle Yemekleri        
  -  Balon Turu

  KALKIŞ NOKTALARI

  - 22:00 İncirli Ömür Plaza Karşısı Dilek Pastanesi Önü
  - 22:30 Mecidiyeköy Meydan Simit Sarayı Önü
  - 23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
  - 23:30 Kartal Köprüsü

  TUR PROGRAMI

  1.Gün Gece Yolculuğu

  Kalkış noktalarımızda, belirtilen saatlerde, değerli misafirlerimiz ile buluşarak Nevşehir' doğru hareket ediyoruz.

  2.Gün Tuz Gölü - Aksaray - Ihlara Vadisi - Yer altı Şehri - Nevşehir - Uçhisar - Avanos - Göreme

  Sabah saatlerinde büyülü bir yolculuğun asıl başlangıcına gün doğumu ile birlikte Tuz Gölü’ne ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz 15 dakikalık fotoğraf molasına müteakip 07.00 sularında Aksaray Orhan Ağaçlı Dinlemenle Tesislerinde varıyoruz. Yaklaşık 45 dakikalık kahvaltı molamız sonrası yolculuğumuza devam ediyoruz. 45 Dakikalık bir yolculuktan sonra Ihlara Vadisi’ne ulaşarak rehberimiz eşliğinde Ihlara Vadisi’nde yapacağımız yürüyüş sonrası 10.30 sularında Ihlara’dan ayrılarak 11.30 gibi Derinkuyu Yeraltı Şehri’ne ulaşıyoruz. Yaklaşık 1 saat sürecek olan Derinkuyu Yeraltı Şehri’ni gezimiz sonrası yolculuğumuza devam ediyoruz. Uçhisar Kalesi ve Güvercinlik Vadisi manzaralı fotoğraf molamızdan sonra öğle yemeğimizi almak üzere Avanos’ta bulunan restoranımıza geçiyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra çanak-çömlek atölyesine geçiş yaparak, nasıl yapıldığı konusunda sunumu izledikten sonra deneme fırsatı buluyoruz. Mağaza kısmında alışveriş imkânımız sonrası bölgeye özgü Onyx Taş Atölyesi'ne geçiş yaparak, taşların özelliklerini öğrendikten sonra alışverişimizi yapıyor ve bölgenin en güzel vadisi olan Göreme’ye geçiş yapıyoruz. Göreme Vadisi içerisinde rehberimiz eşliğinde veya serbest olarak gezimizi tamamladıktan sonra otelimize geçiş yaparak akşam yemeğimizi alıyor ve konaklıyoruz. Talep edildiği taktirde akşam Türk Gecesi organize edilebilmektedir.

  3.Gün Balon Turu - Güvercinlik Vadisi - Uçhisar Kalesi - Çömlek Atölyesi - Göreme Açık Hava Müzesi - Avanos - Onyx Taş Atölyesi

  Balon'a katılmak isyeten misafirlerimizle sabahın erken saatlerinde lobide buluşma ve balon kalkış noktasına transferlerini yapıyoruz. Bu unutulmayacak deneyim konusunda genel bilgiyi rehberimzi verecektir. Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımız ardından ilk durağımız çok başlı peribacaları ile bölgenin en güzel görüntüsüne sahip Paşabağları’na geçiş yapıyoruz. Paşabağları’nda rehberimiz eşliğinde yapacağımız yürüyüş ve fotoğraf molası sonrası hayvan sembollerindeki bacalarının bulunduğu, muhteşem bir görüntüye sahip Dervent Vadisi’ne geçiş yapıyoruz. Vereceğimiz fotoğraf molası sonrası Ürgüp içerisinden panoramik turumuzun ardından Asmalı Konak’a ulaşıyoruz. Asmalı Konak gezimizi tamamlayarak, Turasan Şarap Fabrikasından şarap alışverişimizi yaparak Üçgüzeller peri bacalarını da gördükten sonra öğle yemeğimizi almak üzere restoranımıza geçiş yapıyoruz. Öğle yemeğimizi bölgede alarak Hacıbektaş’a olan yolculuğumuza başlıyoruz. Hacıbektaş-i Veli Dergahını ziyaret ediyoruz. Son gezi noktamızı da bitirdikten sonra İstanbul'a dönmek üzere yola çıkıyoruz. Değerli misafirlerimiz ile kalkış noktalarımızda bir sonraki Letstur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

    • 9 Mart 2018 Cuma  & 23 Mart 2018 Cuma tarihlerinde geçerlidir.

  REZERVASYON GEREKLİDİR.  Tel: 0216 449 80 80

  * Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir

  * Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 1 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

  * Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergâhında ve saatlerinde değişiklik yapabilir

  * Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

  * Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Lets Tur sorumluluğu yoktur.