FIRSAT TÜKENDİ

Ohrid Selanik Kavala Manastır Dahil 1 Gece Konaklamalı 2 Günlük Yunanistan & Makedonya Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Ohrid Selanik Kavala Manastır Dahil 1 Gece Konaklamalı 2 Günlük Yunanistan & Makedonya Turu

  Ocak-Şubat-Mart Tur Bedeli : 189 TL  

  Ekim/Kasım/Aralık/Nisan Tur Bedeli: 209 TL

  Not: Belirtilen Fiyatlar Yılbaşı/Bayram Ve Karnaval Döneminde Geçerli Değildir.

  Hareket Tarihleri:  06,13,20,27 Ekim / 10,24 Kasım / 08 Aralık / 11,25 Ocak / 9,23 Şubat /09,23,30 Mart

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  Tek kişi konaklama ve çocuk ücretleri:

  Belirtilen fiyatlar iki yada 3 kişilik odalarda kişi başı fiyatlardır. Tek kişi konaklayacak misafirler kişi başı 70 TL tek kişi konaklama farkı öderler.0-3 yaş çocuk koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği taktirde 130 TL olarak ücretlendirilir.4-12 yaş grubu çocuklar 149 TL+ zorunlu ücretler olarak acentaya ödenir. Çocuklar 2 büyük yanında konaklaması halinde indirimdir.1 büyük 1 cocuk konaklamasında yetişkin ücreti ödenir.

  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  Ohrid Biser,sileks,Garden otel v.b otelde  1 gece oda kahvaltılı konaklama

  Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmetleri

  Tatil Selfie güvencesi

  Tatil Selfie otobüsü içerisindeki ikramlar (araç içi ikram su servisi olarak yapılır)

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Sınır geçiş ,ayakbastı ve konaklama vergileri ve ohrid tekne turu için kişi başı 20€ araç içerisinde rehbere nakit olarak ödenmelidir. Bu ücret 0-3 yas katılımcılar hariç tüm katılımcılar için geçerlidir.

  *Müze ve ören yeri giriş ücretleri,Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar

  *Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir) *Schengen vize ve hizmet bedeli 130 € dur.

  * Program dışı belirtilen tüm geziler

  *Makedon gecesi

  *ilk gün yol güzergahında alınan kahvaltı

  *öğle yemekleri.

  *tüm kişisel harcamalar


   TUR PROGRAMI

  1.Gün Cuma:   İstanbul – İpsala – Ohrid

  Siz Konuklarımızı   19:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 19.45 Mecidiyeköy Migros önü, 20.30 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek   İpsala Türk sınırına varış.

  2.Gün Cumartesi: Kipi – Bitola – Ohrid & Struga

  Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç,Gümülcine,Selanik   otoyolu takip edilerek Makedonya’ya yolculuk.Rehberimizin anlatımları eşliğinde Yunanistan üzerinden sabah saatlerinde Bitola’ya (Manastır) varış ve Manastır şehir turu ;Manastır Askeri İdadisi – Atatürk Anı Odası, Saat Kulesi, Haydar Kadı, Yeni ve İsakiye camileri, Ag. Dimitri Kilisesi, ünlü Şirok sokağı, tarihi Osmanlı evleri göreceğimiz yerler arasındadır.Öğlen Yemeğini takiben Ohrid’e hareket ve şehir turu UNESCO Dünya Mirası listesindeki Ohrid Gölü, ve çarşısı, Osmanlı evleri, Haydar Paşa, Ali Paşa, Hacı Turgut Camileri göreceğimiz yerler arasındadır.Rehberimizin düzenleyeceği Ohrid tekne turu gezisinde Çar Semoil Kalesini panaromik olarak görme imkanı da bulabilirsiniz. Tekne turumuz sonrası Otelimize varış ,yerleşme ve konaklama. Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Makedon gecesine katılabilirler.

  3.Gün Pazar: Struga-Selanik-Kavala-İstanbul

  Sabah erken kahvaltı   sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de Selanik’e hareket. 2-3 saatlik zevkli bir yolculuk ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları ve Atatürk’ün evi panaromik olarak görülecektir.Öğlen Yemeği için verilecek serbest zaman sonrası Kavala’ya hareket ve şehir turu;Mehmet Ali Paşa’nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası İstanbul’a hareket.Dedeağaç karayolu   üzerinden Yunanistan sınır kapısı Kipi’ye oradan da Türk sınır kapısı İpsala’ya varıyoruz.Pasaport Ve gümrük işlemlerini takiben İstanbul’a varış gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması


 • Rezervasyon Detaylar-ı

  a-Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie veya 0850 - 736 26 26 / 05422948925 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.