FIRSAT TÜKENDİ

Her Cuma Kesin Hareketli 1 Gece Konaklamalı Selanik Kavala Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • 3 gece otel konaklamalı 4 gün Kavala-Selanik Manastır & Bitola-Ohrid & Struga Üsküp-Sofya-Plovdiv Turu!

  Hareket Tarihleri: 15 Şubat, 8/22 Mart,12/27 Nisan,17 /31 Mayıs

  Her Cuma Kesin Hareketli 1 Gece Konaklamalı Selanik Kavala Turu 179 TL!

  *Ayak bastı,şehir konaklama vergileri otoban ve sınır geçiş ücretleri olarak araç içi kişi başı 10 € araç içinde rehber tarafından nakit olarak toplanacaktır. Bu ücret 0-3 yaş grubu çocuklar hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur.

   *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER:

  •  Selanik Perinthos veya kornillios otelde(sehir dışı- merkeze 8-10 km) 1 gece oda kahvaltılı konaklama

  • Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmetleri

  • Şehir giriş vergileri, otoban ve park ücretleri

  • Tatil Selfie güvencesi

  • Tatil Selfie otobüsü içerisindeki ikramlar

  Türkçe rehberlik hizmiti

  TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

  • Vize ücreti (İstanbul başvuruları için): 120 €

  • Yurtdışı çıkış harç pulu: 15 TL

  *Taverna turu 30 eu + 10 eu sehir gidiş dönüş transfer ücreti olarak , toplam 40 eu olarak ücretlendirilir.

  *Ayak bastı,şehir konaklama vergileri otoban ve sınır geçiş ücretleri olarak araç içi kişi başı 10 € araç içinde rehber tarafından nakit olarak toplanacaktır. Bu ücret 0-3 yaş grubu çocuklar hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur.

  • Öğle ve Akşam yemekleri

  • Ekstra belirtilen tüm turlar

  • Kişisel harcamalar

  • Seyahat sigortası: 10 Euro(sigortası olan misafirlerimiz sigortasının bir nüshasını acentaya iletmekle yükümlüdür)

  Not: Yeşil pasaportu olan yolcularımız vizeden muaftır.

  Not: Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergâhta ve tur programda değişiklik yapabilir.

  TUR PROGRAMI

  BULUŞMA VE HAREKET NOKTALARI

  22.00 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ ÖNÜ

  22.30 BEŞİKTAŞ YILDIZ CAMİİ ÖNÜ

  23.00 BAKIRKÖY ÖMÜR PLAZANIN ÖNÜ

   1.GÜN: İSTANBUL-  SELANİK 

  Hareket noktalarında buluşmamızdan sonra Silivri-Keşan güzergâhınıtakiben İpsala sınır kapısına varıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrasıDedeağaç - Gümülcine – İskeçe üzerinden Selanik’e ulaşıyoruz.

   2.GÜN: SELANİK TURU

  Sabah saatlerinde Selanik’e varıyoruz. Ardından şehirturumuz başlıyor. Şehir turumuz esnasında ilk durağımız Kordon, Beyaz Kule,Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistanın en büyükkatedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey Camii,E.Venezelo - P.Konstantin heykelleri, Vardar, Aristoteles, Elefterios Meydanı’nı panoramik olarak görüyor ve Ulu Önder Atatürk’ün evini ziyaret ediyor ve öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam saatlerinde dileyen misafirlerimiz taverna turumuza(ekstra) katılabilirler

  3.GÜN:SELANİK-KAVALA-İSKEÇE-GÜMÜLCİNE-DEDEAĞAÇ

  Otelimizde aldığımız Sabah kahvaltı sonrası Kavala’yahareket ediyoruz ve yaklaşık olarak 2  saat sürecek yolculuk sonrası Kavala’ya varış ve panaromik şehir turu içerisinde yer alan; su kemerleri, liman, kale,19.yy neoklasik yapılar, Pangia, Eski & Yeni Şehir, Acropolis, DenizFeneri, Ag.Nicholas & Teodoro Kimissi Kiliseleri, Kavalalı Mehmet Ali Paşaimarethanesi, ev & heykelinin görülmesi sonrası yemek için serbest zamanveriyoruz. Yemeğimiz sonrası İskeçe - Gümülcine – Dedeağaç ı otoyolüzerinden  panoramik olarak görüp  İpsala sınır kapısına varıyor, pasaport vegümrük işlemleri sonrası aynı güzergah üzerinden İstanbul’a dönüş yolunageçiyoruz. Varışımızla birlikte yolcularımızı aldığımız yerlere servis ediyor ve bir başka Tatilselfie organizasyonundagörüşmek üzere siz değerli misafirlerimize iyi tatiller

    • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0850 736 26 26 veya  0543 735 3250 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  [email protected] imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.         

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.