FIRSAT TÜKENDİ

4* Otel Konaklamalı Kesin Kalkışlı Uludağ Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Her Cumartesi kesin hareketli Bursa Kervansaray City Otel’de yarım pansiyon konaklamalı  Uludağ turu!

  Hareket Tarihleri: 17/24 Aralık – 7/14/21/28 Ocak – 4/11/18/25 Şubat – 4-11-18 Mart

  Sınırlı Sayıda 1 gece Konaklamalı Uludağ Turu 149 TL

  1 gece Konaklamalı Uludağ Turu 169 TL

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  Tercih eden misafirlerimiz:  Kişi başı 50 TL FARK ödeyerek 5* Kervansaray Termal otelde konaklama yapabilir

  Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

  *Otobüs ile Ulaşım, Otobüs içi sıcak soğuk  ikramlar.

  *Araç içi kahvaltı tabağı ikram edilmektedir.

   *Tatil selfie bilgi, deneyim,hizmet anlayışı ve güvencesi .

  Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

  *Müze ve ören yeri giriş ücretleri,ski pass ve ekipman ücretleri

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  *Milli Park girişleri ,geçişleri için  otobüste kişi başı     20 TL     toplanacaktır. Bu ücret 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için  zorunlu olup  acente rehberi tarafından otobüste toplanacaktır.

  Tek kişi ve çocuk ücertleri

  Belirtilen ücretler  kişi başı olup 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk   almadığı takdirde ücretsizdir Koltuk   talep edildiği takdirde 0-6 yaş çocuk için koltuk ücreti 90TL acentaya ödenmelidir.7-12 yaş çocuk 129 TL+ zorunlu ücretler olarak acentaya ödenir.

   

   


  TUR PROGRAMI

  1.Gün CUMARTESİ

  03:30 İncirli Ömür Plaza Önü04:00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,04:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,04.45 Kartal Köprüsü Altı 05.00 Çayırova Mc. Donalds  Önü hareket ile kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile Eskihisar – Topçular üzerinden kısa bir feribot yolculuğu ile Yalova, Bursa güzergahını takiben  Uludağ Kayak merkezine varıyoruz.Misafirlerimize özel indirimlerle Kayak Takımı, Snowboard ve Kayak Kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinden ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruz Kayak yapmayan misafirlerimiz cafeler de vakit geçirebilir yada kızaklar ile kar keyfinin tadına varabilirler .Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat  17:00’de Bursa’ya hareket geceleme  ve akşam yemeği otelimizde alıyoruz.

  2.Gün PAZAR

  Sabah otel de alıcağımız kahvaltı sonrası rehberimizin belirlediği saatte otel den ayrılıp Uludağa dogru yola çıkıyoruz,yaklaşık 45  dk.sürecek yolculuk sonrası Uludağa varış ve serbest zaman.Rehberimizin belirleyeceği saatte İstanbula doğru yola çıkıyoruz. Bursa’da meşhur iskenderin(Ekstra) tadına bakmak için vericeğimiz mola sonrası misafirlerimizi aldığımız noktalara gei bırakıyor ve daha sonra başka turlarda buluşmak dileğiyle ayrılıyoruz. 

  İsteğe Bağlı İndirimli Ekipman Ücretleri:

  Kayak Takımı : 40 TL, Snow Board : 40 TL,Tulum  Alt : 15 TL,Tulum Üst : 15 TL ( acente rehberi ile kayak evinden temin edilir).fiyatlar sezonda değişiklik gösterebilir.

  Kervansaray ski pass  : Tam gün 45 TL


 • Rezervasyon Detayları 

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0850 - 736 26 26 / 0546 538 31 91 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  [email protected] imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.