FIRSAT TÜKENDİ

10 Kasım'a Özel 3 Günlük Selanik - Makedonya Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • 10 Kasım Atatürk'ü Anma Gününe Özel 3 Günlük Selanik - Makedonya Turu!

  Tarih: 09.11.2017 Perşembe Hareket  / Yeşil pasaporta vizesiz       

  10 Kasım'a Özel 3 Günlük Selanik - Makedonya Turu 400 TL yerine 299 TL!

  *Turu satın alan misafirlerimiz sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için  50  €  acenteye ödemekle yükümlüdür.   Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  REZERVASYON İÇİN Hola Telefon : 0 212 225 69 66 / 225 69 36 

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  * Lüx Araçlar ile gidiş dönüş ulaşım.

  * Selanik Metropolitan Otel veya benzeri otel’de  1 gece ,Ohrid Biser Otel veya benzeri otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama

  * Yol boyunca Araç İçi İkramlar * Mesleki Sorumluluk  Sigortası

  * Profesyonel Türkçe Rehberlik ücreti   * Tur Programında yazan şehir turları ve çevre gezileri

  TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  * Yurtdışı çıkış fonu  :  15 Tl * Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  * Sınır Geçiş Masrafı - Konaklama Vergileri , Otopark  : 50  ( zorunludur )

  * Seyahat sigortası 10 € , 65 yaş üstü misafirlerimizden 20 €  alınmaktadır ( İsteğe Bağlı )

  * Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı

  * Öğle  ve akşam yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler

  * Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli    :  Nakit 120  €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

  Tek kişi farkı 420  €  ,  3-12 yaş çocuk ücreti  250  tl  + zorunlu ücretler olup acenteye ödenecektir.

  TUR PROGRAMI

  PERŞEMBE                    iSTANBUL – SELANiK  625 KM

  SAAT 22.00 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOPARKI ,  SAAT 22.45 Mecidiyeköy Trumps Avm Önü  , SAAT 23.15

  İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ ,SAAT 23.30 BAHÇEŞEHİR TIR PARKI ÖNÜNDEN Hareketle Silivri – Keşan karayolu takip edilerek İpsala sınır kapısına varış.Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Dedeağaç - Gümülcine - İskeçe -  karayolu takip edilerek Selanik’e yolculuk.Yaklaşık yolculuk süresi normal hava şartları ve sınır geçiş süreleri dahilinde on  saatdir.

  CUMA                                                             SELANiK    

  Sabah saatlerinde extra kahvaltı molamızın ardından erken saatlerde Selanik’e varış ilk olarak Atamızın evinde saygı duruşu ile başlıyoruz..Atamızın evini gezdikten sonra  panaromik şehir turumuzda  ; kordon,beyazkule , döner kule fuar meydanı , Osmanlı ve Bizans eserleri , Yunanistan'ın enbüyük katedrali olan Aya Dimitros katedrali, Büyük İskender heykeli,Hamza Beycamii, E.Venezelo -P.konstantin heykelleri ,Vardar, Makedonia,Aristoteles,Elefteriosmeydanları görülecek yerler arasındadır.Tur bitiminde otelimize yerleşiyoruz.Akşam dileyen  misafirlerimiz ile extra olarak taverna turunakatılma imkanı,Leziz yemekler ,Yunan müziği ve buzuki eşliğinde sınırsız eğlence.

  CUMARTESİ              SELANİK – MANASTIR - OHRİD

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Makedonya sınır kapısında pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Makedonya’ya geçiş. Bitola'ya (Manastır) varış ve Manastır şehir turu ;Manastır Askeri İdadisi - Atatürk Anı Odası, Saat Kulesi,  Yeni ve İsakiye camileri, Ag. Dimitri Kilisesi, ünlü Şirok sokağı, yüzlerce tarihi Osmanlı evi göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeği ve serbest zamanımızın ardından Ohrid’e hareket ve şehir turu UNESCO Dünya Mirası listesindeki Ohrid Gölü, Tipik çarşısı, Osmanlı evleri gezilmesinin ardından extra Ohrid gölü tekne turumuzu yapıyoruz. ( Kişibaşı 15 € ) Çar Semoil Kalesinin extra yapılacak tekne gezimizde panaromik olarak görülmesini takiben Otelimize varış yerleşme ve konaklama.Akşam dileyen misafirlerimiz ile extra olarak tipik Makedon gecesine katılma imkanı.

  PAZAR                     OHRİD – ÜSKÜP - İSTANBUL  

  abah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile  Matka Kanyonu , Tetova – Gostivar turumuzu extra yapıyoruz. ( Kişibaşı 10 € ) Bu turumuzda alaca camii – harabati tekkesini görebilirsiniz. Extra turumuzun ardından Üsküp’e varış ve şehir  turumuzda ; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü,  Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma St Spas Kilisesi, Rahibe Teresa Anıtı görülecek  yerler arasındadır.Serbest zamanımızın ardından  İstanbul'a dönüş yolculuğumuz başlıyor ve siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek dileği ile geç saatlerde aldığımız noktalara bırakıyoruz. 

  TURLARDA KULLANILACAK OLAN ARAÇLARIMIZ ;

  29 kişi ve üzeri Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir

  20 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

  14 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Wolt araçlar kullanılır. • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  Rezervasyon Detayları

  a-Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum , onaylıyorum butonu ile rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket  tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 • 0212 225 69 36 / 66

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN