FIRSAT TÜKENDİ

19 Mayıs’ta 1 Gece 2 Günlük 5* Dedeman Konaklamalı Safranbolu Amasra Gökgöl Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • 5 * Dedeman Konaklamalı Safranbolu – Amasra- Gökgöl Turu

  1 Gece 2 Gün Isıtmalı Kapalı Havuz –  18 ve 19 Mayıs Hareket

  İki Kişilik Odada Kişi Başı Konaklamalı 19 Mayıs Safranbolu Amasra Gökgöl Turu 229 TL!

  Tek kişi farkı 50 TL dir.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  * Lüks otobüs ile gidiş-dönüş ulaşım

  * Zonguldak Dedeman 5 * otelde 1 gece yarım pansiyon konaklama

  * Programda belirtilen Çevre Gezileri

  * Zonguldak Dedeman Hotel Kapalı Havuz Kullanımı

  * Araç içi sıcak – soğuk ikramlar

  * Profesyonel Rehberlik hizmetleri

  * Tur programında belirtilen Milli Park,müze,konak ve ören yeri giriş ücretleri

  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  * Kişisel harcamalar.

  TUR PROGRAMI

  Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Resmi ve Özel Tatillerde Geçerli Değildir.

  1.Gün  İstanbul-Safranbolu

  24:00 Bakırköy incirli Ömür Plaza Önü / 24:30 Harbiye Ofis Önü

  01:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi / 01:30 Çayırova Mc Donalds Önü / 02:00 İzmit Halk Evi Önünden misafirlerimizi alarak yaklaşık 6-7 saat sürecek zevkli bir yolculuk ile Safranbolu’ya hareket .

  2.Gün     Safranbolu –Amasra - Zonguldak

  Sabah saatlerinde Safranbolu’ya varış,Yörük Köyünde extra alınacak kahvaltıyı takiben tarihi  çamaşırhane gezisi sonrası Homeros’un İlyada destanına konu olmuş,5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu’yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz.Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami ve avlusundaki güneş saati; bir müze ev olan Kaymakamlar Evi, İzzet Mehmet Paşa Cami, Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası'nı geziyoruz.Meşhur Safranbolu Lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası , Fatih Sultan Mehmet'in bile fethederken zarar vermeye kıyamadığı 3000 yıllık kent Amasra'ya doğru yola çıkıyoruz. Amasra’nın antik yolunu da görebileceğimiz Kuşkayası yol anıtını ziyaret ederek turumuza başlıyoruz. Bakacak Tepesi'nden Fatih Sultan Mehmet’in “Lala, Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu'mola? (Dünyanın Gözleri)” dediği Amasra’nın manzarasını seyrederek bir fotoğraf molası veriyoruz.Daha sonra Karadeniz’in meşhur balık lokantalarında öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz.Öğlen yemeğini takiben Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi,Boztepe,Kaleiçi,Tahtacılar Çarşısını gezdikten sonra sonra Kraliçe Amastris’ten adını alan Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı izleri taşıyan Amasra şehir merkezi göreceğimiz yerler arasında.Merkezde vereceğimiz serbest zaman sonrasında konaklama yapılacak Zonguldak Dedeman otele hareket ediyoruz,otelimize varış akşam yemeği ve konaklama.

  3.Gün       Gökgöl Mağarası –  İstanbul

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte öğlen saatlerine doğru hareket ile 3350 m'lik uzunluğa sahip,akarsuyu, gölü, galerileri, sarkıt ve milyonlarca yıllık mercan fosilleriyle gerçek bir doğa harikası  Gökgöl Mağarasını geziyor  , ereğlindeki tarihi çınaraltında vereceğimiz çay molasının ardından   İstanbul a hareket , siz değerli misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve vedalaşma. • Rezervasyon Detayları

  a-Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum , onaylıyorum butonu ile rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket  tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.