FIRSAT TÜKENDİ

19 Mayıs’ta 2 Gece 3 Günlük Tekne Turları Dahil Gizemli Likya Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • 19 Mayıs Gizemli Likya Turu

  18 Mayıs 2017  Hareketli & 2 Gece Otel Konaklaması & 2 Tekne Turu Dahil

  İki Kişilik Odada Kişi Başı Konaklamalı 19 Mayıs Gizemli Likya Turu 249 TL

  İki Kişilik Odada Kişi Başı Konaklamalı 28 Nisan Gizemli Likya Turu 249 TL 

  Turu satın alan misafirlerimiz Rehberlik hizmetler, Milli park,müze ve Ören Yeri giriş  ücretleri ,2 Tekne Turu için  Kişi başı 120  TL Acenteye ödemekle yükümlüdür.Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacaktır ve zorunludur.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  PROGRAMA DÂHİL OLAN HİZMETLER

  Makri Otel, Bezay Otel  Veya Benzeri Otellerde 2 Gece Y.P. Konaklama

  Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı

  Açık Büfe Veya Set Menü 2 Akşam Yemeği

  HOLA TRAVEL  Otobüs İçi İkramları

  1618 Numaralı Kanunca Zorunlu Seyahat Sigortası

  Lüks Otobüslerle Gidiş – Dönüş Ulaşım Ve Çevre Gezileri

  PROGRAMA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Tur Esnasında Alınan Tüm Öğle Yemekleri

  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

  Ekstra Olarak Belirtilen Organizasyonlar

  Mola Yerlerinde Ve Otelde Yapılan Harcamalar

  Rehberlik Hizmetleri

  Tur Programında Belirtilen Milli Park ,Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

  2 Tekne Turu

  ÖNEMLİ BİLGİLER

  ▪  Turumuzun toplam süresi 3 gece 4 gün, otel konaklaması 2 gece 3 gündür.

  ▪  Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü veya garantisi verilemez.

  ▪  Rehberimiz gerekli gördüğü takdirde tamamını gerçekleştirmek koşuluyla tur programının akışında değişiklik yapabilir.

  ▪ HOLA TRAVEL konaklanacak otelleri önceden haber vererek benzer ya da daha üst kategorilerdeki otellerle değiştirebilir.

  ▪  HOLA TRAVEL misafirlerine 3 ( üç ) gün öncesinden haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.

  7-12 yaş grubu çocuklar içinde bu ücret 120 TL dir.

  0 – 6 yaş çocuklar otobüste koltuk,almadıkları takdirde ücretsizdir.

  Koltuk talep edildiği takdirde 130 TL  Acente’ye ödenecektir.

  Tek kişi farkı 80 TL dir. 7-12 yaş çocuk  konaklama ve ulaşım fiyatı 150 Tl olup acenteye ödenecektir.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon  tarih değişiklikleri 10 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.


  TUR PROGRAMI

  1.GÜN  : İSTANBUL  -  ADAPAZARI  –  KÜTAHYA  - FETHİYE

  20.00 Bakırköy Ömür Plaza Önü

  21.00 Harbiye Ofis Önü

  22.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı

  22.20 Çayırova Mc Donalds

  23.00 İzmit Halkevi Önü misafirlerimiz ile buluşup, Kütahya – Afyon  Güzergahından yolculuğumuza başlıyoruz.

  2.GÜN  : YAKAPARK  - SAKLIKENT  -  ÖLÜDENİZ – KAYAKÖY               

  Sabah saatlerinde  Afyon’a ulaşıyoruz. Burada verilen serbest kahvaltı sonrası, yolumuza devam ederek Burdur üzerinden Fethiye’ye ulaşıyoruz. Buradaki ilk durağımız, Akdağlar’ın yamaçlarında bulunan ve Yörüklerin yazlık olarak kullandıkları Yakapark olacak. Eşsiz doğasıyla, temiz çam kokusunu içimize çekerek yol üzerinde bulunan Tlos'u geçerek ulaşacağımız Yakapark’ta, öğle saatlerinde yenen ve soğuk dağ sularında lezzetlenen alabalıkların tadı hafızalardan silinmeyecek. Daha sonrasında otobüsümüz bizleri en yüksek noktası Atkuyruk Sallamaz Tepesi olan Akdağlar’ın eteğine getirecek. Burada Türkiye’nin en önemli Kanyonlarından olan Saklıkent’i görerek buz gibi suyunda sıcak çaylarımızı içeceğiz. Bu gezimizin ardından eski bir Rum Köyü olan ve yaklaşık 4000 e yakın evi bünyesinde barındıran ve şuanda terkedilmiş hayalet köy Kaya Köyü panaromik olarak görüyoruz. Burada köyün ara sokaklarından geçerken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürecek. Buranın temiz dağ havasını içimize çekerek bu sefer otobüsümüz bizleri Babadağları nın hemen eteğinde bulunan Belcekız mevkine götürüyor ve  başka dünya harikası olan Ölüdeniz’e gidiyoruz. Burada vereceğimiz resim ve yüzme molamızın ardından  akşam otelimize  yerleşiyoruz ,  akşam yemeği ve konaklama.

  3.GÜN :  KALKAN – KAPUTAŞ PLAJI – KEKOVA –  1.TEKNE TURU

  Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltının ardından, otobüsümüzle bu sefer eşsiz manzaraya sahip KALKAN, KAPUTAŞ PLAJI ve KAŞ’ı görmek için yolculuğumuza başlıyoruz.İlk olarak Kaputaş plajında kısa bir fotoğraf molası veriyoruz.Molamızın ardından rehberimizin anlatımlarıyla keyifli bir hale gelecek olan turumuzda ilk tekne turumuza katılmak üzere Kekova’nın giriş kapısı olan Üçağız köyü ve burada bineceğimiz teknemizle ilk önce M.Ö 2. yy da büyük bir deprem neticesinde denizin dibine batmış BATIK ŞEHİRİ görerek, sonrasında yolu olmayan köy SİMENA, Tersane Koyu, Esmeralda Koyu, Hamidiye Koyu yüzme molası vereceğimiz koylar arasında. Üçağız köyünden Alacağımız dağ kekiği kokuları çantamızı sararken bu güzel tekne turumuzu tamamlayıp Kaş’a doğru hareket ediyoruz.Kaş’da vereceğimiz serbest zamanın ardından Geçmişe dair yaptığımız bu yolculuk sonrası Fethiye’de bulunan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimizle Fethiye barlar sokağına gidiyoruz.(ekstra)

  Öğle Yemeği (extra): Kekova Tekne Turunda; Makarna salatası, Bezelye Salatası, Mevsim Salata, Bulgur Pilavı, Mangalda kızarmış piliç – Kişi Başı 25 TL

  4.GÜN : DALYAN - İZTUZU - ŞİRİNCE -  İSTANBUL  - 2.TEKNE TURU

  Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası hareketle ilk durağımız, Sarıgerme, Dalaman üzerinden Dalyan’a geliyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos’un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kaya oyma kral mezarlarını görüyoruz. Sazlıkların oluşturduğu kanalda yapacağımız tekene turunu takiben Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajına gidiyoruz. ( 2.Tekne Turu)   Buradaki yüzme molamızın ardından Dalyan’da grup olarak alacağımız öğle yemeğimizin ardından hareketle İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor.Yol güzergahımız üstünde bulunan Şirince turumuzu yapıyoruz. ( extra ) Şarabı ve Eski Rum Evleri ile meşhur, tarihi evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'de  akşam yemeğinizi ege esintilerinden tadarak alabilirsiniz. Keyfili bir akşam yemeği sonrası Yöresel el sanatlarını, köye has sabunları görüp, Şirince gezimizi tamamlayarak, Selçuk - İzmir - Manisa - Balıkesir - Bursa üzerinden İstanbul'a doğruhareket ve gece saatlerinde siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz.

  Toplam KM:  850 KM

  Öğle Yemeği (extra): Dalyan’da Kanal Kıyısındaki Restoranda açık büfe – Kişi Başı 25 TL

  ÖĞLE YEMEKLERİ

  Tlos Yakapark Restaurant: Tereyağında veya Izgara Alabalık/Tavuk Şiş, Açık Büfe Salata, Meze, Meyva

  Kekova Tekne Turu (Teknede Öğle Yemeği): Izgara Tavuk, 5 Çeşit Açık Büfe Soğuk Meze, Salata, Meyva

  Dalyan Kanal Turu: Açık Büfe

   


 • Rezervasyon Detayları

  a-Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum , onaylıyorum butonu ile rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket  tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.