1 Gece Termal Otel Konaklamalı 2 Gece 3 Günlük Alaçatı Çeşme Şirince Pamukkale Salda Gölü Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız.

   

  Alaçatı – Çeşme- Şirince – Pamukkale- Salda Gölü Turu

  Pamukkale’de 4* Ve 5* Termal Otellerde 1 Gece Konaklamalı Termal Havuz, Çamur Banyosu Dahil

   

  Tur Tarihi : 3 Kasım 2019 ‘A Kadar Her Cuma Akşamı Hareketlidir.

   

  SINIRLI SAYIDA 2 Gece 3 Gün Alaçatı Çeşme Şirince Pamukkale Salda Gölü Turu 229 TL

  2 Gece 3 Gün Alaçatı Çeşme Şirince Pamukkale Salda Gölü Turu 269 TL

   

   NOT: Ek Hizmet Bedeli, Otoparklar, Feribot, Köprü geçiş ücretleri, Rehberlik hizmeti, Kalan Tur Bedeli ve Ara Transfer bedelleri için araçta kişi başı 100 TL alınacaktır. Ödenmesi zorunludur.

   

  ÖNEMLİ

  4* Halıcı, Hierapolis, Tripolis vb Otellerde (Satın aldığınız oteller), 

  Reis Otel (Fark ödemek koşuluyla),  5* Richmond, Polat vb. Otellerde (Fark ödemek koşuluyla) yapılacaktır.

  Reis Otel konaklama farkı kişi başı 40 TL’dir. 

  5* Otellerde Konaklama farkı 120 TL olup acenteye turdan önce havale ya da eft olarak ödenmelidir. 

  (Acente satın aldığınız otelde yer olmaması durumunda fark ödemek koşuluyla otel değişikliği yapabilme hakkını saklı tutar.)

  NOT: Misafirlerimiz Pamukkale Otellerde Termal Havuzlar, Çamur Banyosu, Hamam ve Saunadan ücretsiz faydalanabilirler.

   

   

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

   

  ÜCRETE DÂHİL OLANLAR

  Termal Hotelde 1 gece yarım pansiyon konaklama

   

  Otelin TERMAL Havuzu, Çamur Banyosu, Hamam, Saunasından Faydalanma

   

  Otelde 1 sabah kahvaltısı 

   

  Otelde 1 akşam yemeği ( Açık Büfe Yada Set Menü )

   

  Araçta içi ikram (Su ve çay; çay ikramı tur boyunca yol durumuna göre 1 ya da 2 defa yapılır.)

   

  Lüks otobüsler ile ulaşım Çevre gezileri 

   

  Türsab seyahat sigortası paketi

   

  ÜCRETE DÂHİL OLMAYANLAR

  Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler

   

  Cumartesi sabah alınan sabah kahvaltısı

   

  Yamaç Paraşütü 

   

  Tüm öğlen yemekleri 

   

  Tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler 

   

  Tüm özel harcamalar 

   

  Müze ören girişleri

   

   

  TUR PROGRAMI

   

  1. GÜN CUMA AKŞAMI: 

  * 21:30 İncirli Ömür Plaza Önü
  * 22:00 Mecidiyeköy Eski Teknosa Önü
  * 22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
  * 22:45 Kartal Köprüsü
  * 23:00 ÇayırovaMc’ Donalds

  Cuma akşamı daha önce belirlenen Buluşma noktalarımızdan hareketle ESKİHİSAR TOPÇULAR -YALOVA- BURSA- BALIKESİR – MANİSA üzerinden İZMİR’E varış


  2.GÜN CUMARTESİ:   ÇEŞME – ALAÇATI – ILICA – ŞİRİNCE : 

  Sabah yolda alacağımız (ekstra) kahvaltı sonrası ÇEŞME’ye varıyoruz. Temposu yüksek bir gezi gününü otobüsle Çeşme Limanını ve Çeşme Kalesi’ni panoramik gezerek başlatıyoruz. (Çeşme merkezinde mola verilmemektedir.) Sonrasında sezonuna göre Ilıca’da yüzme molası ( 1-1,5 Saat ) veriyoruz. Daha sonra tatlı esintili rüzgarıyla sörfçülerin mekanı, eski Rum Evleriyle, Arnavut Kaldırımı sokaklarıyla, nostaljik taş evleriyle Alaçatı’ya geçiyoruz. Sonrasında ALAÇATI gezimizi tamamladıktan sonraki durağımız ŞİRİNCE, zeytinlikler arasına uzanan yol bizi şirin bir Rum köyü, eski adı “Çirkince” olan Şirince’ye getiriyor. Öğle yemeğimizi Şirince’de alıyoruz (ekstra).Birbirinden güzel evleri,sokakları ve insanlarıyla Şirince gezimizin ardından 4 ve 5* alternatifli Termal otellerimize yerleşmek üzere PAMUKKALE’ye hareket ediyoruz. Otelde alınan akşam yemeği sonrası, dileyenler Termal  havuz, çamur banyosu, hamam ve sauna da günün yorgunluğunu atabilirler. 

   

  3. GÜN  PAZAR : ÇAMUR VE KÜKÜRT BANYOLARI- HiERAPOLİS - TRAVERTENLER - PAMUKKALE – SALDA GÖLÜ :


  Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrası 8:00 - 8.30 civarında otelden hareketle Tarihi Hierapolis Antik Kentini (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Tiyatro, Antik Havuz) gezdikten sonra  termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz  ya da dileyenlere Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceğiniz Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapma imkanı sunuyoruz. Ardından Pamukkale merkezinde alışveriş, öğle yemeği molası (ekstra). Yemekten sonra Tekstil Atölyelerinde alış veriş sonrasıTürkiye’nin en temiz ve en derin gölü olan Salda Gölü’ne hareket ediyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü 185 metreye varan derinliği ile Türkiye’nin en derin, dünyanın ise üçüncü en derin gölü konumundadır. Dünyada Mars özelliği gösteren iki yerden biridir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da vardır. Gölün toprak yapısının sahip olduğu mineraller sayesinde, göl suyu bazı cilt hastalıklarına karşı etkilidir. Göl kenarında isteyenler bol bol resim çekebilir, yürüyüş yapabilir. Göl kenarında vereceğimiz molamızın ardından dönüş güzergahımızda Afyon’ da akşam yemeği için (ekstra) mola veriyor sonrasında Kütahya, Bilecik üzerinden İstanbul’a hareket. GECE saatlerinde varış ve bir başka  ATOMTUR – TATİLALSANA etkinliğinde buluşmak ümidiyle güzel anılarla ayrılıyoruz.

   

   

   


  Tur programında içerik aynı kalmak koşuluyla tur günleri veya program sırası değişebilmektedir.

  Müze ve ören yeri giriş ücretleri; öğrenci, öğretmen ve emekliler için farklıdır. Ayrıca daha önce gezmiş olup gezmek istemeyenler olabilmektedir. Dolayısıyla bu ücretler tur bedeline yansıtılmamakta ve müze kartı olan misafirlerimiz giriş ücreti ödemeden ören yerlerini ziyaret edebilirler. MÜZE KARTI olmayan misafirlerimiz ise ÖREN YERİ girişleri için öğrenci kişi başı 30 TL yetişkin kişi başı 70.-TL ödeyip acentemizden temin edebilirler.

   

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkınısaklı tutar. Konaklamalı turlar da hareket tarihinden 2 gün önce, günübirlik turlarda ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

   

  Tek kişi ve çocuk ücretleri

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 4* otelde 90 TL, 5* otelde 120 fark ödemelidirler.0-6 yaş çocuk ücretsiz olup Koltuk talep edildiği takdirde 200 TL acenteye ödenmelidir.

  07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 200 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir.

   

  KONAKLAMA BİLGİSİ:

  4* Halıcı,Hierapolis,Tripolis vb. Otellerde.

  5* Richmond, Polat vb. Otellerde.

   

  HAFTANIN YOĞUNLUĞUNA GÖRE OTELLERDEKİ DOLULUK DURUMUNA GÖRE AYNI YA DA DAHA ÜST STANDARTLARDA KONAKLAMA YAPMA HAKKI ATOMTUR – TATİLALSANA’DA SAKLIDIR.

   

  Ulaşım bilgisi:

  Tur araçları, turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 46 kişilik MERCEDES Tourismo, Travego, MİTSUBİSHİ Safir veya MAN ya da 27-31 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar-Sultan, 17-19 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minibüs ile seyahat edilmektedir. Araçta ön koltuk garantisi verilmez. Acentenin belirlediği koltuklara oturmak zorunludur.

   

  ÖNEMLİ: Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  Atomtur - Tatilalsana  gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

   

  GENEL ŞARTLAR

  Gezi süresi 3 gece 2 gündür, otel konaklaması 1 gecedir
  En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 
  Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR – TATİLALSANA turu  2  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR – TATİLALSANA iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 7-12 Yaş çocuklar koltuk almak zorundadırlar ve 200+70 tl bedeli araçta rehbere ödemelilerdir. 0-6 yaş çocuklarda Koltuk talep edilirse 200 TL bedeli araçta rehbere ödemelilerdir. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 

   

  Turun başlama tarihine 6 – 1 gün kala yapılan iptallerde ve turun kaçırılması durumunda geri ödeme yapılmaz. Ödenen tur bedeli iade edilmediği gibi acentenin ek hizmet bedellerini de katılmayan müşteriden talep etme hakkı vardır.

   

  NOTLAR

  Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur-Tatilalsana sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur Tatilalsana’nın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

   


 • REZERVASYON GEREKLİDİR.

  Rezervasyon yaptırmak için 0216 306 306 1 – 0216 306 306 5 – 0532 168 163 6 numaralı telefonları aranmalı veya [email protected] adresine katılmak istenilen turun adı ve tarihi, fırsat kodu, isim - soyisim, GSM numarası, ev veya iş numarası, araca binilecek yer, ek ücretin nasıl ödeneceği bilgisi, varsa diğer katılımcıların sayısı ve mümkünse bu benzeri bilgiler yazılmalıdır.

  Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez.

  Fırsat kodlarını alan katılımcılar, 10 gün içerisinde rezervasyon yaptırmalıdır.

  Katılımcı, rezervasyon yaptırdığı turun ücretini ödemeyi taahhüt etmiş sayılır. Katılımcı, rezervasyon yaptırdığı tura katılmazsa kupon kodu kullanıldı sayılır.

  Yeterli çoğunluk (minimum katılımcı sayısı: 15’tir. Maks. katılımcı sayısı 30’dur.) sağlanmadığı takdirde acente 1 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tarihe kaydırabilir ya da iptal edebilir.

  Doğal afet ve olağanüstü durumlar gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Tatilalsana sorumlu değildir.

  Tatilalsana, turun iptali durumunda en geç 24 saat öncesinden katılımcıya bildirebilir.

  Tatilalsana, turda 15 kişinin altında kayıt olması dışında turu iptal etmez.

  Tatilalsana, turu iptal ettiği takdirde tahsil edilen tüm ücretleri geri ödemeyi taahhüt eder.

  Tatilalsana, her hava koşulunda (afetler dışında) turu gerçekleştirmeyi taahhüt eder.

  Katılımcı kesin kayıt yaptırdığı tura katılmayı her şartta kabul etmiş sayılır.

  Hava koşulları turun iptali için geçerli sebep değildir.

  Tur programında yer alan güzergâhta ve oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergâhta ve tur programının içeriği aynı kalması kaydı ile değişiklik yapabilir.

  Dilediğin kadar kupon satın alabilir ve sevdiklerine hediye edebilirsin.

  Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  Atomtur - Tatilalsana  gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutma.

 • Atom Tur Tursab Belge No: 7868 Kordon Boyu Mah. Ankara Cad. Cevdet Sayın Apt. No: 79/3 Kartal – İstanbul

  0216 306 306 1 – 0216 306 306 5 – 0532 168 163 6

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

Fırsat No : 187369
 • SINIRLI SAYIDA 2 Gece 3 Gün Alaçatı Çeşme Şirince Pamukkale Salda Gölü Turu
  229,00 TL 269,00 TL
 • 2 Gece 3 Gün Alaçatı Çeşme Şirince Pamukkale Salda Gölü Turu
  269,00 TL 289,00 TL