FIRSAT TÜKENDİ

2 Gece 3 Günlük Saklı Cennet Batı Karadeniz Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0212 824 06 96

  SAKLI CENNET BATI KARADENİZ

  AMASRA – SAFRANBOLU - ÇATAK – HORMA KANYONLARI – ILICA ŞELALESİ – VALLA KANYONLARI

  2 GECE 3 GÜN

  1 GECE OTEL KONAKLAMASI

   

   

  Tatilbus ile Batı Karadeniz Turu İki Kişilik Odada Kişi Başı  349 TL

  1. Çocuk  (3-7 YAŞ) 249 TL     /    (8-12 YAŞ)  289 TL

   

  Tur Tarihleri:  15 Mart Cumartesi / 22 Mart Cumartesi / 30 Mart Cumartesi / 06 Nisan Cumartesi / 04 Mayıs Cumartesi

  Otel:  Iksir Resort Town

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

   

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  Neoplan – Travego - Setra Marka Otobüsler ile Ulaşım,

  Tüm çevre gezileri,

  Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,

  Oteller ’de 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,

  Otel’de Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı,

  Otel’de Açık büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği,

  Tatilbus Güvencesi,

  Tatilbus Otobüs’ü içerisindeki ikramlar,

  1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası,

  Ek Hizmet Bedeli.

   

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER      

  Feribot, Transfer ve Müze Ücretleri,

  Öğle Yemeği ve Yemeklerde alınan İçecekler,

  Kişisel Harcamalar,

   2 . Gün Sabah Kahvaltısı,
   3 . Gün Akşam Yemeği,

   

   

  TUR PROGRAMI

  1.GÜN : İSTANBUL  - AMASRA

  23:00 İncirli Ömür Plaza Önü

  23:30 Mecidiyeköy Meydan Simit Sarayı Önü

  23:50 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

  01:15 Kartal Köprüsü Altı İett Otobüs Durağı Önü

  01:45 Çayırova Mc Ddonalds Önü

  02:15 İzmit Halkevi Otobüs Durağı Önü
  Misafirlerimizin katılımıyla TatilBusolarak, Kültür Turları kapsamında, güzel yurdumuzun kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak ve amacı ile hazırlamış olduğumuz, keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüsler, ikramlarımız ve TatilBus misafirperverliğinde hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz

   

  2.GÜN : SAFRANBOLU  -  AMASRA

   


  Safranbolu ’ya varış ve Sabah Kahvaltısı (Extra)Ardından Kente ulaştığımızda tüm Safranbolu’ya hâkim bir nokta olan Hıdırlık Tepesin ‘den (Panaromik), Eski Rum Mahallesi’ni ve Müslüman Mahallesi’ni görüyoruz. Tarihi Saat Kulesi'ni gezdikten sonra Safranbolu tarihinin izlerini görebileceğiniz sokaklardan kent merkezine doğru ilerlerken eski Manifaturacılar, Bakırcılar ve Demirciler Çarşısı'nı, ve öyküsüyle sizi şaşırtacak olan İzzet Mehmet Paşa Camii’ ni gördükten sonra günümüzde otel olarak da kullanılan Cinci Hanı panoramik olarak  görerek, bugün müze haline getirilmiş olan Kaymakamlar  Evi’ ne gidiyoruz. Yörenin etnoğrafik özelliklerinin de sergilendiği buradaki gezimizin ardından Köprülü Mehmet Paşa Camii ve bahçesindeki Güneş Saatini gördükten sonra Yemeniciler Arastası'na geçiyoruz. Daha sonra yöresel el işlerini görebileceğiniz ve en az Safranbolu’nun kendisi kadar ünlü olan, İmren Lokum çeşitlerini tadabileceğiniz çarşıda gezmek üzere alacağınız serbest zamanın sonrasında, Bektaşiliğin izlerini günümüze taşıyan, görkemli evlere sahip olduğu kadar sadeliği de içinde barındıran Yörük Köyü’ oluyor. Diğer Yörük köylerindekiler ile ortak özelliklere sahip müşterek bir yaşam olan Çamaşırhane gezildikten sonra Sipahioğlu Konağı’na geçiyoruz. Harem ve selamlık gezilerinin ardından köy meydanında vereceğimiz serbest zaman sonrasında Amasra’ya hareket , adını mitolojiye göre bir Amazon kraliçesinden, tarihsel anlatıma göre ise bir Pers prensesinden alan, Fatih Sultan Mehmet’in Çeşm-i Cihan (Dünya’nın Gözü) diye nitelendirdiği kente vardığımızda  İlk olarak Öğlen yemeğimizi aldıktan hemen sonra (Extra) , Boztepe olarak adlandırılan ada ile anakarayı birbirine bağlayan Kemere Köprüsü'ne geçiyoruz. Bir müze kent olan Amasra’nın sokaklarında dolaşırken Kilise Camisi, şehir surlarını ve Ceneviz armalarını görerek tarihi boyunca Amasra’nın simgesi olmuş ahşap işlerinin günümüzde merkezi olan Çekiciler Çarşısı'na geliyoruz. Burada gezinti ve alışveriş için bir süre serbest zaman veriyoruz. Sonrasında  Kastamonu’daki Otelimize akşam geç saatlerde Hareket , Akşam yemeği ve geceleme Kastamonuda’ki otelimizde.  

  Sabah Kahvaltısı:
  Aygür Hotel’de Açık Büfe Kahvaltı ( Extra)
  Öğle Yemeği:
  Çeşmi Cihan Restorant ‘ta Meşhur  (Extra)

  Akşam Yemeği Otelde Menü : Açık Büfe veya Set Menü. ( Fiyata Dahil)

  Konaklama :  5* İKSİR RESORT TOWN (KASTAMONU)
  Rota: İstanbul – Safranbolu – Amasra - Kastamonu  ( 680 km)

   

  3.GÜN : ÇATAK - HORMA KANYONLARI - ILICA ŞELALESİ – VALLA KANYONU

   
  Sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrasındabizi karşılayacak araçlarımız Azdavay ilçesine bağlı Çatak Kanyonuna varıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda fotoğraf çekilebilir  Muhteşem manzarasıyla sizi büyülecek olan Cam Teras’ta Eşsiz bir vakit geçirdikten Hemen Sonra. Belirlenen saatte toplanıp  kısa bır yolculuğun dünyanın sayılı doğa harikalarını içinde barındıran Kastamonu ili Pınarbaşı İlçesine hareket ediyoruz.

  Gözlerimizi kamaştıracak ve Yörenin antik dokusunu barındıran ve arkeolojik eserlerin günümüze ulaşabildiği ahşap ev kültürünün yaşatıldığı, otantik dokusu bozulmayan Horma Köyünde gezinti yaparak fotoğraf çekiyoruz. Müteakiben aracımızla Horma Kanyonu yürüme yolunun başına kadar gidiyoruz. Doğal karstik yapısı ve cadı kazanlarıyla ünlü bu kanyonda fotoğraf çekimleri sonrası Ilıca köyüne gidiyoruz. Kısa süreli bir yürüyüşün ardından Ilıca Şelalesi’ne varıyoruz. Muhteşem jakuzili şelalede 1 saat süreli fotoğraf ve cesaret edenler için suya girme molası veriyoruz. Mola sonrası hareket edip Ilıca Tesislerinde çay molası veriyoruz, Ardından Araçlarımızla buluştuktan hemen sonra , Avrupa’nın en eski ormanlarına sahip dünyada 4. büyük ve yaban hayatın korunduğu Valla Kanyonu’nuna hâkim kaya kütlesi üzerinden manzara keyfi, fotoğraf çekimi kuş ve su sesleri arasında huzur bulma ve Öğlen Yemeği (Extra)  Programımız sonrası aynı güzergah üzerinden İstanbul’a dönüş ve bir sonraki Tatilbus organizasyonunda görüşmek üzere sizleri almış olduğumuz nokta/noktalara bırakarak bir başka TatilBus organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.


  Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak  (Fiyata Dahil)
  Öğle Yemeği:  Valla Kanyonların’da  
  Barbekü Ekmek Arası/ İsteğe göre ; Köfte-Tavuk + İçecek (Ekstra)

  Akşam Yemeği  : Dinlenme Tesislerin’de  (Extra)

  Konaklama : Bugun Konaklama Yok.
  Rota: Daday – Çatak Kanyonu -  Horma Kanyonu – Valla Kanyonu (690 km)

   

   


  İPTAL, İADE ve DEĞİŞİKLİK;

   

  *Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini yedi(7) iş günü öncesinden acentaya yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından yedi(7) gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle  yedi (7) iş günü içerisinde iade edilir.

  *Acente tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda Tatilbus misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

  * Tatilbus otel standartları aynı kalmak koşulu ile değişiklik yapabilir.

  *Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Tatilbus sorumlu değildir.

  *Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir.

   

  ÖNEMLİ: Turumuz 3 gece 4 gün olup 2 gece Otel konaklamalıdır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez.

  Çocuk İndirimleri : 2 – 6 yaş ve 7 – 12 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır ve tek bir çocuk için geçerlidir. 3 – 7  yaş Çocuk Ücreti : 249 TL olup 7 – 12 yaş : 289 TL’dir.

  Single Oda Farkı : Turumuza 1 kişi olarak katılım gösteren misafirlerimiz 200 TL extra oda farkını acentaya rezervasyon esnasında ödeme yapmaktadır.

   

  GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK OTOBÜSLER:

   

  Turlarımızda Kullanılan Arac Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir

  18 kişiye kadar VİP Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt- crafter-

  27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

  31 kişiye kadar Otokar Sultan Maxi

  38 kişi üzeri  Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner - Cityliner







 • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 824 06 96

  Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 12 olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir.
  Turumuzda Koltuk Talep Eden Herkes Tam Ücret Ödemesi Gerekmektedir.

  A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

  B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

  B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 

  C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatilbus Sorumlu tutulamaz.

   

 • 0212 824 06 96

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN