Erken Rezervasyona Özel Tüm Sezon Geçerli 3 Günlük Yunanistan & Makedonya Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
14.06 – 18.08 – 20.08 – 21.08 – 22.08 Ve 23.08 Hareketli 2 Gece 3 Günlük Yunanistan & Makedonya Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
399,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  2 Ülke 5 Şehir  BÜYÜLÜ RUMELİ  Yunanistan & Makedonya

  Üsküp-Ohrid-Selanik- Kavala / Yeşil Pasaporta Vizesiz

  23 Nisan – 01 Mayıs – 19 Mayıs ve Ramazan ve Kurban Bayramı Geçerli

  Hareket Tarihi:  20.04 – 27.04 – 28.04 – 17.05 14.06 – 18.08 – 20.08 – 21.08 – 22.08 ve 23.08  

  20.04 – 27.04 – 28.04 – 17.05 Hareketli  2 Gece 3 Günlük Yunanistan & Makedonya Turu 600 TL  yerine 349 TL  

  14.06 – 18.08 – 20.08 – 21.08 – 22.08 Ve 23.08  Hareketli  2 Gece 3 Günlük Yunanistan & Makedonya Tur 700 TL yerine 399 TL

  Sınır geçiş masrafları, konaklama vergileri 40  €. Bu ücret  tur başlamadan acentemize kayıt esnasında ödenmesi gerekmekte olup zorunludur.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  * Lüx Otobüs ile gidiş dönüş ulaşım.

  * Ohrid & Struga Biser Otel veya benzeri otelde 1 gece ,Selanik’de Vergina Otel veya benzeri oteller de 1 gece oda kahvaltı konaklama.

  * Yol boyunca otobüsteki İçecek ikramları.

  * Mesleki Sorumluluk Seyahat Sigortası  ,65 yaş üstü 10 € fark alınmaktadır.

  * Türkçe Rehberlik ücreti,ara transferler sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri  

  TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  * Yurtdışı çıkış fonu                  :  15 Tl

  * Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  * Sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri  :  40 € ( Zorunludur )

  * Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı

  * Öğlen ve akşam yemekleri  ve yemekler esnasında alınacak içecekler

  * Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli              :  Nakit 120 €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

  TUR PROGRAMI

  1.Gün     İstanbul – Üsküp                                            

  Saat 18:00  Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı, Saat 19:00  Beşiktaş Yıldız Camii Önü ,Saat 20:00 Bakırköy Ömür Plaza Önünden  hareket ile İpsala sınır kapısını kullanılarak Yunanistan Üzerinden Makedonya Üsküp’e Yolculuk.

  2.Gün      Üsküp-Ohrid-Struga

  Sabah saatlerinde Üsküp’e varış ve panaromik şehir turu ; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü,  Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma St Spas Kilisesi,Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası öğlen yemeği için serbest zaman.Yemek sonrası  extra olarak düzenleyeceğimiz  mistik şehir Tetovo ve Gostivar turumuzu yapıyoruz . Bu turumuzda İpek yolu üzerinde kurulmuş 500 yıllık Arabati Tekkesini gezip sohbet imkanı bulabilirsiniz ve ayrıca çok görkemli  ve renkleri ile ünlü Alaca Camii ve Osmanlı Hamamını görebilirsiniz.Turumuzun ardından Ohrid Strugadaki otelimize varıyor ve konaklıyoruz.( Tetova-Gostivar Turu Kişibaşı 15 € )

  3.Gün     Ohrid-Manastır-Selanik

  Sabah kahvaltımızın ardından Ohrid şehir turumuzda  Çarşı,Ayasofya Kilisesi ( panaromik),Antik Tiyatro,İmaret Camii  (ama şu anda Plaoşnik Kilisesi) ve Ohrid Kalesi( panaromik )görülecek yerler arasındadır.Öğlen yemeği ve inci alışverişi için göl kenarında vereceğimiz serbest zaman ve extra tekne gezimiz sonrası, turumuzun en duygusal anlarını yaşayacağınız Manastır’a doğru hareket ediyoruz.Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi ,Atatürk Müzesi,Atatürk’ün büyük aşkı Eleni’nin evi,güneş saati, 16. yüzyıldan kalma Yeni Camii,Saat kulesi,Bedesten,Isak Paşa Camii ve Hamidiye caddesi görülecek yerler arasındadır.Gezimiz sonrası Selanik’e hareket otelimize yerleşme ve konaklama.Arzu eden misafirlerimiz için extra taverna turuna katılma imkanı. ( Ohrid Tekne Turu kişibaşı 15 €  - Selanik Yemekli ve Sirtaki Gecesi Kişibaşı 40 € )

  4.Gün   Selanik-Kavala - İstanbul

  Sabah erken Kahvaltı sonrası Selanik şehir turu; beyaz kule , döner kule , fuar meydanı , Osmanlı ve Bizans eserleri , Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros katedrali, Büyük İskender heykeli,Hamza bey camii,E.Venezelo -P.konstantin heykelleri ,Vardar, Makedonia,Aristoteles, Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır.Selanik Gezimiz sonrası Kavala’ya hareket,Panaromik Kavala turumuz sonrası Gümülcine Dedeağaç güzergahını takip ederek İpsala sınır kapısına varıyoruz.Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Tekirdağ (serbest köfte molası)üzerinden İstanbul’a yolculuk ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  Detaylar ve Ek Hizmet Bedeli:

  * Turu satın alan Misafirlerimiz  Konaklama Vergileri,Sınır Geçiş Masraf  Ücretleri İçin 40 €  ödemekle yükümlüdür.

  * Bu ücret  tur kalkışından önce şirket banka hesabına yatırılması gerekmektedir.

  * 0 – 6 yaş çocuklar iki büyük yanında konaklayıp  otobüste koltuk  almadıkları takdirde ücretsizdir.

  * 0-6 yaş çocuk için Otobüsde koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 30 € ödenir.

  * Tura tek kişi katılacak misafirlerimiz fırsat kodlarına ilave olarak acentemize 50 € fark ödemelidir.

  * 7-12 yaş grubu çocuklar  20 € indirimli +, zorunlu ücreti  acentamıza ödemeleri gerekmektedir.

  * 06 yaş üzeri tüm misafirler ek hizmet bedeli ödemek zorundadırlar.

  * Ek hizmet bedeli tur programı ile bir bütün olup ayrılamaz.

  * Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  * Kupon alım  tarihinden itibaren 10 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.

  * REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

  * Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 5 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tarihe kaydırabilir.

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  ÖNEMLİ BİLGİ;

  Gezi Süresi 3 Gece 4 Gün olup 2 gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0-6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak verilmeyebilir. REZERVASYON SIRASINDA KOLTUK SÖZÜ VERİLEMEZ.  Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa bağlı olarak Değişiklik Yapılabilir. Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Hola Travel Sorumluluğu Yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur iptal olur. Böyle bir durumda Hola Travel Tur misafirlerine 3( üç ) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 15 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon  tarih değişiklikleri 10 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

  Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Resmi ve Özel Tatillerde Geçerli Değildir.

  Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

   

 • 0212 225 69 36 / 66