FIRSAT TÜKENDİ

2 Günlük Bozcaada Bağbozumu Ayvalık Cunda Adası Turu

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Erken Rezervasyona Özel

  2 Günlük Bağbozumu Ayvalık Cunda Adası Bozcaada Turu!

   

  Hareket Tarihleri:  6/8 Eylül 

   

  SINIRLI SAYIDA 2 Günlük Bağbozumu Ayvalık Cunda Adası Bozcaada Turu 179 TL

  2 Günlük Bağbozumu Ayvalık Cunda Adası Bozcaada Turu 229 TL

   

  * Feribot kopru otoban otopark ücretleri olarak kişi 75TL kayıt ile birlikte acentaya ödenmelidir. Bu ücret 0-6 yaş hariç tüm katılımcılar için zorunludur.

   

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

   

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar. (araç içi ikram su servisi olarak yapılır)

  *Mare veya dengi 3* otellerde  iki kişilik odalar da 1 gece oda kahvaltı

  *Konaklama Mare veya dengi otellerde yapılacaktır.

  *Rehberlik Hizmeti

   

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Müze , antik kent , tapınak ve kilise  giriş ücretleri, katılımcılara aittir 

  *Öğlen yemekleri,otelde extra harcamalar

  *ilk gün yolda alınan kahvaltı.

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar,

  * Feribot kopru otoban otopark ücretleri olarak kişi 75TL kayıt ile birlikte acentaya ödenmelidir. Bu ücret 0-6 yaş hariç tüm katılımcılar için zorunludur.

   

  TUR PROGRAMI

   

  1.GÜN İSTANBUL – AYVALIK

  23.00  İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ  

  23.30  MECİDİYEKÖY MEYDAN

  24.00 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ ÖNÜ

  24.20 KARTAL KÖPRÜSÜ ALTI

   hareket ile  Tatil Selfie  otobüs içi ikramları eşliğinde  Eskihisar-Bursa üzerinden Ayvalığa  doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

   

  2.GÜN  AYVALIK -ŞEYTAN SOFRASI -CUNDA ADASI

  Sabah erken saatlerde yol güzergahımızda  alacağımız kahvaltımızın ( extra )ardından Ayvalık gezimize başlıyoruz. Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip,Kapıları,alınlıklar,kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık evlerini görüp,çarşı içinde vakit geçiriyoruz.Daha sonra Şeytan Sofrası, Çınarlı Camisi gçrüceğimiz  yerler arasındadır. Şeytan Sofrası : Çamlık Orman Kampının yukarısındadır. Eski bir lav birikintisi olan tepe yuvarlak bir sofraya benzer,demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi vardır. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasından manzarayı seyrediyor ve fotoğraf çekiyoruz. Molamızın ardından eski bir Rum köyü olan Cunda adasına hareket ediyoruz , burada Öğlen yemeği  için vereceğimiz molamızda Cunda adasının meşhur lokantalarında Papalina, deniz mahsulleri , mezeleri ve zeytinyağlı yemekleri ile ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Öğlen Yemeği sonrası  vereceğimiz serbest zamanın ardından konaklama yapacağımız otele hareket ediyoruz, konaklama otelimizde.Arzu eden misafirlerimiz  gece extra olarak düzenleyeceğimiz Cunda Adası eğlence turuna katılabilirler.

   

  3.GÜN     PAZAR        BOZCAADA   İSTANBUL

  Otelde alacağımız kahvaltı sonrası yaklaşık 2 saat sürecek yolculuk sonrası feribot ile adaya geçiyoruz. Bozcaada' ya varışımıza müteakip  ada sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum  mahallelerinde yapacağımız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu...Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) geziyor ve hediyelik şaraplarımızı alıyoruz. Daha sonra yemek ve deniz molası için Ayazma Plajında  serbest zaman veriyoruz(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir).Rehberimizin belirleyeceği saat de  feribot ile adadan ayrılıp dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

   

  *Adaya otobüs geçişi yasak olduğu için ayazma plajına gidecek misafirlerimiz, belediye minubüslerini  kullanacaktırlar. Minübüs ücreti  katılımcılara aittir.

  * Araç Çanakkale güzergahından dönüş yapacağı için,İncirli, Mecidiyeköy ve Kadıköyde indirebilicektir. Kartal ve Çayırova dan katılacak olan misafirlerimizde son nokta olan Kadıköyde inmeleri gerekicektir.

   

  TEK KİŞİ VE ÇOCUK ÜCRETLERİ

   

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 80 TL fark ödemelidir. 

  0-6 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde 180 TL dir.06-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 199 TL+ zorunlu ücretler  olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

    • REZERVASYON DETAYLARI

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected]  veya 0850 736 26 26 & 0542 294 8925 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  [email protected]   adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON İPTALİ , DEĞİŞİKLİK VE TUR PROGRAMININ UYGULANMASI

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlarda 28  gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

   

   

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 & 05422948925

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN