FIRSAT TÜKENDİ

1 Gece Yarım Pansiyon Konaklamalı 2 Günlük Bozcaada & Kadırga Koyu & Assos Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Doğal Güzelliklerin Zengin Tarih Mirasıyla İç İçe Geçtiği Mucizeler Diyarı Ege Sizi Çağırıyor!

    Bozcaada & Kadırga Koyu & Assos Turu

       Cuma Hareketli 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklamalı 2 Gün   

  SINIRLI SAYIDA Salı Kalkış Tur Bedeli 99 TL

  Salı Kalkışlı Tur Bedeli:129 TL

  Salı Tarihleri: 23-30 Mayıs/6-13-20 Haziran/11-18-25 Temmuz/1-8-15-22-29 Ağustos

  Hafta Sonu Cuma Kalkış Tur Bedeli:169 TL

  Cuma Tarihleri: 26 Mayıs/9-16 Haziran/7-14-21-28 Temmuz/4-11-18-25 Ağustos/8-15-22 Eylül

  *Feribot geçişleri,ören yeri ve millipark giriş ücretleri olarak 30 TL araç içi rehber tarafından toplanıcaktır.Bu ücret tüm katılımcılar ve 7-12 yaş grubu çocuklar için geçerlidir.

  Not:Bozcaada geçisinde adaya otobüs alınmadıgı için plaja gidecek misafirleriz Bozcaada belediye minibüslerini kullanıcaklardır. Minibüs ücreti katılımcılara aittir.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

  *Otobüs ile gidiş dönüş ulaşım

  *Otobüs içi ikramlar.

  *Rehberlik hizmetleri

  *SALI kalkışlı turlar için Aşkın ART otel, Cuma kalkışlı turlar için Aşkın Art, Sarıçayotel , vb dengi otel de  iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama.

   TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

  * plaj giriş şezlong şemsiye ücretleri. kale,antik kent yeri giriş ücretleri

  *Feribot geçişleri,ören yeri ve millipark giriş ücretleri olarak 30 TL araç içi rehber tarafından toplanıcaktır.Bu ücret tüm katılımcılar ve 7-12 yaş grubu çocuklar için geçerlidir.

  *Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  Not:

  Ücretler şeker, kurban bayramı ve resmi tatil dönemlerinde geçerli değildir.

  0-6 yaş grubundaki çocuklar için otel konaklaması ücretsizdir. Otobüste koltuk istenildiği takdirde 100 TL acenteye kayıt ile birlikte ödenir.7-12 yas cocuk 2 buyuk yanında konaklamak kaydıyla indirimlidir ve ücreti 119 TL dir.


  TUR PROGRAMI

  1.Gün Cuma: İstanbul-Çanakkale Bozcaada

  23.00  Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı  Önü 23.30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,24.00  Bakırköy Ömür Plaza Önü, Konforlu  otobüslerimiz ile hareket Tekirdağ – Keşan karayolu takip edilerek Çanakkale üzerinden Bozcaada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

  2.Gün Cumartesi: Bozcaada

  Sabah saatlerinde  Geyikli iskelesine varış .Geyikli iskelesinden feribot ile adaya geçiyoruz. Bozcaada' ya varışımıza müteakip  ada sokaklarında yürümeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum  mahallelerinde yapacağımız geziden sonra dileyen misafirlerimiz adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu...Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) gezebilir ve hediyelik şaraplarını alabilirler.Deniz’e girmek isteyen misafirlerimiz  Ayazma Plajında  Ege denizinin ve sahillerinin keyfine varabilirler.(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir ve minibüs ücreti misafirlerimize aittir.)Rehberimizin belirleyeceği saat de  feribot ile adadan ayrılıp otelimize geçiyoruz..Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.

  3.Gün Pazar: Kadırga Koyu  - Assos - İstanbul

  Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket ve Kadırga Koyuna varış.Yüzme ve güneşlenme için serbest zaman.Rehberimizin belirleyeceği saat de  Assos’a hareket ve serbest zaman. Dileyen Misafirlerimiz  extra olarak Antik Liman’a inebilir veya Athena tapınağına çıkarak renkli kareler yakalayabilirler.Serbest zaman sonrası Çanakkale üzerinden İstanbul’a dönüş yolculuğumuz için hareket ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.


 • Rezervasyon Detayları

  a- Kod alım işleminizi takiben 0850 736 2626 VEYA   0543 735 3250  nolu telefonu arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com mail adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  *Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. 

  *Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  *Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  *Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.