FIRSAT TÜKENDİ

2 Günlük Bozcada & Gökçeada & Çanakkale Turu ile Ege Adalarını Keşfedin!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Yaz Gelince Bir Başkadır Ege Adaları ; Bozcada & Gökçeada & Çanakkale Turu

  Salı Hareketli Turlarda  Tur Bedeli : 129  TL

  Salı Kalkış Hareket Tarihleri: 23-30 Mayıs/ 6-13-20 Haziran/11-18-25 Temmuz/1-8-15-22-29 Agustos

  Cuma Hareketli Turlarda Tur Bedeli: 169 TL

  Cuma Hareket Tarihleri: 26 Mayıs/9-16 Haziran/7-14-21-28 Temmuz/4-11-18-25agustos/8-15-22 Eylül

  *Feribot geçişleri,ören yeri ve millipark giriş ücretleri olarak 30 TL araç içi rehber tarafından toplanıcaktır.Bu ücret tüm katılımcılar ve 7-12 yaş grubu çocuklar için geçerlidir.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TEK KİŞİ VE ÇOCUK ÜCERTLERİ

  Belirtilen ücretler iki –üç kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 40 TL  fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk talep edildiği takdirde 100 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 129 TL .Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.

  *Salı kalkışlı turlarda Aşkın Art otel, Cuma kalkışlı turlarda, Aşkın art otel,Rhodius Sarıçay, v.b  otel de  iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama

  *Tatil selfie güvencesi

  * rehberlik hizmeti

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Müze ve plaj giriş ücretleri, şezlong semsiye ücretleri

  *Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

   


  TUR PROGRAMI

  1.GÜN      CUMA              İSTANBUL-GÖKÇEADA

  23.00  Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı  Önü ,23.30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,24.00  Bakırköy Ömür Plaza Önü, Konforlu  otobüslerimiz ile hareket Tekirdağ – Keşan karayolu  üzerinden Gökçeada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

  2.GÜN     CUMARTESİ        GÖKÇEADA-ÇANAKKALE

  Sabah saatlerinde Kabatepe iskelesine varış ve adaya geçiş .Adanın tarihine damga vurmuş Rum Köylerini ziyaret etmeye başlıyoruz.Bir zamanlar adanın en kalabalık köyü olan Dereköy, Dibek Kahvesi ve Sakız Muhallebisiyle ünlü olan Zeytinliköy panaromik  olarak göreceğimiz yerler arasındadır .Mevsim ve Hava durumuna göre Kefaloz koyunda vereceğimiz serbest yüzme molasını takiben Kabatepe,Eceabat üzerinden Çanakkale’ye geçiş Otelimize varış dinlenme için serbest zaman.Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.

  3.GÜN  PAZAR                   BOZCAADA - İSTANBUL

  Sabah otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası Geyikli iskelesine varış ve adaya geçiş.Bozcaada' ya varışımıza müteakip  ada sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum  mahallelerinde yapacağımız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu...Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) geziyor ve hediyelik şaraplarımızı alıyoruz. Daha sonra yemek ve deniz molası için Ayazma Plajında  serbest zaman veriyoruz(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarını yanlarına almaları tavsiye edilir).Rehberimizin belirleyeceği saat de  feribot ile adadan ayrılıp İstanbul’a yolculuk ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

   


 • Rezervasyon Detayları

  Rezervasyon Detayları

  a- Kod alım işleminizi takiben 0850 736 26 26 veya  0543 735 3250   nolu telefonu arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com mail adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  *Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. 

  *Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  *Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  *Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.