FIRSAT TÜKENDİ

2 Günlük Kuladokya Pamukkale Efes Şirince Tur Fırsatı!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0850 303 1363 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız.

   

  KULADOKYA – PAMUKKALE – EFES & ŞİRİNCE

  TURU

   

  Tur Tarihi: 15-17 Mart / 22-24 Mart / 5-7 Nisan / 12-14 Nisan / 19-21 Nisan

   

  Termal Otel konaklamalı Kuladokya Pamukkale Efes Şirince Turu 2-3 kişilik odada kişi başı 269₺

  Tek Kişilik Oda 339₺

  0-2 Yaş : Ücretsiz

  3-6 Yaş : 139₺

  7-12 Yaş: 21₺

   

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

   

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Halıcı Termal Otel Pamukkale’de 1 gece yarım pansiyon konaklama

  • Açık büfe 1 sabah kahvaltısı

  • Açık büfe veya set menü 1 akşam yemeği

  • Lüks araçlar ile ulaşım

  • Profesyonel rehberlik hizmeti

  • Malitur otobüs içi sınırsız ikramlar

  • Malitur güvencesi

  • 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

                 

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Ek hizmet bedeli 80₺ olup, ücretin kalan kısmıdır. Acentaya ödenmesi zorunludur.

  • Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı

  • Programda belirtilen son gün akşam yemeği

  • Tüm öğlen Yemekleri

  • Tüm yemeklerdeki alınan içecekler

  • Tüm kişisel harcamalar

  • Ekstra olarak belirtilen tüm organizasyonlar

  • Tüm müze ören yeri ve müze giriş ücretleri

  • Müze Kart

   

  TUR PROGRAMI

   

  1.GÜN : GECE YOLCULUĞU

   

  22:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

  22:30 Mecidiyeköy Yapı Kredi Bankası Önü

  23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

  23:15 Kartal Köprüsü Altı

  23:30 Çayırova Mc Donald’s

   

  2.GÜN : KULADOKYA – KULA EVLERİ – DİVLİT YANARDAĞI – PAMUKKALE

   

  Belirtilen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra unutulmaz bir tur için araç içi sınırsız ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. . Sabah saatlerinde yolda alacağımız ekstra kahvaltı sonrası turumuzun ilk noktası olan Kula’ya varıyoruz. 1233 yılında Anadolu Selçuklu Sultanı Alaettin Keykubat zamanı ve Osmanlı İmparatorluğu döneminde Türklerin eline geçen Kula ve çevresinde Ahşap Türk Evleri inşa edilmiştir. Arnavut kaldırımlı daracık sokaklarında Tarihi Kula Evlerini rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Adeta bir sanat galerisinde geziyormuş gibi hissettiğimiz Kula Evleri gezimizin ardından Kuladokya’ya geçiyoruz. Kuladokya yaklaşık 2000 yıl önce yöreyi dolaşan Amasyalı Anadolu tarihçisi Strabon, Kula bölgesinde hiç ağaç olmaması ve toprağın yüzünün küllerle kaplı olmasından ötürü bölgeye  ‘’Yanık Ülke’’ anlamına gelen ‘’Katakekumene’’ adını vermiştir. Bölgede bulunan Divlit Yanardağı’nın patlaması sonucu oluşan Peri Bacaları’nı gördükten ve rehberimizden oluşumu hakkında bilgiler aldıktan sonra fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından aracımıza geçerek Pamukkale’ye doğru hareket ediyoruz. Pamukkale’ye giderken öğle yemeğimiz için mola veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Hierapolis Antik Kenti’ne gidiyoruz. Burada Apollon Tapınağı ve onun hemen yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani Cin Aralığı’nı rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Daha sonra Anadolu’nun en iyi şekilde korunarak günümüzü gelmiş tiyatrolarından biri olan Hierapolis Tiyarosu’nu geziyoruz. Burada turumuza devam ederken şehrin ana caddesi Domityanus Kapısı ve Latin Binası’nı gezerken fotoğraflıyoruz. Daha sonra şehrin surları dışında kalan Hamam Binası ve Anadolu’nun en büyük Nekropolünü rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Sütunlu Cadde üzerinde yapacağımız yürüyüş sonrasında Dünyada bencezeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabada görülebilen, bembeyaz dokusuyla kendisine hayran bırakan Pamukkale Travertenlerine ulaşıyoruz. Travertenlerde yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli Ovası’na hakim manzarasıyla çektiğimiz fotoğraflar bizlere unutulmaz anılar olarak kalacaktır. Burada ki zamanımızı tamamladıktan sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize doğru hareket ediyoruz.

   

  Sabah Kahvaltısı : Yol üzerinde ekstra olarak alınacaktır.

  Öğle Yemeği : Serbest zaman olarak alınacaktır.

  Akşam Yemeği : Otel alınacak olup, tur ücretine dahildir.  

  Konaklama : Halıcı Termal Otel Pamukkale

   

  3.GÜN : EFES ANTİK KENTİ – ŞİRİNCE – İSTANBUL

   

  Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Efes Antik Kenti gezimiz için yola çıkıyoruz. Efes Antik Kenti’ne vardıktan sonra İlk çağlara ait tümüyle mermerden yapılmış ilk kenti ve ihtişamı ile dünyaca ünlü Antik şehirlerinden biri olan Efes Antik Kenti gezimize başlıyoruz. Efes Antik kentinde rehberimizin anlatımları eşliğinde gezeceğimiz Efes harabeleri, Agora, Antik Tiyatro, Yamaç Evler, Odeon, Herakles Kapısı, Traianus Çeşmesi, Hamam Celcus Kütüphanesi gezilerimizi tamamlıyoruz. Ardından buradaki gezimizi tamamladıktan sonra öğle yemeğimiz için mola veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Şirince gezimi için hareket ediyoruz. Zeytinlikler arasında devam eden yolculuğumuz bizi şirin bir Rum Köyü, eski adı ‘’Çirkince’’ olan Şirince’ye varıyoruz. Şirince’de bölgenin en nefis şaraplarının bulunduğu Şarap Evi / Şarap Müzesini ziyaret ediyoruz. Daha sonra köyde birbirinden güzel fotoğraflar çekebilmek için ve alışveriş yapabilmek için serbest zaman veriyoruz. Birbirinden şirin evleri, sokakları ve insanlarıyla Şirince Köyü gezimizi de tamamladıktan sonra sonra İstanbul’a doğru dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Misafirlerimizi aldığımız  noktalara bırakarak bir sonraki Malitur etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz

   

  Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği :  Hitit Restorantta ekstra olarak alınacaktır.  

  Akşam Yemeği : Dönüş yolu üzerinde tesiste ekstra olarak alınacaktır.  

  Konaklama : Bu gece otel konaklaması yoktur.


  AÇIKLAMALAR

  Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber mücbir sebeplerden dolayı ve gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları, kalitesi ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. İptal İade Güvence Paketi almayan misafirler, iptal değişiklik taleplerini 7(yedi) iş günü öncesinden acentaya bilgi vermekle yükümlüdür. Tur başlangıcından itibaren 7(yedi) iş günü öncesinden iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle 7(yedi) iş günü içerisinde iade edilir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal edilir ve misafirin isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenebilir, açığa alınabilir veya iadesi yapılabilir. Böyle bir durumda Malitur misafirlerine 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Malitur sorumlu değildir. 0–6 ve 7-12 yaş çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır ve tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. 

   

  MÜZE KART

  Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına sağladığı bir karttır. Müze Kart ile bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağı tüm müze ve ören yerlerine ücretsiz giriş yapabilirisiniz. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı ve kart makinasına sahip müzelerde Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı ile indirimli Müze Kart 30₺, tam Müze Kart 70₺ ücret karşılığında alabilirsiniz. İndirimli müze karttan T.C. vatandaşı olan öğrenciler, öğretmenler, gaziler, şehit ve gazilerin eş ve çocukları, engelliler ve bir refakatçisi, er ve erbaşlar, basın kimlik kartı sahipleri, seyahat acentesi sahibi ve sorumlu müdürleri, kokartlı turist rehberleri, Kültür Bakanlığı personeli ve emeklileri ile eş ve çocukları kimliklerini gösterdikleri takdirde yararlanabilir. Maximum kredi kartı sahipleri de kredi kartlarını ve kimliklerini gösterdikleri takdirde indirimli Müze Kart hizmetinden yararlanabilirler.

   

  KULLANILACAK ARAÇLAR

  Turlarda kullanılacak araçlar turun kişi sayısına göre belirlenmektedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle araç sözü verilmez.

  •31 kişi ve üzeri  Mercedes – Benz Travego, Mercedes –Benz Tourismo, Temsa Safir, Neoplan Tourliner, Neoplan, Neoplan Cityliner.

  •31 kişiye kadar Isuzu Novo, Isuzu Turkuaz,  Otokar Sultan

  •18 kişiye kadar Mercedes – Benz Sprinter, Volkswagen Crafter

   


 • Tur tarihleri içerisinde geçerlidir.

  Tur kalkış tarihine kadar müsaitlik olduğu sürece rezervasyon yapılabilir.

  İptal koşulları tur programında yer almaktadır.

  Kupon satın alındıktan sonra acenteye rezervasyon yapılması gerekmektedir. 

  Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0850 303 1363 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Yeterli kişi sayısı sağlanmadığı takdirde acente tarafından tur iptal edilebilir.

   

 • 0850 303 1363

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN