5* Otel Konaklamalı 2 Günlük Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0850 303 1363 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız.

   

  SALDA GÖLÜ – PAMUKKALE – ÇEŞME – ALAÇATI TURU

  1 GECE 2 GÜN

   

  Tur Tarihi : 5-7 Nisan / 12-14 nisan / 19-21 Nisan / 26-28 Nisan / 7-9 Haziran / 14-16 Haziran / 21-23 Haziran / 28-30 Haziran / 5-7 Temmuz / 12-14 Temmuz / 19-21 Temmuz / 26-28 Temmuz / 2-4 Ağustos / 16-18 Ağustos / 23-25 Ağustos /30 Ağustos – 1 Eylül / 6-8 Eylül / 13-15 Eylül / 20-22 Eylül / 27-29 eylül / 4-6 ekim / 11-13 Ekim / 18-20 ekim / 25-27 Ekim

   

  5* Otel Konaklamalı Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu 2-3 Kişilik Odada Kişi Başı 269 TL

  Ek hizmet bedeli 80₺ olup, rezervasyon sırasında acentaya ödenmesi zorunludur.

   

  Tek Kişilik Oda 339₺

  0-2 Yaş : Ücretsiz

  3-6 Yaş : 139₺

  7-12 Yaş: 219

   

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

   

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • 5* Halıcı Termal Otel’de 1 gece yarım pansiyon konaklama

  • Açık büfe 1 sabah kahvaltısı

  • Açık büfe veya set menü 1 akşam yemeği

  • Lüks araçlar ile ulaşım

  • Profesyonel rehberlik hizmeti

  • Malitur otobüs içi sınırsız ikramlar

  • Malitur güvencesi

  • 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

                 

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Ek hizmet bedeli 80₺ olup, ücretin kalan kısmıdır. Acentaya ödenmesi zorunludur.

  •  Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı

  • Programda belirtilen son gün akşam yemeği

  • Tüm öğlen Yemekleri

  • Tüm yemeklerdeki alınan içecekler

  • Tüm kişisel harcamalar

  • Ekstra olarak belirtilen tüm organizasyonlar

  • Tüm müze ören yeri ve müze giriş ücretleri

  • Müze Kart

   

  TUR PROGRAMI

  1GÜN : GECE YOLCULUĞU

   

  21:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

  21:30 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü

  22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

  22:15 Kartal Köprüsü Altı

  22:30 Çayırova Mc Donald’s

   

  2.GÜN : SALDA GÖLÜ – HIERAPOLİS – PAMUKKALE – LAODIKYA

   

  Belirtilen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra unutulmaz bir tur için araç içi sınırsız ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. . Sabah saatlerinde Burdur’da alacağımız ekstra kahvaltı sonrası turumuzun ilk noktası olan Türkiye’nin 3. En derin gölü Salda Gölü’ne varıyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen ve Mars’ı merak eden Salda’ya gitsin olarak nitelendiren Salda Gölü’nün bizi adeta büyüleyecektir. Bembeyaz kumları ve turkuaz rengindeki suyu ile bizi kendisine hayran bırakan Salda Gölü’nü rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Salda Gölü’nde eşsiz fotoğraflar çekebilmek ve o atmosferin tadını doyasıya yaşayabilmek için rehberimizin belirleyeceği zamana kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın bitimiyle Kızılsu olarak bilinen bölgede bulunan termal suların kaynağı olan Karahayıt’a gidiyoruz. Karahayıt’ta dileyen misafirlerimiz güzelliklerine güzellik katacak çamur banyosundan yararlanabilirler. Daha sonra Hierapolis Antik Kenti’ne gidiyoruz. Burada Apollon Tapınağı ve onun hemen yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani Cin Aralığı’nı rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Daha sonra Anadolu’nun en iyi şekilde korunarak günümüzü gelmiş tiyatrolarından biri olan Hierapolis Tiyarosu’nu geziyoruz. Burada turumuza devam ederken şehrin ana caddesi Domityanus Kapısı ve Latin Binası’nı gezerken fotoğraflıyoruz. Daha sonra şehrin surları dışında kalan Hamam Binası ve Anadolu’nun en büyük Nekropolünü rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Sütunlu Cadde üzerinde yapacağımız yürüyüş sonrasında Dünyada bencezeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabada görülebilen, bembeyaz dokusuyla kendisine hayran bırakan Pamukkale Travertenlerine ulaşıyoruz. Travertenlerde yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli Ovası’na hakim manzarasıyla çektiğimiz fotoğraflar bizlere unutulmaz anılar olarak kalacaktır. Burada ki zamanımızı tamamladıktan sonra Laodikya Antik Kenti’ne geçiyoruz. Antik Kent’te kazı çalışmaları devam ettiği için izin verilen alanlarda gezimi gerçekleştiriyoruz. Daha sonra gezimizin bitimiyle akşam yemeği ve konaklama için otelimize doğru hareket ediyoruz.

   

  Sabah Kahvaltısı : Yol üzerinde ekstra olarak alınacaktır.

  Öğle Yemeği : Serbest zaman olarak alınacaktır.

  Akşam Yemeği : Otel alınacak olup, tur ücretine dahildir.  

  Konaklama : 5* Vista Wellness Spa Hotel

   

  3.GÜN : ÇEŞME – ÇEŞME KALESİ – ILICA – YÜZME MOLASI – ALAÇATI – İSTANBUL

   

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında aracımıza geçerek Çeşme’ye doğru hareket ediyoruz. Çeşme Kalesi’ni dileyen misafirlerimiz ile gezdikten sonra Çeşme sokaklarını ve evlerini fotoğraflıyoruz. Daha sonra Yüzme molamız için Ilıca’ya geçiyoruz. Ilıca plajında rehberimizin belirleyeceği zamana kadar yüzme molası veriyoruz. Yüzme molamızın bitimiyle Alaçatı’ya doğru hareket ediyoruz. Rüzgar Gülleri ile meşhur Alaçatı’da Arnavut kaldırımları üzerinde Eski Rum Evleri arasında yürüyüş yapıyoruz. Alaçatı’da ki gezimizin de bitmesiyle İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Misafirlerimizi aldığımız  noktalara bırakarak bir sonraki Malitur etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

   

  Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği : Serbest zaman olarak alınacaktır.

  Akşam Yemeği : Dönüş yolu üzerinde tesiste ekstra olarak alınacaktır.  

  Konaklama : Bu gece otel konaklaması yoktur.


  AÇIKLAMALAR

  Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber mücbir sebeplerden dolayı ve gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları, kalitesi ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. İptal İade Güvence Paketi almayan misafirler, iptal değişiklik taleplerini 7(yedi) iş günü öncesinden acentaya bilgi vermekle yükümlüdür. Tur başlangıcından itibaren 7(yedi) iş günü öncesinden iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle 7(yedi) iş günü içerisinde iade edilir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal edilir ve misafirin isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenebilir, açığa alınabilir veya iadesi yapılabilir. Böyle bir durumda Malitur misafirlerine 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Malitur sorumlu değildir. 0–6 ve 7-12 yaş çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır ve tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. 

   

  MÜZE KART

  Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına sağladığı bir karttır. Müze Kart ile bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağı tüm müze ve ören yerlerine ücretsiz giriş yapabilirisiniz. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı ve kart makinasına sahip müzelerde Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı ile indirimli Müze Kart 20₺, tam Müze Kart 50₺ ücret karşılığında alabilirsiniz. İndirimli müze karttan T.C. vatandaşı olan öğrenciler, öğretmenler, gaziler, şehit ve gazilerin eş ve çocukları, engelliler ve bir refakatçisi, er ve erbaşlar, basın kimlik kartı sahipleri, seyahat acentesi sahibi ve sorumlu müdürleri, kokartlı turist rehberleri, Kültür Bakanlığı personeli ve emeklileri ile eş ve çocukları kimliklerini gösterdikleri takdirde yararlanabilir. Maximum kredi kartı sahipleri de kredi kartlarını ve kimliklerini gösterdikleri takdirde indirimli Müze Kart hizmetinden yararlanabilirler.

   

  KULLANILACAK ARAÇLAR

  Turlarda kullanılacak araçlar turun kişi sayısına göre belirlenmektedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle araç sözü verilmez.

  •31 kişi ve üzeri  Mercedes – Benz Travego, Mercedes –Benz Tourismo, Temsa Safir, Neoplan Tourliner, Neoplan, Neoplan Cityliner.

  •31 kişiye kadar Isuzu Novo, Isuzu Turkuaz,  Otokar Sultan

  •18 kişiye kadar Mercedes – Benz Sprinter, Volkswagen Crafter

   


 • Tur tarihleri içerisinde geçerlidir.

  Tur kalkış tarihine kadar müsaitlik olduğu sürece rezervasyon yapılabilir.

  İptal koşulları tur programında yer almaktadır.

  Kupon satın alındıktan sonra acenteye rezervasyon yapılması gerekmektedir. 

  Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0850 303 1363 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Yeterli kişi sayısı sağlanmadığı takdirde acente tarafından tur iptal edilebilir.

 • 0850 303 1363

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

Fırsat No : 187379
 • 5* Otel Konaklamalı Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu 2-3 Kişilik Odada Kişi Başı
  269,00 TL 300,00 TL