Kurban Bayramında Geçerli 2 Gece Konaklamalı Yunanistan & Makedonya & Bulgaristan Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
14.06 – 18.08 – 20.08 – 21.08 – 22.08 ve 23.08 Hareketli Yunanistan & Makedonya & Bulgaristan Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
459,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  3 Ülke 7 Şehir  BÜYÜLÜ RUMELİ  Yunanistan & Makedonya & Bulgaristan Kurban Bayramı Geçerli

  Hareket Tarihi:  18.08 – 20.08 – 21.08 – 22.08 ve 23.08  

  18.08 – 20.08 – 21.08 – 22.08 ve 23.08  Hareketli  Yunanistan & Makedonya & Bulgaristan Turu 700 TL Yerine 459 TL

  Sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri ,Otopark Ücretleri : 40  € Bu ücret tura katılmadan 1 hafta önce şirket banka hesabına gönderilmesi zorunludur

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  * Otobüs ile gidiş dönüş ulaşım.

  * Üsküp New Star Hotel v.benzeri otel’de oda kahvaltı 1 gece, Ohrid & Struga Aqua Lina Otel,Biser Otel veya benzeri otelde 1 gece oda kahvaltı

  * Yol boyunca otobüsteki İçecek ikramları.

  * Mesleki Sorumluluk Sigortası    ,65 yaş üstü 10 € fark  alınmaktadır.

  * Türkçe Rehberlik ücreti,  

  TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  * Yurtdışı çıkış fonu                                                                 :  15 Tl

  * Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  * Sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri ,Otopark Ücretleri : 40  € ( zorunludur )

  * Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı

  * Öğlen ve akşam yemekleri , yemekler esnasında alınacak içecekler

  * Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli              :  Nakit 120 €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

  TUR PROGRAMI

  1.Gün İstanbul–Plovdiv-Sofya                                                   

  Saat 20:00  Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı, Saat 20:45  Mecidiyeköy Trump Avm  Önü ,Saat 21:30 Bakırköy Ömür Plaza Önünden  hareket ile Silivri – Çorlu –Edirne karayolu takip edilerek Kapıkule  sınır kapısını kullanılarak Bulgaristan Plovdiv’e  Yolculuk.

  2.Gün  Sofya - Üsküp

  Sabah saatlerinde Plovdiv ‘e  varış ve panaromik şehir turu ;  Bizans,Yunan ve Osmanlı devletlerinin bıraktığı izleri, şehrin alışveriş  merkezlerini,  koruma altındaki eski şehri ve antik tiyatroyu görme olanağımız olacak.Plovdiv hakkında genel bilgi.Şehrin en hareketli alışveriş ve eğlence merkezi olan Batenberg Caddesi gezilecek.Cuma  Camii  ziyareti ve Plovdiv müslümanlarının yaşam tarzı. Sveta Bogoroditsa Kilisesi ziyareti.Balaban evi.Nikola Nedkoviç Evi.Zlatio Boyaciev  Evi. Hindilyan Evi. Antik Tiyatro ve Eski  Plovdiv görülecek yerler arasındadır.Şehir turumuzu tamamladıktan sonra Sofya’ya doğru yolumuza devam ediyoruz.Sofya şehir turumuzda  St. Nedelya kilisesi, Rotonda Kilisesi, Rus Kilise’si, Aya Sofya Kilise’si, Aleksander  Nevski Katedrali  Başbakanlık, Parlamento, Sofya Üniversitesi, NDK Ulusal Kültür Sarayı görülecek yerler arasindadir.Şehir turu sonrası yaklaşık 4 saatlik yolculuktan sonra Üsküp’e varış ve otelimize yerleşme.

  3.Gün Üsküp - Ohrid

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile  Üsküp  panaromik şehir turumuzda ; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü,  Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma St Spas Kilisesi,Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası öğlen yemeği için serbest zaman.Yemek sonrası  extra olarak düzenleyeceğimiz  mistik şehir Tetovo ve  Matka Kanyonu turumuzu yapıyoruz . Bu turumuzda İpek yolu üzerinde kurulmuş 500 yıllık Arabati Tekkesini gezip sohbet imkanı bulabilirsiniz ve ayrıca çok görkemli  ve renkleri ile ünlü Alaca Camii ve Osmanlı Hamamını görebilir ve eşsiz manzarası ile Matka Kanyonunu görebilirsiniz.Turumuzun ardından Ohrid’e varış ve Çarşı,Ayasofya Kilisesi ( panaromik),Antik Tiyatro,İmaret Camii  (ama şu anda Plaoşnik Kilisesi) ve Ohrid Kalesi( panaromik )görülecek yerler arasındadır.Ohrid turumuzu tamamladıktan sonra Strugadaki otelimi ze varış ve konaklama.( Tetova-Gostivar-Matka Kanyon Turu Kişibaşı 15 € )

  4.Gün  Ohrid-Manastır-Selanik - İstanbul

  Sabah otelde alınan kahvaltımızın ardından, inci alışverişi için göl kenarında vereceğimiz serbest zaman ve extra tekne gezimiz sonrası, turumuzun en duygusal anlarını yaşayacağınız Manastır’a doğru hareket ediyoruz.Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi ,Atatürk Müzesi,Atatürk’ün büyük aşkı Eleni’nin evi,güneş saati, 16. yüzyıldan kalma Yeni Camii,Saat kulesi,Bedesten,Isak Paşa Camii ve Hamidiye caddesi görülecek yerler arasındadır.Gezimiz sonrası Selanik’e hareket ve pararomik şehir turumuzda beyaz kule , döner kule , fuar meydanı , Osmanlı ve Bizans eserleri , Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros katedrali, Büyük İskender heykeli,Hamza bey camii,E.Venezelo -P.konstantin heykelleri ,Vardar, Makedonia,Aristoteles, Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır.Selanik turumuzun ardından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor ve Gümülcine ,Dedeağaç güzergahını takip ederek İpsala sınır kapısına varıyoruz.Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası gece saatlerinde İstanbul’a varış  ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması. ( Tekne Turu Kişibaşı 15 € )

  Detaylar ve Ek Hizmet Bedeli:

  * Turu satın alan Misafirlerimiz  Konaklama Vergileri,Sınır Geçiş Masraf  Ücretleri İçin 40 €  ödemekle yükümlüdür.

  * Bu ücret  tur kalkışından önce şirket banka hesabına yatırılması gerekmektedir.

  * 0 – 6 yaş çocuklar iki büyük yanında konaklayıp  otobüste koltuk  almadıkları takdirde ücretsizdir.

  * 0-6 yaş çocuk için Otobüsde koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 30 € ödenir.

  * Tura tek kişi katılacak misafirlerimiz fırsat kodlarına ilave olarak acentemize 50 € fark ödemelidir.

  * 7-12 yaş grubu çocuklar  20 € indirimli +, zorunlu ücreti  acentamıza ödemeleri gerekmektedir.

  * 06 yaş üzeri tüm misafirler ek hizmet bedeli ödemek zorundadırlar.

  * Ek hizmet bedeli tur programı ile bir bütün olup ayrılamaz.

  * Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  * Kupon alım  tarihinden itibaren 10 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.

  * REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

  * Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 5 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tarihe kaydırabilir.

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  ÖNEMLİ BİLGİ;
  Gezi Süresi 3 Gece 4 Gün olup 2 gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0-6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak verilmeyebilir. REZERVASYON SIRASINDA KOLTUK SÖZÜ VERİLEMEZ.  Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa bağlı olarak Değişiklik Yapılabilir. Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Hola Travel Sorumluluğu Yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur iptal olur. Böyle bir durumda Hola Travel Tur misafirlerine 3( üç ) gün öncesinden

  bizzat haber vermekle yükümlüdür. • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 15 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon  tarih değişiklikleri 10 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

  Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Resmi ve Özel Tatillerde Geçerli Değildir.

  Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

   

 • 0212 225 69 36 / 66