FIRSAT TÜKENDİ

Balmumu Müzesi, Porsuk Çayı Tekne Turu ve Otobüste Kahvaltı Dahil Eskişehir Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • 29 Ekim Balmumu Müzesi, Porsuk Çayı Tekne Turu  ve Otobüste Kahvaltı Dahil  Eskişehir Odunpazarı Turu 99 TL!

  Hareket Tarihleri;  29 Ekim / 06-13-20 Kasım / 04-18 Aralık / 15-22 Ocak / 18 Şubat/12-19-26 Mart/16-23-30 Nisan/01-14-19-28 Mayıs

   **Fırsat satın alımından önce mutlaka acente ile iletişime geçilmelidir.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ ‘Tur Programı’ kısmını dikkatlice inceleyiniz. 

  TUR PROGRAMI

  Hareket: 

  05:00 Bakırköy İncirli Ömür plaza önü

  05:30 Beşiktaş Yıldız Camii önü

  06:00 Kadıköy Evlendirme dairesi önü

  06:45 Çayırova McDonalds önü

  Hareket ile Rehberimizin anlatımları ile yaklaşık 4 saat sürecek  yolculuğumuzun ardından Eskişehir’e varış. Görselliğiyle sizleri büyülecek olan Balmumu müzesi ziyareti sonrası Tarihi Odunpazarı evleri ve sokakları, Atlıhan’da bulunan Lüle Taşı imalathanelerinin gezilmesi ve serbest alış veriş imkanı, Kurşunlu cami ve Külliyesi (Külliye, Şadırvan, Menzilhane, Aşhane, Kervansaray, Medrese odaları, Mevlevihane). Öğle yemeği (ekstra). Yemek sonrası Sazova Parkı ve yapıldığı Tülomsaş fabrikasının bahçesinde sergilenen Devrim arabasını görüyoruz. Porsuk çayında özel tekne turunun ardından Yapay plajı, Havuzları ve Kafeleriyle şehrin önemli yerlerinden biri olan Kent Park’ta serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saat de İstanbul’a hareket, misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu.

  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Lüks Araçlarla Ulaşım

  *Araç İçi İkramlar,

  * Otobüste Kahvaltı Paketi ( Mini Kahvaltı Paketi Veya 1 Adet Açma&1 Adet Poğaça Olarak Servis Edilir)

  *Rehberlik

  *Porsuk Çayı Tekne Turu

  *Balmumu Müzesi Giriş Ücreti

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER,

  Kişisel Harcamalar

  Öğle Yemeği

  Sazova Park Takiş Giriş Ücretleri • Rezervasyon Detayları 

  Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0850 - 736 26 26 / 0546 538 31 91 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  [email protected] imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.