FIRSAT TÜKENDİ

29 Ekime Özel 2 Günlük Salda Gölü Pamukkale Şirince Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0850 303 1363 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız.

  Salda Gölü Pamukkale Şirince

  1 GECE 2 GÜN  

  Türkiye’nin Maldivleri Salda, bembeyaz büyüleyici Pamukkale ve daha nice gezilecek ve görülecek yer!

  Türkiye’nin birbirinden güzel yerleri senin keşfetmeni bekliyor.

  Tarih : 26/28 ekim

  29 Ekim Özel Termal Otel konaklamalı Salda Gölü, Pamukkale, Şirince Turu 279 TL

  • Ek hizmet bedeli 100₺ olup rezervasyon sırasında acentaya ödenmesi zorunludur.

  tek kişilik oda : 349

  2-6 yaş : 199

  7-12 yaş : 249

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • 3-4* otellerde 1 gece yarım pansiyon konaklama

  • Açık büfe 1 sabah kahvaltısı

  • Açık büfe veya set menü 1 akşam yemeği

  • Lüks araçlar ile ulaşım

  • Profesyonel rehberlik hizmeti

  • Malitur otobüs içi sınırsız ikramlar

  • Malitur güvencesi

  • 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Ek hizmet bedeli 100₺ olup rezervasyon sırasında acentaya ödenmesi zorunludur.

  • Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı

  • Programda belirtilen son gün akşam yemeği

  • Tüm öğlen Yemekleri

  • Tüm yemeklerdeki alınan içecekler

  • Tüm kişisel harcamalar

  • Ekstra olarak belirtilen tüm organizasyonlar

  • Tüm müze ören yeri ve müze giriş ücretleri

  • Müze Kart

  TUR PROGRAMI

  1.Gün : Gece Yolculuğu

  21:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

  21:30 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü

  22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

  22:15 Kartal Köprüsü Altı

  22:30 Çayırova Mc Donald’s

   2.Gün : BURDUR - SALDA GÖLÜ –  HIERAPOLIS ANTİK KENTİ – PAMUKKALE - KARAHAYIT

  Belirtilen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra unutulmaz bir tur için araç içi sınırsız ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. . Sabah saatlerinde yolda alacağımız ekstra kahvaltı sonrası turumuzun ilk noktası olan Türkiye’nin 3. En derin gölü Salda Gölü’ne varıyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen ve Mars’ı merak eden Salda’ya gitsin olarak nitelendiren Salda Gölü’nün bizi adeta büyüleyecektir. Bembeyaz kumları ve turkuaz rengindeki suyu ile bizi kendisine hayran bırakan Salda Gölü’nü rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Salda Gölü’nde eşsiz fotoğraflar çekebilmek ve o atmosferin tadını doyasıya yaşayabilmek için rehberimizin belirleyeceği zamana kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın bitimiyle Denizli’ye doğru hareket ediyoruz. Denizli’ye varışımızla beraber Denizli denince ilk akla gelen şeylerden olan tekstil mağazalarını ziyaret ediyoruz. Burada yapacağımız alışverişlerimizin ardından öğle yemeği için yemek yiyeceğimiz mekana doğru hareket ediyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Hierapolis Antik Kenti’ne gidiyoruz. Burada Apollon Tapınağı ve onun hemen yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani Cin Aralığı’nı rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Daha sonra Anadolu’nun en iyi şekilde korunarak günümüzü gelmiş tiyatrolarından biri olan Hierapolis Tiyarosu’nu geziyoruz. Burada turumuza devam ederken şehrin ana caddesi Domityanus Kapısı ve Latin Binası’nı gezerken fotoğraflıyoruz. Daha sonra şehrin surları dışında kalan Hamam Binası ve Anadolu’nun en büyük Nekropolünü rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Sütunlu Cadde üzerinde yapacağımız yürüyüş sonrasında Dünyada bencezeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabada görülebilen, bembeyaz dokusuyla kendisine hayran bırakan Pamukkale Travertenlerine ulaşıyoruz. Travertenlerde yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli Ovası’na hakim manzarasıyla çektiğimiz fotoğraflar bizlere unutulmaz anılar olarak kalacaktır. Burada ki zamanımızı tamamladıktan sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize doğru hareket ediyoruz.

  Sabah Kahvaltısı : Yol üzerinde ekstra olarak alınacaktır.

  Öğle Yemeği : Serbest zaman olarak alınacaktır.

  Akşam Yemeği : Otel alınacak olup, tur ücretine dahildir.  

  Konaklama : Pamukkale Halıcı Termal Otel

  3.Gün : LAODİKYA ANTİK KENTİ – ŞİRİNCE  – İSTANBUL

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında aracımıza Laodikya Antik Kenti’ne geçiyoruz. Antik Kent’te kazı çalışmaları devam ettiği için izin verilen alanlarda gezimi gerçekleştiriyoruz. Antik kent gezimizin ardından Şirince’ye doğru hareket ediyoruz. Zeytinlikler arasında devam eden yolculuğumuz bizi şirin bir Rum Köyü, eski adı ‘’Çirkince’’ olan Şirince’ye varıyoruz. Şirince’de bölgenin en nefis şaraplarının bulunduğu Şarap Evi / Şarap Müzesini ziyaret ediyoruz. Daha sonra köyde birbirinden güzel fotoğraflar çekebilmek için ve alışveriş yapabilmek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimizi öğle yemeğimizi alıyoruz ve ardından İstanbul’a doğru dönüş yolculuğumuz için hareket ediyoruz. Misafirlerimizi aldığımız  noktalara bırakarak bir sonraki Malitur etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

  Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği : Serbest zaman olarak alınacaktır.

  Akşam Yemeği : Dönüş yolu üzerinde tesiste ekstra olarak alınacaktır.  

  Konaklama : Bu gece otel konaklaması yoktur.

   


  AÇIKLAMALAR

  Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber mücbir sebeplerden dolayı ve gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları, kalitesi ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. İptal İade Güvence Paketi almayan misafirler, iptal değişiklik taleplerini 7(yedi) iş günü öncesinden acentaya bilgi vermekle yükümlüdür. Tur başlangıcından itibaren 7(yedi) iş günü öncesinden iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle 7(yedi) iş günü içerisinde iade edilir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal edilir ve misafirin isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenebilir, açığa alınabilir veya iadesi yapılabilir. Böyle bir durumda Malitur misafirlerine 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Malitur sorumlu değildir. 0–6 ve 7-12 yaş çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır ve tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. 

  MÜZE KART

  Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına sağladığı bir karttır. Müze Kart ile bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağı tüm müze ve ören yerlerine ücretsiz giriş yapabilirisiniz. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı ve kart makinasına sahip müzelerde Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı ile indirimli Müze Kart 20₺, tam Müze Kart 50₺ ücret karşılığında alabilirsiniz. İndirimli müze karttan T.C. vatandaşı olan öğrenciler, öğretmenler, gaziler, şehit ve gazilerin eş ve çocukları, engelliler ve bir refakatçisi, er ve erbaşlar, basın kimlik kartı sahipleri, seyahat acentesi sahibi ve sorumlu müdürleri, kokartlı turist rehberleri, Kültür Bakanlığı personeli ve emeklileri ile eş ve çocukları kimliklerini gösterdikleri takdirde yararlanabilir. Maximum kredi kartı sahipleri de kredi kartlarını ve kimliklerini gösterdikleri takdirde indirimli Müze Kart hizmetinden yararlanabilirler.

  İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ

  Tur kalkış tarihinden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar  rezervasyon iptal ve iade talebinde bulunulması veya değişiklik talebinde bulunulması durumunda koşulsuz  %100 kesintisiz iade ve değişiklik garantisi sunuluyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 20 TL’dir. Rezervasyon esnasında acentaya ödenir. Günübirlik turlarda ve özel dönem tatil günlerinde İptal İade ve Güvence Paketi yoktur.

  KULLANILACAK ARAÇLAR

  Turlarda kullanılacak araçlar turun kişi sayısına göre belirlenmektedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle araç sözü verilmez.

  •31 kişi ve üzeri  Mercedes – Benz Travego, Mercedes –Benz Tourismo, Temsa Safir, Neoplan Tourliner, Neoplan, Neoplan Cityliner.

  •31 kişiye kadar Isuzu Novo, Isuzu Turkuaz,  Otokar Sultan

  •18 kişiye kadar Mercedes – Benz Sprinter, Volkswagen Crafter


 • Tur tarihleri içerisinde geçerlidir.

  Tur kalkış tarihine kadar müsaitlik olduğu sürece rezervasyon yapılabilir.

  İptal koşulları tur programında yer almaktadır.

  Kupon satın alındıktan sonra acenteye rezervasyon yapılması gerekmektedir. 

  Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0850 303 1363 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Yeterli kişi sayısı sağlanmadığı takdirde acente tarafından tur iptal edilebilir.

   

 • 0850 303 1363

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN