FIRSAT TÜKENDİ

3 Gece 4 Gün Yunanistan & Makedonya & Bulgaristan Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • 3 gece otel konaklamalı 4 gün Kavala-Selanik Manastır & Bitola-Ohrid & Struga Üsküp-Sofya-Plovdiv Turu!

  Hareket Tarihleri: 14/28 Aralık,18 ocak , 15 Şubat, 8/22 Mart,12/27 Nisan,17 /31 Mayıs

  3 Gece 4 Günlük Mini Balkan Turu 299 TL

  *Sınır geçiş ayakbastı ücretleri,yerel rehberlik,şehir konaklamalrı için kişi başı 45 eu araç içerisinde rehber tarafından toplnacaktır.Bu ücretler 0-3 yaş grubu çocuklar hariç tüm katılımcılar için zorunludur.

   *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TEK KİŞİ VE ÇOCUK ÜCERTLERİ

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 180TL farkı  acenteye ödemelidir.

  03-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması durumunda 200 TL  olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.                                 

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.

  *Belirtilen otellerde iki kişilik odalarda  3  gece oda kahvaltı konaklama. Selanik Perinthos,Kornillios palas v.b   Üsküp Karpoş otel v.b ,Sofya Ramada otel(Pirinses casino) otel veya benzeri otellerde 3 gece OK konaklama.

  *Türkçe Rehberlik hizmetleri.

  *Sehir konaklama vergileri

  *Sınır geçiş, ayakbastı ücretleri

  *ülke vergileri kdv

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Sınır geçiş ayakbastı ücretleri,yerel rehberlik,şehir konaklamalrı için kişi başı 45 eu araç içerisinde rehber tarafından toplnacaktır.Bu ücretler 0-3 yaş grubu çocuklar hariç tüm katılımcılar için zorunludur.

  *Tur Programımızda yer alan  tüm Müze, ören ,şato,parlemento sarayı  giriş ücretleri katılımcılara aittir.

  *Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.

  *Sehir konaklama vergileri

  *Sınır geçiş, yakbastı ücretleri

  *Kaptan rehber bahşişleri.

  *Sigorta Bedeli 10 €,65 yaş üzeri için 20 € zorunludur ve kayıt sırasında acenteye ödenir.

  *Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)

  *Schengen vize ve hizmet bedeli 120 € dur.

  TUR PROGRAMI

  1.Gün   Çarşamba                   İstanbul – İpsala – Kavala

  Siz Konuklarımızı  21:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 22.00 Beşiktaş Yıldız Camii, 22.30  Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz.Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. 

  2.Gün  Perşembe           Kipi – Kavala - Selanik

  Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç,Gümülcine otoyolu takip edilerek Kavala’ya yolculuk,sabah saatlerinde  dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra).Kahvaltı sonrası Kavala şehir turu Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası kısa bir serbest zaman ve  Selanik’e hareket. 2 saatlik zevkli bir yolculuk ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panaromik olarak görülecektir.Şehir turu sonrası Atatürk’ün evi ziyareti ve otelimize yerleşme.Akşam dileyenler misafirlerimiz extra olarak Rehberimizin düzenleyeceği taverna turuna katılabilirler.

  3.Gün Cuma                   Selanik-Bitola ( Manastır) – Ohrid & Struga

  Sabah Erken  Kahvaltı sonrası otelimizden hareket, Bitola'ya (Manastır) varış ve Manastır şehir turu ;Manastır Askeri İdadisi Atatürk Anı Odası, Saat Kulesi, Haydar Kadı, Yeni ve İsakiye camileri, Ag. Dimitri Kilisesi, ünlü Şirok sokağı, tarihi Osmanlı evleri göreceğimiz yerler arasındadır.Şehir turumuz sonrası Ohrid’e zevkli bir yolculuk ve Ohrid turu; UNESCO Dünya Mirası listesindeki Ohrid Gölü, ve çarşısı, Osmanlı evleri, Haydar Paşa, Ali Paşa, Hacı Turgut Camileri göreceğimiz yerler arasındadır. Rehberimizin düzenleyeceği extra Ohrid tekne turu gezisinde Çar Semoil Kalesini panaromik olarak görme imkanı bulabilirsiniz. Tekne turu sonrası Üsküp ‘e hareket otelimize yerleşme ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra Balkan gecesine katılabilirler.

  4.Gün Cumartesi             Üsküp-Sofya              

  Sabah erken Kahvaltı sonrası otelimizden hareket panaromik şehir turu ; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü,  Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma St Spas Kilisesi,Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası öğlen yemeği için serbest zaman ve Sofya’ya yolculuk Otelimize varış , yerleşme ve serbest zaman.

  5.Gün Pazar                      Sofya-Plovdiv-İstanbul       

  Sabah Kahvaltı sonrası şehir turu. 3000 yıllık tarihiyle dünyanın en eski kentlerinden biri olan Sofya’da başlıca tarihi eserler şehre adını veren St Sophia heykeli, Aya Sofya Kilisesi,Rotonda Kilisesi,Rus Kilisesi,Başbakanlık  ve Parlemento binaları, Alexander Nevski Katedrali, Sofya Üniversitesi, Banya Başı Camii görülecek yerler arasındadır,kısa bir serbest zaman sonrası

  İki saatlik yolculuk sonrası Plovdiv’e varış ve  şehir turu.Şehrin en hareketli caddesi olan Batenberg’i gezip bu cadde üzerindeki Cuma Camii ve Sveta Bogoroditsa kilisesini gördükten sonra eski şehir bölgesine geçip Balaban evi,Hindilyan konağı,Zlatio Boyaciev  evlerini gördükten sonra yemek için serbest zaman. Yemek sonrası Kapıkule sınır kapısına yolculuk. Pasaport ve Gümrük işlemlerini takiben gece İstanbul’a varış ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması. • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0850 736 26 26 veya  0543 735 3250 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  [email protected] imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.         

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.