Erken Rezervasyona Özel Tüm Sezon Geçerli 4 Günlük Ohrid Halkidiki Selanik Kavala Thassos Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
SINIRLI SAYIDA 3 Gece 4 Günlük Ohrid Halkidiki Selanik Kavala Thassos Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
340,00 TL
 
Fırsat
3 Gece 4 Günlük Ohrid Halkidiki Selanik Kavala Thassos Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
390,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  2 ülke 6 şehir  Yunanistan & Makedonya  Yeşil pasaporta vizesiz

  Ohrid - Halkidiki & Selanik – Kavala & Thassos - Manastır

  HAREKET TARİHİ:13 Haziran – 17-19-21-22 Ağustos (3 Gece 4 Gün)

  SINIRLI SAYIDA 3 Gece 4 Günlük Ohrid Halkidiki Selanik Kavala Thassos Turu 340 TL

  3 Gece 4 Günlük Ohrid Halkidiki Selanik Kavala Thassos Turu 390 TL

  *Turu satın alan misafirlerimiz  sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için 55  €  ,Thassos feribot ücreti 15 € acenteye ödemekle yükümlüdür.  bu ücret tura katılmadan 1 hafta önce şirket banka hesabına gönderilmesi zorunludur

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  Lüx Otobüs ile gidiş dönüş ulaşım , araç içi ikramlar

  Ohrid & Struga   Biser Otel veya Benzeri Otelde 1 gece ,

  Selanik Perinthos Otel , Metropolitan Otel veya benzeri otelde 1 gece,

  Kavala Esperia Otel , Nefeli Otel veya benzeri otelde 1 gece ,toplamda 3 gece oda kahvaltı konaklama.

  Mesleki Sorumluluk Seyahat Sigortası   , 65 yaş üstü 10 € fark alınmaktadır

  Rehberlik Hizmeti

  TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  * Yurtdışı çıkış fonu     :  15 Tl

  * Sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri  : 55 €  ( zorunlu )

  * Kavala Thassos arası feribot ücreti   : 15 €  ( zorunlu )             

  * Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  * Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı

  * Öğlen ve akşam yemekleri  ve yemekler esnasında alınacak içecekler

  * Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli          :  Nakit 120 €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

  TUR PROGRAMI

  1.Gün                                                İstanbul – Ohrid                                         

  Saat 19:00  Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı önü , Saat 20.00  Mecidiyeköy Trumps Avm Önü ,Saat 21.00 Bakırköy Ömür Plaza Önünden  hareket ile İpsala sınır kapısını kullanılarak Yunanistan Üzerinden Makedonya Ohrid’e Yolculuk.

  2.Gün                                            Manastır-Ohrid-Struga

  Sabah Niki (Yunan) - Makedonya (Medzitlia) sınır kapısında pasaport ve gümrük işlemleri sonrası , Bitola'ya (Manastır) varış ve  şehir turumuzda ;Manastır Askeri İdadisi - Atatürk Anı Odası, Saat Kulesi,  Yeni ve İsakiye camileri, Ag. Dimitri Kilisesi, ünlü Şirok sokağı, yüzlerce tarihi Osmanlı evi, Elveda Rumeli TV dizisi platoları göreceğimiz yerler arasındadır. Serbest zaman ve öğle yemeği molamızın ardından Ohrid şehir turumuzda  Çarşı,Ayasofya Kilisesi,Antik Tiyatro,İmaret Camii  (ama şu anda Plaoşnik Kilisesi) ve Ohrid Kalesi görülecek yerler arasındadır.İnci alışverişi için göl kenarında vereceğimiz serbest zaman ve extra tekne gezimiz sonrası otelimize varış ve konaklama.Akşam dileyen misafirlerimiz ile extra olarak tipik Makedon gecesine katılma imkanı.

  3.Gün                                           Selanik

  Sabah otelde alınan erken kahvaltı sonrası hareket ile  yaklaşık 5 saatlik yolculuk ile Selaniğe Varış  ve Panaromik Selanik şehir turumuzu yapıyoruz ,Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi, Atatürk’ün Evi, Döner Kule, 19.yy neo klasik yapılar, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası , Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları göreceğimiz yerler arasındadır.Serbest zamanımızın ardından konaklama yapacağımız otelimize varış ve konaklama.Dileyen misafirlerimiz için extra Yunan taverna ve sirtaki turu.

  4.Gün                                       Selanik & Halkidiki - Kavala

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Halkidiki’ye varış. Halkidiki Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, üç dişli mızrak gibi Egeyi andırır. Güneşli, altın kumlu plajları, derin ve pitoresk körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleri ve korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupanı’nın Maldividir.Halkidiki bölgesinin turizm merkezi olarak , kumsalları , plajları ile en işlek bölgesi Kallitheadaki  anlaşmalı olduğumuz , hem ege mutfağının yemeklerini yiyebileceğiniz hemde mükemmel denizinden faydalanabileceğiniz plajımıza geliyoruz.Burada vereceğimiz serbest zaman ve yüzme molamız rehberimizin belirleyeceği saate kadar devam edecektir.( Hareket 16.00-16.30 arası)Yüzme molamızın ardından taverna ve deniz restaurantları ile ünlü olan şirin kasaba Afytos gezimizi yapıyoruz.Burada serbest zaman ve restaurant’da extra olarak zengin ege mutfağı mezeleri ve çeşitleri ile akşam yemeğinizi alabilirsiniz.Gezimizi tamamladıktan sonra konaklama yapacağımız Kavala’daki otelimize doğru yolumuza devam ediyoruz.Yaklaşık 3 Saat sürecek yolculuğumuz sonrası otelimize varış ve konaklama.

  Halkidiki Kalithea :  Kassandra Yarımadası'nın doğu kıyısında modern bir sahil kasabasıdır. Gece kulüpleri şık barları , Taverna ve Otantik Yunan mutfağının sergilendiği büyüleyici bir kasabadır.  Afitos köyün eski dünya cazibesi sadece 5 dakika mesafededir.Beyaz Kumsalı  mavi bayraklı plajlara ev sahipliği yapmaktadır.

  5.Gün                                      Kavala – Thassos Adası - İstanbul

  Sabah erken kahvaltı sonrası Kavala şehir turumuzda ;su kemerleri, liman,kale,19.yy neo klasik yapılar,Pangia, eski & yeni şehir,Acropolis,deniz feneri, Ag.Nicholas & Teodoro Kimissi kiliseleri Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane, ev & heykeli’nin görülmesi sonrası Thassos adasına seyahat için Keramoti Limanına varıyoruz ve 40 dakikalık zevkli bir yolculuk  sonrası Thassos adasına varıyoruz.THASSOS adasının leziz balları, nefis şarapları, konukseverliği ve temiz sahilleriyle ünü çok uzaklara ulaşmıştır. Thassos tarihi antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü. 95 km. sahil şeridi ve onun çevrelediği tüm ada boyunca sıralanan sıradışı kaldırımlı yollar adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Sayısız yan yollar size çoğu beyaz mermer kayalıkları, yüksek dağlar ve çam ağaçlarıyla çevrelenen hoş dağ köylerine rehberlik yapacaktır. Adanın etrafı 90 km ile sınırlı olup , otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir.Rehberimizin anlatımı ile beraber  Limana yakın Prinos bölgesinde bulunan anlaşmalı olduğumuz La Scala Beach ‘de denizin ve güzelliğin tadını çıkarıyoruz.Rehberimizin belirleyeceği saate kadar vereceğimiz deniz molasının ardından Akşam feribotu ile Limana doğru hareket ediyoruz.Limanda feribot beklerken dileyen misafirlerimiz bal alışverişi yapabilirler.Feribot ile geçtiğimiz Keramoti limanından 40 dk’lık yolculuk sonrası Dedeağaç karayolu takip edilerek  İpsala sınır kapısına yolculuğumuza devam ediyoruz.Sınır Kapısında Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk.Tekirdağ’da  vereceğimiz köfte molası sonrası gece saatlerinde İstanbul’a varış,gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  ÖNEMLİ BİLGİ

  Turu satın alan misafirlerimiz  sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için 55  €  ,Thassos feribot ücreti 15 € acenteye ödemekle yükümlüdür.   Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur. Tek kişi farkı  70 €  ,  3-12 yaş çocuk ücreti  250 tl  + zorunlu ücretler olup acenteye ödenecektir.Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10  gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.Rezervasyon değişiklikleri ve iptalleri  15 gün önce yaptırılmalıdır, aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir. • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 15 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon  tarih değişiklikleri 10 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

  Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Resmi ve Özel Tatillerde Geçerli Değildir.

  Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

   

 • 0212 225 69 36 / 66