FIRSAT TÜKENDİ

3 Gece Konaklamalı 4 Günlük Klasik Yunanistan Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  Klasik Yunanistan Turu  - 2018 -2019Yeşil pasaporta vizesiz   

  HAREKET TARİHİ: 25.10 – 28.11 - 23.01 – 20.03 – 19.04 – 05.06 Hareketli  / 3 Gece 4 Gün

  3 Gece Konaklamalı 4 Günlük Klasik Yunanistan Turu 1300 TL yerine 900  TL 

  Turu satın alan misafirlerimiz sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için  60  €  acenteye ödemekle yükümlüdür.   Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  * Lüx Araçlar ile gidiş dönüş ulaşım,rehberlik hizmetleri.

  * Selanik Metropolitan Otel veya benzeri otel de  1 gece ok ,

     Atina 3* Fenix Otel , Achilion Hotel veya benzeri otel’de 2 gece oda  kahvaltı konaklama,

  * Mesleki Sorumluluk sigortası

  * Profesyonel Türkçe Rehberlik ücreti,

  TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  * Yurtdışı çıkış Harcı  :  15 Tl  * Tüm Müze , ören yeri giriş ücretleri

  * Seyahat Sağlık Sigortası 10 €  , 65 yaş üzeri 20 €  alınmaktadır ( İsteğe Bağlı )

  * Ara transferler ,sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri  : 60 €  ( Zorunludur )

  * Acropolis giriş ücreti ve anlatımı  :  25 € ( İsteğe Bağlı ) 

  * Atina Taverna Ücreti  : 35 €  – Selanik Taverna Ücreti : 35 €  ( İsteğe Bağlı )

  * Korint Kanalı Turu Ücreti  :  25 €  ( İsteğe Bağlı )

  * Kalambaka – Meteora Tur ücreti  :  30 €  ( Zorunludur )                                                     

  * Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı

  * Öğlen ve akşam yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler

  * Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli     :  Nakit 120 €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

  TUR PROGRAMI

  1.Gün                                       İSTANBUL – SELANİK - ATİNA  

  SAAT 20.00  KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOPARKI ,  SAAT  : 20.45  MECİDİYEKÖY TRUMP AVM ÖNÜ,SAAT 21.15 İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ,21.30 BAHÇEŞEHİR TIR PARKI ÖNÜ  Hareketle Silivri – Keşan karayolu takip edilerek İpsala sınır kapısına varış.Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Dedeağaç - Gümülcine - İskeçe -  karayolu takip edilerek Atina’ya yolculuk.Yaklaşık yolculuk süresi normal hava şartları ve sınır geçiş süreleri dahilinde on üç saatdir.

  2.Gün                                       ATİNA         

  Sabah saatlerinde Kavala’da vereceğimiz extra kahvaltı molamızın ardından Selanik güzergahından Atina’ya yolumuza devam ediyoruz.Öğle saatlerinde Atina’ya varış şehir turu. Agora,Zeus tapınağı (panoramik olarak), parlemento binası, Syntagma - Omonia meydanları, cumhurbaşkanlığı sarayı ,başbakanlık konutu,tarihi olimpiyat stadyumu,Panepistimiou bulvarlari, ulusal kütüphane ve akademi üniversitesi görülecek yerler arasındadir.Şehir  turumuzun ardından otelimize yerleşme ve serbest zaman.

  3. Gün                                      ATiNA                                                                   

  Sabah kahvaltı sonrası., ekstra düzenlenecek olan Dünya Tarihinin en meşhur sit alanlarından biri olan Acropolis'i geziyoruz.Acropolis turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Korinth Kanalı turuna katılabilir.Akşam Dileyen Misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek yemekli taverna turuna katılabilir

  4. Gün                                      Atina - Kalambaka & Meteora - Selanik

  Sabah  kahvaltımızın ardından rehberimizin belirleyeceği saat’de Selaniğe hareket ediyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde

  Zevkli bir yolculuk sonrası gerçekleşecek olan ekstra olarak Kalambaka-Meteora turumuzu yapıyoruz.Yunanistan'ın Kapadokya'sı Manastırlar Bölgesi Meteora turumuzda,  Rahiplerin seneler önce kayaları oyarak yaptıkları manastırı görüyoruz.Doğa harikası yapıtları inceleme fırsatı bulacağız. Kayaların tepesine rahiplerin ve rahibelerin korunma amaçlı yüzyıllar önce yaptıkları büyük manastırlar için kendi kendinize İnanılır gibi değil, nasıl o kayalara çıkmışlar, nasıl inşa etmişler, nasıl yaşamışlar; karda, nasıl o merdivenleri çıkmışlar? Diye soracağınız bu eşsiz yerleri gezdikten sonra Kalambaka şehir merkezinde vereceğimiz yemek molasının ardından Selaniğe hareket.Akşam saatlerinde Selaniğe varış otelimize yerleşme ve serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz ile extra sirtaki ve akşam yemekli taverna gecesi.              ( Kalambaka Meteora Turu : 30 € , çoğunluk sağlandığı takdirde yapılmaktadır.Katılmayan misafirlerimiz uygun bir yerde serbest zaman verilmektedir.

  5.Gün                                      Selanik – Kavala - İstanbul

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Selanik  şehir turu;beyaz kule , döner kule , fuar meydanı , Osmanlı ve Bizans eserleri , Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros katedrali, Büyük İskender heykeli,Hamza bey camii, E.Venezelo -P.konstantin heykelleri ,Vardar, Makedonia, Aristoteles, Elefterios meydanları ve Atatürk’ün evi görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası  Kavala’ya varış ve panaromik şehir turu;su kemerleri, liman,kale,19.yy neo klasik yapılar,Pangia, eski & yeni şehir,Acropolis,deniz feneri, Ag.Nicholas & Teodoro Kimissi kiliseleri Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane, ev & heykeli’nin görülmesi sonrası kısa bir  serbest zaman.İskeçe,Gümülcine&Dedeağaç’ın panaromik olarak görülmesi sonrası  İpsala sınır kapısına yolculuk.Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk.Tekirdağ’da  köfte molası sonrası akşam saatlerinde İstanbul’a varış,gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  Turu satın alan misafirlerimiz sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için  60  €  acenteye ödemekle yükümlüdür.   Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur.

  Tek kişi farkı  75  €  ,  3-12 yaş çocuk ücreti  700  tl  + zorunlu ücretler olup acenteye ödenecektir.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10  gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.Rezervasyon değişiklikleri ve iptalleri  15 gün önce yaptırılmalıdır, aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Turlarda kullanılacak olan araçlarımız ;

  29 kişi ve üzeri Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir

  20 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

  14 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Wolt araçlar kullanılır. • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 15 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon  tarih değişiklikleri 10 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

  Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Resmi ve Özel Tatillerde Geçerli Değildir.

  Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

 • 0212 225 69 36 / 66

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN