FIRSAT TÜKENDİ

19 Mayıs’ta 2 Gece 3 Günlük Ayvalık Assos Bozcaada Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Ayvalık - Assos – Bozcaada Turu

  18 Mayıs Hareketli  3 Gece 4 Gün -  2 Gece 3 Gün  Konaklama

  İki Kişilik Odada Kişi Başı Konaklamalı 19 Mayıs Ayvalık - Assos – Bozcaada Turu 199 TL!

  Artı Hizmet Bedeli : Ziyaret Edilen Tüm Müze ve Ören Yerlerine Ait Giriş Ücretleri , Profesyonel Rehberlik Hizmetleri için; tam : 90  TL

  Önemli:  0-6 yaştan artı hizmet bedeli alınmaz.

  Tur esnasında herhangi bir sebepten ötürü belirtilen hizmetleri kullanamayan misafirlere geri ödeme/iade yapılmaz.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  * Ayvalık Mare otel ,Assos Etap veya benzeri otellerde  2 Gece Y.P Konaklama
  * Lüx Otobüsler ile Ulaşım
  * Çevre Gezileri
  * Hola Travel Otobüs İçi İkramları
  * 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  * Tüm Öğlen Yemekleri
  * Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
  * Tüm Özel Harcamalar
  * Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
  * Müze Ören Yeri Girişleri  * Tekne turu

  * 7-12 yaş grubu çocuklar için iki büyük yanında konaklama şart ile acenteye  170  tl  ödeyeceklerdir.

  * Tek kişi konaklayacak misafirler 80  tl fark vermeleri gerekmektedir.  

  * 0 – 6 yaş çocuklar iki büyük yanında konaklayıp  otobüste koltuk  almadıkları takdirde ücretsizdir.

  * 0-6 yaş çocuk için Otobüsde koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 100 Tl ödenir.

  Fırsat kodlarını alan misafirlerimiz 7 gün içerisinde rezervasyon yaptırmalıdır.REZERVASYON  TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 10 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

  ÖNEMLİ BİLGİ;
  Gezi Süresi 3 Gece 4 Gün olup 2 gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0-6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak verilmeyebilir. REZERVASYON SIRASINDA KOLTUK SÖZÜ VERİLEMEZ.  Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa bağlı olarak Değişiklik Yapılabilir. Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Hola Travel Sorumluluğu Yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur iptal olur. Böyle bir durumda Hola Travel Tur misafirlerine 3( üç ) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

  TUR PROGRAMI

  1.GÜN      

  22.30  Kadıköy Evlendırme Dairesi Otoparkı, 23.00  Mecidiyeköy Trump Avm Önü , 23.30 Bakırköy Ömür Plaza Önünden sizleri otobüsümüze alıyor ve Tekirdağ – Çanakkale  üzerinden Bozcaada’ya doğru yolumuza devam ediyoruz.

  2.GÜN        BOZCAADA  

  Sabah alacağımız extra kahvaltımızın ardından  Geyikli İskelesine varıyoruz. Bizleri Bozcaada’ya götürecek olan feribotu beklerken sahilde çay-kahve keyfi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra feribota binerek yarım saatlik yolculuk sonrasında Bozcaada'ya varıyoruz.Bozcaada daha ilk adımımızda bizleri büyülüyor. Adada Rüzgâr Değirmenlerini, Ayazma Plajını, Mermer Burnunu görüp, Göztepe’den Panaromik manzarayı izledikten sonra Ceneviz Kalesini  panaromik görüp, Ege’nin enfes balıklarından tadabileceğiniz balık restaurantlarında öğle yemeği ve yüzme için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızda  adada yaşayan köylü kadınların yaptığı meşhur domates reçeli ve şarap alışverişinden sonra deniz kıyısında çaylarımızı yudumlayıp feribota binerek otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

  3.GÜN      CUNDA ADASI - AYVALIK TEKNE TURU – SEYTAN SOFRASI  

  Sabah Otelde alınan kahvaltımızın ardından  Cunda Adasını gezerek turumuza başlıyoruz. Burada Taksiyarhis Kilisesi ve Arnavut Kaldırımlı taş sokaklarda yapacağımız yürüyüş sonrasında Ayvalık Tekne Turuna çıkıyoruz. ( Tekne turu 30 tl extra Ortunç Koyu, Akvaryum Koyu, Cennet Koyu, İncirli Koyu, Ali bey Koyu, Tımarhane Koyu) tekne turumuz esnasında körfezin güzel koyları arasında yörenin meşhur balığı papalina-sardalye ve salatadan oluşan öğlen yemeğimizi alıyoruz.Tekne turumuzun ardından göz alabildiğine uzanan zeytinlikleri ve koyları kuşbakışı seyretmek için çam ormanlarıyla kaplı Ayvalık Adalarına hâkim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasına hareket ediyoruz. Burada Şeytanın Ayak İzini simgelen demir kafes içindeki izi gördükten sonra Midilli Adasının da yer aldığı manzaralar eşliğinde hatıra fotoğraflarımızı çekerken çaylarımızı yudumluyoruz. Günbatımı sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

  4.GÜN       BEHRAMKALE - ASSOS –  ÇANAKKALE ŞEHİTLİK

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, otelden ayrılarak, Behramkale olarak bildiğimiz Assos’a doğru hareket ediyoruz. Assos’ta vereceğimiz serbest  zamanımızda  arzu eden misafirlerimizde Assos İskelesine liman tarafına inebilirler.Serbest zamanımızın ardından Çanakkale’ye gidiyor ve feribotla Eceabat’a geçiyoruz. Eceabat’a vardıktan sonra Gelibolu Yarımadası’na gelmiş oluyoruz ve 1914 yılında başlayan, toplam 253.000 askerimizin şehit ve zayii olduğu Çanakkale savaşının izlerini bir bir görmeye başlıyoruz. İlk durak noktamız yarımadadaki en büyük anıtımız olan Çanakkale Şehitler Abidemizdir , eski adı Kitre olan Alçıtepe Köyün’den geçerek Çanakkale Savaşları sırasında kahramanlıkları destanlaşan ve tümü ile şehit olan 57. Piyade Alayı şehitlerimizin anısına T.C Kültür Bakanlığınca 1994 yılında yapılan 57. Alay Şehitliğini ziyaret ediyoruz. Ardından Conk Bayırına çıkıyor ve oradan panoramik olarak Ege Denizini ve Anafartalar Ovasını görme imkânı buluyoruz. Aynı zamanda Conk Bayırında Mustafa Kemal’in saatinin kırıldığı yeri de görüyoruz. Şehitlik gezimizin sonunda Keşan – Tekirdağ (Tekirdağ da meşhur Tekirdağ Köftesi  Ekstra )  üzerinden yolumuza devam ediyoruz. Akşam geç saatlerde  sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka turumuzda  görüşmek üzere aldığımız yerlere bırakıyoruz. • Rezervasyon Detayları

  a-Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum , onaylıyorum butonu ile rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket  tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.