Erken Rezervasyona Özel Tüm Sezon Geçerli 3 Günlük Ayvalık Assos Bozcaada Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
14.06 – 17.08 – 19.08 – 21.08 – 22.08 3 Günlük Ayvalık Assos Bozcaada Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
369,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  AYVALIK - ASSOS – BOZCAADA TURU

  23 Nisan – 01 Mayıs – 19 Mayıs ve Ramazan ve Kurban Bayramı Geçerli

  Hareket Tarihi:  20.04 – 27.04 – 28.04 – 17.05 14.06 – 17.08 – 19.08 – 21.08 – 22.08

  20.04 – 27.04 – 28.04 – 17.05 Hareketli  3 Günlük Ayvalık  Assos Bozcaada Turu 450 TL  yerine 299 TL

  14.06 – 17.08 – 19.08 – 21.08 – 22.08   3 Günlük Ayvalık  Assos Bozcaada Turu 500 TL  yerine  369 TL

  * Turu satın alan Misafirlerimiz  Feribot , Otoban , Otopark ,Ören Yeri Giriş Ücretleri İçin 50 TL  ödemekle yükümlüdür. bu ücret tura katılmadan 1 hafta önce şirket banka hesabına gönderilmesi zorunludur 

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz

  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  * Ayvalık Mare otel ,Assos Etap veya benzeri otellerde  2 Gece Y.P Konaklama
  * Lüx Otobüsler ile Ulaşım
  * Çevre Gezileri
  * Hola Travel Otobüs İçi İkramları
  * 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  * Tüm Öğlen Yemekleri
  * Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
  * Tüm Özel Harcamalar
  * Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
  * Müze Ören Yeri Girişleri  * Tekne turu

  TUR PROGRAMI

  1.GÜN      

  22.30  Kadıköy Evlendırme Dairesi Otoparkı, 23.00  Mecidiyeköy Trump Avm Önü , 23.30 Bakırköy Ömür Plaza Önünden sizleri otobüsümüze alıyor ve Tekirdağ – Çanakkale  üzerinden Bozcaada’ya doğru yolumuza devam ediyoruz.

  2.GÜN       BOZCAADA 

  Sabah alacağımız extra kahvaltımızın ardından  Geyikli İskelesine varıyoruz. Bizleri Bozcaada’ya götürecek olan feribotu beklerken sahilde çay-kahve keyfi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra feribota binerek yarım saatlik yolculuk sonrasında Bozcaada'ya varıyoruz.Bozcaada daha ilk adımımızda bizleri büyülüyor. Adada Rüzgâr Değirmenlerini, Ayazma Plajını, Mermer Burnunu görüp, Göztepe’den Panaromik manzarayı izledikten sonra Ceneviz Kalesini  panaromik görüp, Ege’nin enfes balıklarından tadabileceğiniz balık restaurantlarında öğle yemeği ve yüzme için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızda  adada yaşayan köylü kadınların yaptığı meşhur domates reçeli ve şarap alışverişinden sonra deniz kıyısında çaylarımızı yudumlayıp feribota binerek otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

  3.GÜN   CUNDA ADASI - AYVALIK TEKNE TURU – SEYTAN SOFRASI  

  Sabah Otelde alınan kahvaltımızın ardından  Cunda Adasını gezerek turumuza başlıyoruz. Burada Taksiyarhis Kilisesi ve Arnavut Kaldırımlı taş sokaklarda yapacağımız yürüyüş sonrasında Ayvalık Tekne Turuna çıkıyoruz. ( Tekne turu 40 tl extra Ortunç Koyu, Akvaryum Koyu, Cennet Koyu, İncirli Koyu, Ali bey Koyu, Tımarhane Koyu) tekne turumuz esnasında körfezin güzel koyları arasında yörenin meşhur balığı papalina-sardalye ve salatadan oluşan öğlen yemeğimizi alıyoruz.Tekne turumuzun ardından göz alabildiğine uzanan zeytinlikleri ve koyları kuşbakışı seyretmek için çam ormanlarıyla kaplı Ayvalık Adalarına hâkim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasına hareket ediyoruz. Burada Şeytanın Ayak İzini simgelen demir kafes içindeki izi gördükten sonra Midilli Adasının da yer aldığı manzaralar eşliğinde hatıra fotoğraflarımızı çekerken çaylarımızı yudumluyoruz. Günbatımı sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

  4.GÜN   BEHRAMKALE - ASSOS –  ÇANAKKALE ŞEHİTLİK

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, otelden ayrılarak, Behramkale olarak bildiğimiz Assos’a doğru hareket ediyoruz. Assos’ta vereceğimiz serbest  zamanımızda  arzu eden misafirlerimizde Assos İskelesine liman tarafına inebilirler.Serbest  zamanımızın ardından Çanakkale’ye gidiyor ve feribotla Eceabat’a geçiyoruz. Eceabat’a vardıktan sonra Gelibolu Yarımadası’na gelmiş oluyoruz ve 1914 yılında başlayan, toplam 253.000 askerimizin şehit ve zayii olduğu Çanakkale savaşının izlerini bir bir görmeye başlıyoruz. İlk durak noktamız yarımadadaki en büyük anıtımız olan Çanakkale Şehitler Abidemizdir , eski adı Kitre olan Alçıtepe Köyün’den geçerek Çanakkale Savaşları sırasında kahramanlıkları destanlaşan ve tümü ile şehit olan 57. Piyade Alayı şehitlerimizin anısına T.C Kültür Bakanlığınca 1994 yılında yapılan 57. Alay Şehitliğini ziyaret ediyoruz. Ardından Conk Bayırına çıkıyor ve oradan panoramik olarak Ege Denizini ve Anafartalar Ovasını görme imkânı buluyoruz. Aynı zamanda Conk Bayırında Mustafa Kemal’in saatinin kırıldığı yeri de görüyoruz. Şehitlik gezimizin sonunda Keşan – Tekirdağ (Tekirdağ da meşhur Tekirdağ Köftesi  Ekstra )  üzerinden yolumuza devam ediyoruz. Akşam geç saatlerde  sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka turumuzda  görüşmek üzere aldığımız yerlere bırakıyoruz.

  Detaylar ve Ek Hizmet Bedeli:

  * Turu satın alan Misafirlerimiz  Feribot , Otoban , Otopark  Ücretleri İçin 50 TL  ödemekle yükümlüdür.

  * Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacak olup zorunludur.

  * 0 – 6 yaş çocuklar iki büyük yanında konaklayıp  otobüste koltuk  almadıkları takdirde ücretsizdir.

  * 0-6 yaş çocuk için Otobüsde koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 130 Tl ödenir.

  * Tura tek kişi katılacak misafirlerimiz fırsat kodlarına ilave olarak acentemize 90 TL fark ödemelidir.

  * 7-12 yaş grubu çocuklar  60 tl indirimli olup , zorunlu ücreti  acentamıza ödemeleri gerekmektedir.

  * 06 yaş üzeri tüm misafirler ek hizmet bedeli ödemek zorundadırlar.

  * Ek hizmet bedeli tur programı ile bir bütün olup ayrılamaz.

  * Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  * Kupon alım  tarihinden itibaren 10 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.

  * REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

  * Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 5 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tarihe kaydırabilir.

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  ÖNEMLİ BİLGİ;

  Gezi Süresi 3 Gece 4 Gün olup 2 gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0-6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak verilmeyebilir. REZERVASYON SIRASINDA KOLTUK SÖZÜ VERİLEMEZ.  Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa bağlı olarak Değişiklik Yapılabilir. Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Hola Travel Sorumluluğu Yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur iptal olur. Böyle bir durumda Hola Travel Tur misafirlerine 3( üç ) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

    • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 15 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon  tarih değişiklikleri 10 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

  Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Resmi ve Özel Tatillerde Geçerli Değildir.

  Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

   

   

 • 0212 225 69 36 / 66