FIRSAT TÜKENDİ

2 Gece 3 Günlük Beypazarı Safranbolu Amasra Yedigöller Turu

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • BEYPAZARI – SAFRANBOLU - AMASRA – YEDİGÖLLER TURU

  18 Mayıs Hareket / 2 Gece  3 Gün

  İki Kişilik Odada Kişi Başı Konaklamalı 19 Mayıs Beypazarı Safranbolu  Amasra Yedigöller Turu 309 TL!

  Artı Hizmet Bedeli : Ziyaret Edilen Tüm Müze ve Ören Yerlerine Ait Giriş Ücretleri , Profesyonel Rehberlik Hizmetleri için; tam : 90  TL

  Önemli:  0-6 yaştan artı hizmet bedeli alınmaz.

  Tur esnasında herhangi bir sebepten ötürü belirtilen hizmetleri kullanamayan misafirlere geri ödeme/iade yapılmaz.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  ÜCRETE DAHİL OLANLAR HİZMETLER:

  *  Bolu veya Bartın  Şehir merkezinde  3 * otelde   2 Gece Y.P Konaklama
  * Lüx Otobüsler İle Ulaşım
  * Çevre Gezileri
  * Hola Travel Otobüs İçi İkramları
  *  Zorunlu Seyahat Sigortası

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

  * Tüm Öğlen Yemekleri
  * Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
  * Tüm Özel Harcamalar
  * Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar * Müze Ören Yeri Girişleri * Rehberlik Hizmetleri

  * 7-12 yaş grubu çocuklar için iki büyük yanında konaklama şart ile acenteye  250  tl  ödeyeceklerdir.

  * Tek kişi konaklayacak misafirler fırsat kuponları  yanında  100  tl  ödemelidir.

  * 0 – 6 yaş çocuklar iki büyük yanında konaklayıp  otobüste koltuk  almadıkları takdirde ücretsizdir.

  * 0-6 yaş çocuk için Otobüsde koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 100 Tl ödenir.

   Fırsat kodlarını alan misafirlerimiz 7 gün içerisinde rezervasyon yaptırmalıdır.REZERVASYON  TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 10 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

  ÖNEMLİ BİLGİ;
  Gezi Süresi 3 Gece 4 Gün olup 2 gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0-6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak verilmeyebilir. REZERVASYON SIRASINDA KOLTUK SÖZÜ VERİLEMEZ.  Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa bağlı olarak Değişiklik Yapılabilir. Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Hola Travel Sorumluluğu Yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur iptal olur. Böyle bir durumda Hola Travel Tur misafirlerine 3( üç ) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.


  TUR PROGRAMI

  1.GÜN                                         BEYPAZARI – HIDIRLIK TEPESİ    

  06.00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza Önü  - 06.30 Harbiye Ofis Önü - 07.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi  otoparkı - 07.50 İzmit Halkevi karşısından katılan misafirlerimiz ile birlikte aldığımız extra kahvaltı sonrasında Osmanlının izlerini taşıyan şirin ilçemiz, Beypazarı'mıza varıyoruz. Şehrin panoramik olarak görülebildiği ve şehre en hâkim nokta olan Hıdırlık Tepesine çıkıyoruz. Burada rehberimizin verdiği bilgiler sonrasında 3000 eski evin bulunduğu eski Beypazarı'nda gezintiye çıkıyoruz. Örnek bir Beypazarı evi olan Yaşayan Müzeyi geziyoruz. Yaşayan Müzede etkinlikler çerçevesinde dileyenler Ebru sanatı öğrenip hoca eşliğinde kendi ebrusunu yapabilir, Küçük misafirlerimizse Hacivat Karagöz oyunlarını izleyerek hoşça vakit geçirebilirler. Kurşunlu Camii, İncirli Camii gezip, Gümüşçüler çarşısında Telkari takılardan, Sulu han'da havuç lokumuna, erişteye, tarhanaya kadar yöresel ürünlerin bulunduğu çarşılarda alışveriş yapabilirsiniz. Konaklar arasındaki Alaattin Sokağı gezimizin ardından Beypazarın'da serbest zaman molası veriyoruz. Molamızın ardından  konaklama yapacağımız Bolu’daki otelimize varıyoruz , akşam yemeği ve konaklama.

  2.GÜN                                        SAFRANBOLU - AMASRA  

  Sabah Kahvaltımızın ardından Homeros’un İlyada destanına konu olmuş,5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu’yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz.Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami ve avlusundaki güneş saati; bir müze ev olan Kaymakamlar Evi, İzzet Mehmet Paşa Cami, Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası'nı geziyoruz.Meşhur Safranbolu Lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası Fatih Sultan Mehmet'in bile fethederken zarar vermeye kıyamadığı 3000 yıllık kent Amasra'ya doğru yola çıkıyoruz.Amasra’nın antik yolunu da görebileceğimiz Kuşkayası yol anıtını ziyaret ederek turumuza başlıyoruz. Bakacak Tepesi'nden Fatih Sultan Mehmet’in “Lala, Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu'mola? (Dünyanın Gözleri)” dediği Amasra’nın manzarasını seyrederek bir fotoğraf molası veriyoruz.Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi, Boztepe, Kaleiçi, Tahtacılar Çarşısı gezildikten sonra Kraliçe Amastris’ten adını alan Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı izleri taşıyan tarihi Amasra’nın merkezinde serbest zaman veriyoruz.Serbest zamanımızın ardından Konaklama yapacağımız otelimize dönüş.

  3. GÜN                             YEDİGÖLLER - SAPANCA GÖLÜ

  Sabah Kahvaltımızın ardından otelden ayrılıp , bizi bekleyen  transfer araçlarımızla Yedigöller Milli Parkı'na çıkıyoruz ve  sırasıyla  Sazlıgöl,  İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Büyükgöl’ü görüyoruz. Tabiat ananın bizlere bahşetmiş olduğu bu güzellik için misafirlerimize serbest zaman ve fotoğraf molası veriyoruz.Serbest zamanımızın ardından,bizim için hazırlanan mangalda sucuk-ekmek partisi veriyoruz,( extra )Yemeğimizi aldıktan sonra Yedigöller’den ayrılıp otobüsümüze binerek  İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor ve yol güzergahımızdaki mola yerinde yöresel pazardan alışveriş ve ihtiyaç için molamızı veriyoruz  daha sonra Sapanca gölü kenarında çay molamızı verip , akşam saatlerinde İstanbul’a varıyoruz ve siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.


 • Rezervasyon Detayları

  a-Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum , onaylıyorum butonu ile rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket  tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.