FIRSAT TÜKENDİ

2 Gece 3 Günlük Beypazarı Yedigöller Abant Gölcük Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Beypazarı & Yedigöller Abant – Gölcük Turu

  18.05 Hareketli Konaklamalı

  İki Kişilik Odada Kişi Başı Konaklamalı 19 Mayıs Beypazarı & Yedigöller Abant – Gölcük Turu 359 TL!

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  ÜCRETE DAHİL OLANLAR HİZMETLER:

  * Lüx Otobüsler İle gidiş-dönüş ulaşım ve çevre gezileri

  * Araç içindeki ikramlar

  * Rehberlik Hizmetleri

  * Bolu’da 2 Gece Sabah ve Akşam yemekleri ile Konaklama

  * Mesleki Sorumluluk Seyahat Sigortası

  * Yedigöller Transfer ve Giriş Ücreti  

  * Tüm Müze ve Ören yeri girişleri,

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

  * Öğle yemekleri ,

  * Yemeklerde alınan içecekler,

  * Özel harcamalarınız,

  * İlk gün yolda alınan Kahvaltı.

  * Yedigöller ‘de Öğle Yemeği

  TUR PROGRAMI

  1.Gün       İstanbul-Beypazarı

  SAAT 06.00  İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ - SAAT 06.30 HARBİYE OFİS ÖNÜ , SAAT 07.00 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ ÖNÜ, 07.20 ÇAYIROVA Mc.Donalds Önü hareket ile Hola Turizm otobüs içi ikramları eşliğinde Osmanlı mimarisinin bozulmadan kaldığı ve mimariyle birlikte gelenekleri ve görenekleriyle Osmanlı’yı yaşayan kent, Beypazarı'na varıyoruz. 3000 eski evin bulunduğu eski Beypazarın’da gezintiye çıkıyoruz. Örnek bir Beypazarı Evi olan Yaşayan müzeyi geziyoruz. Yaşayan müzede etkinlikler çerçevesinde dileyenler Ebru Sanatı öğrenip hoca eşliğinde kendi ebrusunu yapabilir, isteyenler kurşun döktürüp bu Türk geleneğini yaşayabilirler. Küçük misafirlerimizse Hacivat Karagöz oynatarak bu kültürümüzle eğlenceli vakit geçirebilir.Kurşunlu Camii, İncirli Camisini dışardan görüp, Gümüşçüler Çarşısında telkari takılardan, Suluhan'da havuç lokumuna, kuru erişteye, tarhanaya kadar yöresel ürünler bulabilirsiniz. Konaklar arasındaki Alaattin Sokağını gezerken şehir sizi büyüleyecek. Öğle yemeğinde bölgenin yöresel yemeklerini tatma fırsatı bulacaksınız. Özellikle tarhana çorbası, yaprak sarma, güveç ve 80 katlı ev baklavasını tavsiye ederiz. İnözü Vadisi'ni de yapacağımız gezintinin ardından konaklama yapacağımız Bolu’daki otelimize doğru hareket ediyoruz.Akşam yemeği ve konaklama.

  2.Gün         Bolu – Yedigöller  

  Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası hareket ile Bolu’da bizi bekleyen Minibüs araçlarımız ile  doğanın bize sunduğu hiçbir güzelliği kaçırmamak adına Yedigöller Milli Parkı'na çıkıyoruz. Yedigöllerde öncelikle Sazlıgöl,  İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Büyükgöl’ü görüyoruz. Tabiat ananın bizlere bahşetmiş olduğu bu güzellik için misafirlerimize serbest zaman ve fotoğraf molası veriyoruz. Yedigöller Serbest zamanın ardından extra öğle yemeği için siz misafirlerimize  özel mangal keyfi yapıyoruz. ( Sucuk veya Köfte Ekmek – İçecek ) Öğle yemeğimiz ve serbest zamanın ardından konaklama yapacağımız otelimize dönüş ve konaklama

  3.Gün         Bolu – Gölcük – Abant - Sapanca - İstanbul

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile eski türk filmlerinde sürekli gördüğünüz ve çok mistik bir havaya sahip olan Gölcük ( Cennet göl ) ‘e geçiyoruz. Cennet Göl’de vereceğimiz serbest zamanın ardından Abant gölüne hareket ediyoruz.Abant Gölün’e gelindiğinde  yürüyüş yapabilir, dileyenler ise fayton veya atla gezinti yapabilirler. Serbest  öğlen yemeği molası sonrasında Abant’dan ayrılıp İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor. Yol güzergahımız üzerinde Sapanca  gölü kenarında vereceğimiz çay molamızın ardından  İstanbul’a varış ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

    • Rezervasyon Detayları

  a-Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum , onaylıyorum butonu ile rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket  tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.