FIRSAT TÜKENDİ

19 Mayıs’ta 2 Gece 3 Günlük İzmir Birgi Ödemiş Çeşme Ayvalık Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • EGE SAHİLLERİ TURU

   İzmir – Birgi - Ödemiş – Çeşme - Ayvalık Tarih Ve Deniz Bir Arada

    3 Gece 4 Gün & 2 Gece Otel Konaklaması

  İki Kişilik Odada Kişi Başı Konaklamalı 19 Mayıs Ege Sahilleri Turu 349 TL!

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  ÜCRETE DAHİL OLANLAR HİZMETLER:

  Otobüs ile ulaşım tüm çevre gezileri , Araç içindeki ikramlar,  İzmir 3 * otellerde 2 gece yarım pansiyon konaklama,

  Otelde  akşam yemeği ve sabah kahvaltısı , Zorunlu seyahat sigortası, Müze ören yeri girişleri, Rehberlik hizmetleri

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

  Öğlen yemekleri , yemeklerde alınan içecekler, özel harcamalarınız, İlk gün yolda alınan Kahvaltı

  ÖNEMLİ BİLGİLER

  ▪  Turumuzun toplam süresi 3 gece 4 gün, otel konaklaması 2 gece 3 gündür.

  .▪  Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü veya garantisi verilemez.

  ▪  Rehberimiz gerekli gördüğü takdirde tamamını gerçekleştirmek koşuluyla tur programının akışında değişiklik yapabilir.

  ▪ HOLA TRAVEL konaklanacak otelleri önceden haber vererek benzer ya da daha üst kategorilerdeki otellerle değiştirebilir.

  ▪  HOLA TRAVEL misafirlerine 3 ( üç ) gün öncesinden haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.

  0 – 6  yaş çocuklar iki büyük yanında konaklayıp  otobüste koltuk  almadıkları takdirde ücretsizdir.

  Otobüsde koltuk talep  edildiği takdirde ise çocuk başı  150 TL ödenir.

  7-12 yaş grubu çocuklar için iki büyük yanında konaklama şart ile acenteye  300  TL ödenecektir

  Tek kişi konaklayacak misafirler  100  TL fark ödemesi gerekmektedir   

  TUR PROGRAMI

  1.Gün      18.05 Hareket       İSTANBUL - İZMİR

  SAAT 21.00  İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ

  SAAT 21.45  HARBİYE OFİS ÖNÜ

  SAAT 22.30  KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOPARKI ÖNÜ HAREKETLE, Gemlik,Bursa,Balıkesir güzerhagı üzerinden İzmir’e hareket ediyoruz.Yolculuk süresi normal yol ve hava koşularında   8-9 saatdir.

  2.Gün   BİRGİ – ÖDEMİŞ -  İZMİR

  Sabah yol güzergahımız üzerinde vereceğimiz serbest kahvaltı molamızın ardından ,  Müze kent olan ve hayran kalacağınız Birgi’ye hareket ediyoruz. Birgi’de ilk olarak bizleri yaşam ve ölümün iç içeliğini gösteren “ Güneş ve Selvi” ağacını görüyoruz. Türk konak mimarisinin güzel örneklerinden Çakırağa Konağını, kare planlı olarak yapılmış halk arasında Aslanlı Camii olarak da bilinen Ulu Camiini ve Sultan Şah Türbesi’ni görüyoruz. Yöreye özgü Dokuma Atölyelerini gördükten sonra kentten ayrılıyoruz. Sonrasın da Ödemiş’e doğru yol alıyoruz. Ödemiş Kent Turumuzun ardından İzmir Merkez’e hareket ve Burada Kordon gezisi, Saat Kulesi, Hükümet Konağını  gezisini yapıyoruz ve sonrasında otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama.

  3.Gün         ÇEŞME – ALAÇATI

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası  son dönemlerin popüler tatil beldesi Çeşme’ye hareket ediyoruz.  Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesini panaromik olarak görerek başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan  Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray’ı görüyoruz(panoramik).  Daha sonra  Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini  ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı’nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama.

  4.Gün    FOÇA –  AYVALIK-CUNDA ADASI-İSTANBUL

  Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası , Menemen yolu üzerinden yol güzergahımızda Foça’da kısa bir serbest zaman verip , Ayvalığa hareket ediyoruz.İlk önce Cunda Adası gezerek turumuza başlıyoruz. Burada Taksiyarhis Kilisesi ve Arnavut Kaldırımlı taş sokaklarda yapacağımız yürüyüş sonrasında yörenin meşhur balığı papalina-sardalye ve salatadan oluşan öğlen yemeğimizi alıyoruz.   (Ekstra )göz alabildiğine uzanan zeytinlikleri ve koyları kuşbakışı seyretmek için çam ormanlarıyla kaplı Ayvalık Adalarına hâkim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasına hareket ediyoruz. Burada Şeytanın Ayak İzini simgelen demir kafes içindeki izi gördükten sonra Midilli Adasının da yer aldığı manzaralar eşliğinde hatıra fotoğraflarımızı çekerken çaylarımızı yudumluyor Ayvalık merkezde vereceğimiz kısa bir serbest zamanın ardından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor ve gece geç saatlerde siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz. • Rezervasyon Detayları

  a-Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum , onaylıyorum butonu ile rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket  tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.