2 Gece Konaklamalı 3 Günlük İskece Karnavalı - Selanik - Kavala Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
Yarı Şehir Merkezi Philippion Otel vb 3 Günlük Tur
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
389,00 TL
 
Fırsat
Şehir Merkezi Metropolitan Otel vb 3 Günlük Tur
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
549,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  Rio karnavalını anımsatan neşeli kalabalıklar hep birlikte eğlenir.

  İşte siz de bu coşkuya İskeçe Karnavalında dâhil olacaksınız!

  İskece Karnavalı – Selanik - Kavala Turu
   Yeşil pasaporta vizesiz

  Sınırlı Sayıda Kontenjan

  HAREKET TARİHİ: 14.02 – 17.02.2019 Arası Perşembe Hareket / 2 Gece 3 Gün Konaklama

  Yarı Şehir Merkezi Philippion Otel vb 3 Günlük Tur 599 TL yerine 389 TL

  Şehir Merkezi Metropolitan Otel vb 3 Günlük Tur  699 TL yerine 459 TL

  Turu satın alan misafirlerimiz sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için  45  €  acenteye ödemekle yükümlüdür.  Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  * Lüx Otobüs ile gidiş dönüş ulaşım .

  * Araç içi sıcak – soğuk ikramlar , Hola Travel Güvencesi.

  * Seçilen Kategoriye Göre   Otel’de 2 Gece oda kahvaltı konaklama

  * Mesleki Sorumluluk  Sigortası , 65 yaş üstü misafirlerimizden 10 € fark alınmaktadır

  * Profesyonel Türkçe Rehberlik ücreti ,                                            

  TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  * Yurtdışı çıkış fonu  :  15 Tl  * Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  * Sınır geçiş masrafları ve Konaklama Vergileri  için kişibaşı : 45 €  ( zorunlu olup kayıt esnasında acenteye ödenecektir )

  * Seyahat sigortası 10 € , 65 yaş üstü misafirlerimizden 20 €  alınmaktadır ( İsteğe Bağlı )

  * Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı

  * Öğle ve akşam yemekleri  ve yemekler esnasında alınacak içecekler

  * Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli     :  Nakit 120  €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!

  TUR PROGRAMI

  1.Gün  14 Şubat                             İstanbul – Kavala  - Selanik                                      

  20:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı, 20:45 Mecidiyeköy Trump Avm Önü, 21:15 Bakırköy Ömür Plaza önünden hareket ederek, Tekirdağ - Keşan - Malkara - İpsala yolunu takip ederek gece yarısı İpsala Türk sınırına varış. 

  2.Gün  15 Şubat                               Kavala-Selanik

  Türk sınır kapısındaki pasaport ve gümrük işlemlerinin yapılması ve sonrasında, Meriç Nehri'ni geçerek Yunanistan Kipi Sınır Kapısı'ndaki pasaport ve gümrük işlemleri. Egnatia Odos Otoban yolunu takip ederek, sabah saatlerinde  dinlenme tesisinde kahvaltı molası.Kahvaltı sonrası Kavala şehir turuna başlangıç. Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekmek için mola veriyoruz. Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesinden sonra Selanik’e hareket ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi, fuar alanı, Döner Kule, 19.yy neo klasik yapılar,Liman, Beyaz Kule , Makedonia Tiyatro Binası , St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles, Elefterios Meydanları göreceğimiz yerler arasındadır.Şehir turu sonrası Atatürk’ün evini ziyaret ediyor ve otelimize yerleşiyoruz.Akşam dileyenler ile extra olarak taverna turuna katılma imkanı.

  3.Gün 16 Şubat                                Selanik

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman veriyoruz.Dileyen misafirlerimiz extra olarak yapılacak olanKalambaka - Meteora turumuzu yapıyoruz.Yunanistan'ın Kapadokya'sı Manastırlar Bölgesi Meteora turumuzda,  Rahiplerin seneler önce kayaları oyarak yaptıkları manastırı görüyoruz.Doğa harikası yapıtları inceleme fırsatı bulacağız. Kayaların tepesine rahiplerin ve rahibelerin korunma amaçlı yüzyıllar önce yaptıkları büyük manastırlar için kendi kendinize İnanılır gibi değil, nasıl o kayalara çıkmışlar, nasıl inşa etmişler, nasıl yaşamışlar; karda, nasıl o merdivenleri çıkmışlar? Diye soracağınız bu eşsiz yerleri gezdikten sonra Kalambaka şehir merkezinde vereceğimiz yemek molasının ardından Selaniğe hareket.Akşam saatlerinde Selaniğe varış ve konaklama.Kişi Başı 25 €  ( Minimum 20 Kişi Katılması gerekmektedir 9

  4.Gün 17 Şubat                              İskeçe Karnavalı & İstanbul

  Sabah erken kahvaltı sonrası İskeçe’ye hareket ediyoruz.  İskeçe kentinin Avrupa Birliği tarafından verilmiş Yunanistan’ın en iyi korunmuş eski şehri ünvanına nasıl sahip olduğunu rehberimiz eşliğinde yapacağımız gezintide göreceğiz. Osmanlı’nın izlerine hakim olduğu tarih kokan sokaklarını gezdikten sonra İskeçe karnavalının geçit törenini izleyeceğiz.Brezilyanın Rio şehrinde düzenlenen uluslararası karnavalının benzeri olan bu festivalde ,Ülke genelinden karnavalı izlemeye gelen her yıl 200 bin kişi ile birlikte coşkulu bir şekilde karnaval görüntülerini izleyip eğlenip akşam saatlerinde Dedeağaç yolu üzerinden Yunanistan sınır kapısı Kipi'ye oradan da Türk sınır kapısı İpsala'ya varıyoruz.Pasaport Ve gümrük işlemlerini takiben İstanbul’a varış gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  Tek kişi farkı  50  €  ,  3-12 yaş çocuk ücreti  100 tl indirimli olup + zorunlu ücretler ile beraber  acenteye ödenecektir.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10  gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.Rezervasyon değişiklikleri ve iptalleri  15 gün önce yaptırılmalıdır, aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Turlarda kullanılacak olan araçlarımız ;

  29 kişi ve üzeri Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir

  20 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

  14 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Wolt araçlar kullanılır. • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 15 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon  tarih değişiklikleri 10 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

  Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Resmi ve Özel Tatillerde Geçerli Değildir.

  Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

   

 • 0212 225 69 36 / 66