Kesin Kalkışlı 2 Gece 3 Gün Lavanta Tarlaları & Salda Gölü Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
Kesin Kalkışlı 2 Gece 3 Gün Lavanta Tarlaları & Salda Gölü Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
319,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • TatilBus, Doğa Turları kapsamında, güzel yurdumuzun kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış rehberleri eşliğinde, siz değerli misafirlere tanıtmak ve amacı ile hazırlamış olduğu, keyifli keşif seyahatine başlıyor! Lüks otobüsler, ikramları ve TatilBus misafirperverliğinde Isparta Lavanta Tarlaları Turuna davetlisiniz.

  Kesin Kalkışlı 2 Gece 3 Gün Lavanta Tarlaları & Salda Gölü Turu 319 TL

  TUR TARİHLERİ; 27 – 29 TEMMUZ, 3 – 5 AĞUSTOS, 10 – 12 AĞUSTOS

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  REZERVASYON İÇİN : 0212 824 06 96

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
  Mercedes Travego & Tourismo, Setra, Safir marka otobüsler ile Ulaşım,
  Tüm Çevre Gezileri,
  Rehberlik Hizmetleri,
  Milli Park Giriş Ücretleri,
  Otel’de 1 Gece 2 Gün Konaklama,
  Otel’de 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı,
  Otel’de Set Menü veya Açık Büfe 1 Akşam Yemeği,
  TATİLBUS otobüsü içerisindeki ikramlar,
  TATİLBUS güvencesi,
  1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası,
  Ek Hizmet Bedeli.

  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  Öğle Yemekleri,
  Kişisel Harcamalar.

  TUR PROGRAMI

  1.Gün İSTANBUL – ISPARTA OTOBÜS YOLCULUĞU

  21:00 İncirli Ömür Karşısı Dilek Pastanesi Önü
  21:30 Mecidiyeköy Meydan Simit Sarayı Önü
  22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
  22:15 Kartal Köprüsü Altı İett Otobüs Durağı Önü
  22:30 Çayırova Mc Donalds Önü

  Misafirlerimizin katılımıyla TATİLBUS olarak, Doğa Turları kapsamında, güzel yurdumuzun kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak ve amacı ile hazırlamış olduğumuz, keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüsler, ikramlarımız ve TATİLBUS misafirperverliğinde Isparta Lavanta Tarlaları Turumuza başlıyoruz. Isparta dünyanın en büyük Gül yağı ürtecisi ve Lavanta tarlalarına sahip bölge olarak anılmaktadır. Büyüleyici bir tur sizleri bekliyor.

  2. Gün. SALDA GÖLÜ, BURDUR, SAGALASSOS ANTİK KENTİ, ISPARTA 

  Sabah saatlerinde güzergah üzerinde alacağımız kahvaltı molamız sonrası yolculuğumuza devam ederek Türkiye'nin Maldivleri olarak adlandırılan ve Mars'ı merak eden Salda'ya gitsin olarak nitelendirilen Türkiye'nin en derin 3. Gölü'ne ulaşıyoruz. Bembeyaz kumlar, turkuaz rengindeki suyun büyüleyici güzelliğini rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyoruz.  Salda gölü gezimiz sonrası Sagalassos Antik Kenti'ne geçerek rehberimiz eşliğinde gezimizi gerçekleştiriyor ve hemen sonrasında Burdur'a geçerek öğle yemeğimizi alıyoruz ve Burdur şehir turumuzu gerçekleştirerek Isparta'da bulunan otelimize geçiyoruz. Konaklama ve Akşam Yemeği otelimizde.

  Mola1 ; Bozüyük Ömür Tesisleri
  Mola2; Afyon Adalya Tesisleri. Kahvaltı. Ekstra.
  Öğle Yemeği: Burdur. Ekstra.
  Akşam Yemeği: Otel’de Açık Büfe veya Set Menü. Fiyata Dahil.
  Konaklama: DEVİN OTEL ISPARTA

  3. Gün. ISPARTA, KUYUCAK KÖYÜ, LAVANTA TARLALARI, İSTANBUL OTOBÜS YOLCULUĞU                
                                   
  Sabah otelimizde alacağımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısı sonrası otelimizden ayrılarak eşsiz bir görüntüye tanık olmak için lavanta tarlalarının bulunduğu Keçiborlu ilçesine bağlı Kuyucak Köyü'ne ulaşıyoruz. Kuyucak Köyü'nde bulunan kerpiç evleri gördükten sonra lavanta tarlaları içerisinde muhteşem fotoğraflar çekebilme imkanı buluyoruz. Lavanta tarlasında çalışanları izleyerek, hasadın inceliklerini öğreniyor ve sonrasında lavanta ürünleri ile ilgili alışverişimizi tamamlayarak öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğimiz sonrası İstanbul'a dönüşe geçiyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası İstanbul'a ulaşarak sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve bir başka TATİLBUS organizasyonumuzda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.

  Kahvaltı: Otelde Açık Büfe. Fiyata Dahil.
  Öğle Yemeği: Isparta. Serbest Zamanlı. Ekstra.
  Mola1 ; Bozüyük Ömür Tesisleri

  OTELLER
  DEVİN OTEL ISPARTA

  ÖNEMLİ: Turumuz 2 gece 3 gün olup 1 gece Otel konaklamalıdır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez.

  Çocuk İndirimleri : 2 – 6 yaş ve 7 – 12 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır ve tek bir çocuk için geçerlidir. 2 – 6  yaş Çocuk Ücreti : 229 TL olup 7 – 12 yaş : 279 TL’dir. Bu ödemeler acenteye yapılır.
  Single Oda Farkı : Turumuza 1 kişi olarak katılım gösteren misafirlerimiz 100 TL extra oda farkını acentaya rezervasyon esnasında ödeme yapmaktadır.

  GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK OTOBÜSLER:
  46 Kişilik: Temsa Safir & Mercedes Travego & Tourismo & Neoplan • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 824 06 96

  İPTAL, İADE ve DEĞİŞİKLİK;

  *Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini yedi(7) iş günü öncesinden acentaya yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından yedi(7) iş günü önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle  yedi (7) iş günü içerisinde iade edilir.

  *Acente tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda TATİLBUS misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

  *TATİLBUS otel standartları aynı kalmak koşulu ile değişiklik yapabilir.

  *Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden TATİLBUS sorumlu değildir.

  *Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir.

 • 0212 824 06 96